Мамин тріль• 26 июля 2025
Парфуми до 500 грн, які вас здивували
MacOS-ница• 26 июля 2025
La rive Have Fun. Не те, щоб здивували, просто дуже сподобались, саме на літо.
Мамин тріль
• 26 июля 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Арабські якісь. Назву не згадаю. Дуже стійкі і цікавий букет.
Ви дуже допомогли
Карамбулкул• 26 июля 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Информация очень точная
Психологічка• 26 июля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ой, в мене 5 мл стільки коштують🙈
Дійсно, краще купити 3 чи 5 мл. але нормальных
ВыФсеВрете• 26 июля 2025
В Зарі за такі гроші раніше купувала, мені подобалися. Досі маю Orchid та Violet blossom
Слухи-руки не распускаю• 26 июля 2025
Зара по розпродажним цінам. Є багато дуже класних ароматів.
Мамин тріль
• 26 июля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ой, в мене 5 мл стільки коштують🙈
Байдуже, ви какнути прийшли?
Korsika999• 26 июля 2025
Купила такие в Болгарии арабские. На наши деньги, около 600 грн за 100 мл. Кто любит мощный запах пудровой розы, рекомендую затестить при возможности. Стойкость на одежде до нескольких дней. На теле и волосах практически до вечера.
Эскиз бесконечности• 26 июля 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Я такі арабські придбала, є схожість з Мадемуазель від Шанель.Стійкість шалена.
Зоя Жорівна• 26 июля 2025
Ответ дляМамин тріль
Які саме?
Без образ, а що за 500грн може здивувати?
Я не інстадива (навіть не маю інсти) і не фітоняшка (і губи не накачувала), але не уявляю що може здивувати за такі гроші, гель для вмивання?
Эскиз бесконечности• 26 июля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Дуже раджу. Звучить набагато дорожче ціни
Теж придбала, коли тут хвалили цей .За свої гроші просто знахідка.Такий приємний мігдаль.
Не худа ні разу• 26 июля 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дуже люблю їх
Забрызжу ядом• 26 июля 2025
Духов за 500 гривен не бывает. Разве что в распиве пару мл. Научитесь называть вещи своими именами.
Дама с собачкой• 26 июля 2025
Ответ дляMillie
В Золотоноші парфумерна фабрика , їх духи бюджетно і без отої дешевої бази, що в підробках вилазить. Звісно, не 1-в-1 аромат, але є дуже достойні. Флер наркотик, єлісейскі поля, бомбашейл брала до 500 за 30 мл. Є менші (пробірки на кілька мл), то теж косметичку затарила.
А де можна їх побачити
Ранковий базар• 26 июля 2025
Ответ дляДама с собачкой
Я собі хочу хоть Ейвон якісь підібрати чи щось інше
Зараз акція гарна на фар евей і чорне плаття
Я не Тролль• 26 июля 2025
Дуже дуже вумна• 27 июля 2025
За 700 удивил парфюм для мужчин на мейкапе, брала на подарок, оригинал, уже снятость, на инсайтах по 150 евро
Нафаня Маня• 27 июля 2025
Ответ дляДикая Роза
У меня есть Mexx Fresh (на осень-зиму) и MiraMax Mandarin на лето.
Покажіть будь ласка свій Мандарин Мірамаксовський🙏
Дикая Роза• 27 июля 2025
Ответ дляНафаня Маня
Стандартна бутилка, без дизайну. Можете на мек-апі подивиться.
Мандарин не так відчувається, як в інших ароматах. Мені чомусь через деякий час починає троядою пахнути та трохи гірчить. Але подобається.