Дозвіл виїзду за кордон чоловікам віком 18–24 років потребує обережного підходу через конституційні ризики, заявив нардеп Федір Веніславський.
В Раді заговорили про відкриття кордонів для чоловіків - кого це стосується
В Раді заговорили про відкриття кордонів для чоловіків - що відомо / Колаж Главред, фото: УНІАН
Про що сказав Веніславський:
Виїзд чоловіків 18-24 років за кордон це складне питання
Важливо забезпечити принцип рівності та відповідність конституції
Виїзд 17-річних за кордон потенційно є загрозою для майбутнього України
В Верховній Раді не так давно заговорили про можливість дозволити виїзд за кордон для чоловіків певних категорій. Зокрема, йшлось про чоловіків віком 18-24 роки. Про можливість прийняття такого рішення розповів народний депутат України, член комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський в інтерв´ю УНІАН.
За його словами, це питання є надзвичайно складним. Веніславський пояснив, що воно має як психологічний вимір, так і стосується перспектив ведення війни й відповідності Конституції. Адже якщо дозволити виїзд за кордон одній частині військовозобов’язаних від 18 років, а іншим – ні, це порушить принцип рівності. Саме тому зараз ведеться робота над тим, щоб мінімізувати ризики неконституційності таких рішень.
Про що сказав Веніславський:
Ответ дляСоседка Маши
Несогласна, равноправие значит равноправие, все равны, значит равны!
Исключительно по очереди
если сначала мобилизуют женщин, а потом мужиков 18-24, то майдана не миновать
Соседка Маши• 27 июля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Кроме организатора, ещё спонсор должен быть... Против беспредела ТЦК у нас на митинги выходили? А сколько убитых и покалеченных своими же...(( В какой стране, кроме нашей такое бы прокатило?.. А вот отмена антикоррупционных законов - ’это другое’ уже...
+100, должен быть спонслр, тот кому это выгодно , но видимо пока никому :(
Ответ дляСоседка Маши
Спонсорами могут быть только советчицы, но они берегут гроши на море
Екатерина27• 27 июля 2025
Снижать смысла нет. Они хитро зашли через військову підготовку в вухах. Теперь уже на 3 курсе можно призвать
Ответ дляеліт
Советчицы только так и делают, поэтому не то
4 год не то у них
Ответ дляЕкатерина27
И количество сразу больше будет
правильное решение
Соседка Маши• 27 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
не будет на 4 год войны, даже Пэтя не пойдет на это
Петя, везде прорвался в Болгарии на всех полках Рошен....
Ответ дляСоседка Маши
Так пусть денег отвалит на благое дело
Соседка Маши• 27 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Так пусть денег отвалит на благое дело
Видимо ему это невыгодно.
Он видимо и президентом стал для лучшего продвижения ТМ Рошен
Ответ дляСоседка Маши
Видимо ему это невыгодно.
Все таки Рошен лучше звучит , чем ТЦК
Ответ дляKrasotka-d9fd
Удалено администрацией...
Это правда. Так и будет.
Uebersetzerin• 27 июля 2025
Ответ дляеліт
Читала що в 2025 буде жіноча мобілізація
Ее каждый год пророчат
Кто его знает, может и до этого дойдет (
Ответ дляUebersetzerin
Ее каждый год пророчат
Только майдан на форуме спасет украинских женщин от мобилизации.