Радуга-дуга• Изменено 26 июля 2025
Оренда буд Яким чином перевіряти вік гостей, якщо вони не приїжджали на перегляд
Здаю котедж з басейном подобово
Тільки починаю це
І тут виникає питання, як визначити на моменті бронювання вік гостей, якщо вони не приїжджають на перегляд…
А готові відразу оплачувати
Цільова аудиторія 25 р.. ті хто молодші - дуже ризикований контингент.. особливо 18 літні
З останніх: дзвонить в 21:50
Російськомовний
Відразу характеризує людину як несерйозний
Хоча каже що йому 32
Тільки починаю це
А готові відразу оплачувати
З останніх: дзвонить в 21:50
Російськомовний
Хоча каже що йому 32
Нервогенератор• 27 июля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Що саме мої проблеми?
Не читайТЕ, якщо не хочете знати. Відкритий форум, що хочу, те й пишу.
Скоро на форуме не будет ни одной темы, куда бы эта особа Love_Love_Love_ не влезла и не нахамила всем