Сама не знаю• 27 июля в 12:03
Видалення гланд дитині! Зайдіть ті, які мали з цим справу. Потрібна допомога!
13 років, в анамнезі абсцеси, нариви. Виписалися в травні з стаціонару, хлопчик мав паратонзилярний абсцес, втретє за три роки . Тільки приїхав з моря, на якому був 18 днів, лікарі радили спробувати на довше повезти на море. Вчора затемпературив, якусь заразу з садка принесла сестра, розумію , що ймовірність загриміти в лор відділ знову з абсцесом у нас велика! В дитини уже видалені аденоіди, радилися з різними лікарями, деякі відмовляють видаляти гланди, так як уже немає аденоідів і організм не матиме захисної функції. А інші кажуть оперувати та не мучити дитину. Я не знаю, як вчинити правильно….
Сама не знаю
• 27 июля в 12:05
Що ще можна спробувати, здавали ревмопроби та обстежували серце, все гаразд.
КарамбОлька• 27 июля в 12:05
С пяти лет живу без гланд и ничего. А аденоиды к такому возрасту сами атрофируются постепенно.
Сама не знаю
• 27 июля в 12:06
Ответ дляКарамбОлька
Чому їх видаляли? Не путаєте з аденоідами?
КарамбОлька• 27 июля в 12:07
Ответ дляСама не знаю
Нет не путаю, мне было пять лет, не спросила почему.
Леди_на_драндулете• 27 июля в 12:08
Сину видалили половину при видаленні аденоїдів, я б так само зробила на Вашому місці, лор сказав, що після аденоїдів почнуться проблеми з гландами
Видаляли в Києві на лівому березі в дитячій лорлікарні 6 років тому, хворіти став менше
Сама не знаю
• 27 июля в 12:10
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Йому тоді також підрізали гланди
ТрамвайGirl• 27 июля в 12:10
Мне в 11 удалили. Проблем с иммунитетом нету болею очень редко, лекарства не пью от слова совсем. Аленоиды тоже улаляли , но я была еще меньшеине непомню уже. Ангин у меня никогда не было. Болела ринитами в детстве часто. Выризала гланды из за того что огромные были. Врачи отговаривали
Соседушка• 27 июля в 12:10
Вилалила доньці в 18. Жалію, що не раніше. Дитина вже 2 роки живе нормальне життя, а не мучиться! Тягнули до останнього.
Раджу клініку Амріта в Києві. Робили безкровним методом (швидке відновлення).
Пупс• 27 июля в 12:11
У меня удалены гланды с 5 лет, все отлично, а я уже очень взрослая тетя) Мужу удалили в 40 лет, сразу все фарингиты-ларингиты закончились. Ребенку подрезали (к сожалению, врач обещал удалить, а сам подрезал только), постоянные абсцессы, булу опять класть осенью на полное удаление.
Сама не знаю
• 27 июля в 12:11
Ответ дляКарамбОлька
Вас отсутствие гланд пугает больше, чем абсцессы на них?
Я не знаю, зрозумійте, думки лікарів розділилися. А моє завдання зважити все і зробити правильний вибір не нашкодивши.
Сама не знаю
• 27 июля в 12:12
Ответ дляПупс
В дитини абсцеси? Який вік дитини?
Пупс• 27 июля в 12:12
Дело в том, что гланды, которые сами являются плстоянным источником инфекции, к иммунитету уже не имеют никакого отношения, а наоборот.
Пупс• 27 июля в 12:12
Ответ дляСама не знаю
В дитини абсцеси? Який вік дитини?
13 лет. Да, чуть что и пробки в гландах.
Н@Диете• 27 июля в 12:13
Ответ дляСама не знаю
Автор, как лечили паратонзиллиты? Вскрывали миндалины? Или обходились антибиотиками?
Сама не знаю
• 27 июля в 12:13
Ответ дляПупс
З якого ви міста? Багато вже мали абсцесів?
Сама не знаю
• 27 июля в 12:14
Ответ дляН@Диете
Вскривали тричі, один раз в рік!
Пупс• 27 июля в 12:14
Ответ дляСама не знаю
Пробки постоянно гнойные, как вирус подхватит. Потом лечим.
Н@Диете• 27 июля в 12:14
Ответ дляСама не знаю
Вскривали тричі, один раз в рік!
Гной был в миндалинах?
Сама не знаю
• 27 июля в 12:14
Ответ дляПупс
В нас нариви , не пробки, розкривали нариви в стаціонарі.
Пупс• 27 июля в 12:15
Ответ дляСама не знаю
Так у нас подрезаны, гной сам выходит. Приходится выдавливать, чистить.
Сама не знаю
• 27 июля в 12:15
Ответ дляН@Диете
Гной был в миндалинах?
Так, останній раз відкривали двічі ( за два дні другий раз), бо добирав .
Сама не знаю
• 27 июля в 12:16
Ответ дляПупс
В нас інакше, я розумію за що ви кажете.
Н@Диете• 27 июля в 12:18
Ответ дляСама не знаю
Делали после лечения миндалин анализ на бак посев? С последущим промыванием миндалин?
Пупс• 27 июля в 12:19
В горле, как правило, у всех живет себе мирно стафилококк. Только иммунитет падает, он размножается.
Сама не знаю
• 27 июля в 12:21
Ответ дляН@Диете
Здали, висіяний золотистий стафілокок в титрах не сильно більших за норму. Здали імунограму , в 15 раз більший імуноглобулін, який відповідає за алергію, хоча хлопчик алергії не має, всі решту показники в нормі. Дана рекомендація звернутися до алерголога, та добре обстежити дитину на паразитів. Він худий, блідий, їсть паршиво, і на УЗД трішки збільшена печінка.
Поміркована думка• 27 июля в 12:23
Ответ дляСама не знаю
Тобто вже є рубці і хронічне джерело інфекції. Де тут про імунітет?
Поміркована думка• 27 июля в 12:24
Ответ дляСама не знаю
IMG E? Які показники?
Сладко-соленая• 27 июля в 12:24
Ответ дляСама не знаю
У вашому випадку мигдалики- постійні інфекції. Для чого ви за них тримаєтеся?