КапитанльнаЯ• 26 июля 2025
Мы никогда друг друга не забудем и никогда друг друга не вернем
(((
Банка з медом• 26 июля 2025
Ответ дляПургену мне
Юнона та Авось прям пригадалась
Пам´ятаю подарували дорогі білети,пішла(ще з Караченцовим,Ленком),і заснула)))
Більше я на подібне не ходила.
Пургену мне• 26 июля 2025
Ответ дляБанка з медом
Більше я на подібне не ходила.
Ну це ж рокопера) я не бачила вживу, тільки по радіо чула) радіо Промінь було в 90х, там періодично її крутили.
НаливайКа• 26 июля 2025
Ответ дляБанка з медом
Більше я на подібне не ходила.
А мне понравилось с Караченцевым
Банка з медом• 26 июля 2025
Ответ дляПургену мне
Ну не моє це і все.Соромно було капець.Не пам´ятаю чому я була така втомлена і заснула..Але вже як було.
Всі були в захваті,в я лише кліпала очима))
ПешитеБесАшипок• 26 июля 2025
Ты меня никогда не увидишь, я тебя никогда не забуду. Сразу вспомнилось.
Апель-синка• 26 июля 2025
Ответ дляБанка з медом
Більше я на подібне не ходила.
Мда, это ж насколько надо было не выспаться, чтоб это проспать
Очень жаль, что это случилось
дожену і ощасливлю• 26 июля 2025
Ответ дляБанка з медом
Більше я на подібне не ходила.
Как же я вам завидую ..
Вот Она Я• 27 июля 2025
Підіймайте запальнички чи бокали напівсолодкого, будемо матільдостраждати п
Міс Всесвіт• 27 июля 2025
Ответ дляБанка з медом
Більше я на подібне не ходила.
Я потянула друзей на оперу Богема, так друг спустя час так смачно захропел, что это услышал весь зал, в том числе артисты на сцене)))) Вот это было смешно, мы в антракте просто вывплились из зала с диким хохотом и слезами на глазах)))
Банка з медом• 27 июля 2025
Ответ дляАпель-синка
Очень жаль, что это случилось
Я тоді професійно займалась спортом,дуже томилися,це було на зборах перед змаганнями. Пам´ятаю що не хотіла йти,хотіла спати,але дівчата казали ти що, пішли,там будуть всі головні актори,без дублерів.Початок пам´ятаю,потім задрімала,мене штовхали подруги,в перерві трохи розходилася,а потім знову сон.Прокинулася вже в кінці від оплесків,коли всі артисти вийшли з поклонами на сцену,і глядачі встали.Я теж поаплодувала