Заліковий троль• Изменено 27 июля в 14:11

Свекруха маніпулятор: як розставити кордони?

Приїхала в гості свекруха.
30 останніх років прожила в Іспанії, спочатку як заробітчанка, потім чоловіка знайшла, тепер він помер і вона потроху хоче висуватись в сторону України, бо ж тут діти (чоловік і брат і комусь її глядіти в старості).
Всі були б не проти, аби не одне але, вона дуже токсична, маніпулятор. Спогади чоловіка з братом про дитинство з побоями і агресією це жах. Вона цього не визнає. Каже видумують.
І ось вона приїхала в гості. І перший же день обернувся конфліктом. Сіли за стіл, вечеря: ой, бачу на скатертині пляму, так брудно.
Чоловік: мама, в домі маленька дитина, ми не акцентуємо на плямах.
Вона: ой тим більше плям не має бути, дитина ж.

Потім: ой, в рекламі там такі дітки, ну я ж скоро помру і не побачу як внуки виростуть, бо я зіпсувала здоровʼя, пахала ради дітей.

До слова, вона і своїх дітей підлітками не бачила, бо була в Іспанії)

Токсик у всьому. Ядрвиті коментарі повсюди. В квартирі тимчасові незручності - нема де покласти спати, робимо поступовий ремонт частковий. Про її приїзд не знали, не попереджала заздалегідь. Лише за 2 дні. Тому домовились з моєю мамою (живе через будинок, окрема велика кімната гарна є, поселити її - всеодно тусимо всі то тут, то там). Домовились що зранку виспимось. І і 9 чекатимемо мам і гості на каву і потім з онуком надвір. 7 ранку - дзвінок натискається разів 5 підряд. Прийшла, побудила всіх, почала нити: в мене нема хати, мене вигнали до чужих людей. Розвела конфлікт з самого ранку, зіпсувала настрій всім і була з гаряча послана чоловіком нафіг.
На наступний день вибачився за форму сказаного, але не за суть : вона токсична і спілкуватись немає про що. Бачити її бажання нема. Наразі намагається зіштовхнути лобами всіх і скаржиться моїм же близьким на те, що це я налаштувала її сина проти неї і я погана.
Я їй в лоб кажу, що в сімʼї такі речі у нас в обличчя кажуть, а не за спиною. Вона тут же: ти що, я ж так тебе люблю, ти мені як дочка, я ж не хотіла поганого. Врешті я себе почуваю паскудно, бо «люба мама» ходить нещасна. Хоч і розумію що це маніпуляції рівня «Бог» і вона все чудово розуміє.
Що робити з цим спілкуванням?
ОбережнаЯ• 27 июля в 14:13
Поэтому я не хочу замуж. Выйди замуж за мужчину, но терпи его нервно больных родственников, которые сидят на голове и отравляют жизнь систематически.....
Котомафия• 27 июля в 14:13
Может и не понимает.
Ограничить общение,сразу все пресекать.
У Лабковского на эту тему есть очень хорошие советы. Поищите на ютубе.
Ума Палата• 27 июля в 14:14
Послати її нафіг. Більше нічого.
Брюлик в стразах• 27 июля в 14:14
Я аж дочитала текст . Ви бачите її вперше , син також . Її підкинилу вам . Ну що робити , розмовляти , хто де буде жити , розставити кордони . Скільки їй років ?
ОбережнаЯ• 27 июля в 14:14
Воспринимать как чужого больного человека, все пропускать мимо ушей, не растворяться в ней.
ОбережнаЯ• 27 июля в 14:16
Автор, а что Ваш муж говорит? Мама его грудью до сих пор кормит? Почему Вы должны терпеть все ее манипуляции, истерики и тому подобное?
автор Заліковий троль • 27 июля в 14:18
Ответ дляОбережнаЯ
Він з нею наразі не розмовляє і сказав що бачити не хоче. Але оскільки на час свого візиту сюди вона поселена у моєї мами, бо там є вільна кімната - оце ниття про нещасну пенсіонерку що вона скоро помре, і їй не повезло ні з сином ні з невісткою, вона пробує лити у вуха моїй мамі. Не чуючи відповідей що обговорювати своїх дітей мама не буде
ТайТаке• 27 июля в 14:20
Ответ дляЗаліковий троль
Меня больше интересует ваша мама и ее реакция.))
ОбережнаЯ• 27 июля в 14:21
Ответ дляЗаліковий троль
Это не Ваши проблемы. Где она будет жить. Я бы выгнала да и все. А почему Ваша мама должна ее терпеть? Она чужой человек даже своим детям исходя из описания. Почему Вы и Ваша родня должны ее терпеть?
Выгнать да и все. Но другое дело если Вам муж за нее скандалы устраивает. Или Вы что-то недоговариваете.... Иначе ситуация как сюр выглядит.
Приехала чужая тетка которую 30 лет никто не видел, заселилась в дом к чужим людям и устраивает истерики что пятно на скатерти.
Какая-то жесть.
Їжак в панчохах• 27 июля в 14:21
Ваші кордони закінчилися коли іі валіза перетнула ваш поріг.
Знімайте ій квартиру і на тому все. І питайте у лице де іі заробітки та результати покладеного здоровʼя заради дітей.
ОбережнаЯ• 27 июля в 14:22
Ответ дляТайТаке
Приехала чужая тетка из Испании, зашла в дом к свахе и всех вокруг строит))
И все терпят как так и надо
ТайТаке• 27 июля в 14:23
Ответ дляОбережнаЯ
И все терпят как так и надо
Ну вот я про это. Я даже представить такое не могу
Забрала і не сказала• 27 июля в 14:23
Ответ дляОбережнаЯ
Ні в мене, ні серед моїх знайомих, ні в кого немає таких відносин з ріднею.
ОбережнаЯ• 27 июля в 14:23
Ответ дляТайТаке
Я тоже
ТайТаке• 27 июля в 14:24
Ответ дляОбережнаЯ
Я тоже
Не, ну теща то модет позволить себе нах послать токса. Ниче не ясно.
Міні-бікіні• 27 июля в 14:24
Это все эмоции, а что есть у свекрови и насколько она самостоятельная. Дом или квартира в Испании, может ей опять найти пару там? Пенсия, какое то жилье её личное тут. Чтоб она справилась сама и в своём жилье. Сколько ей лет.
Границы ставьте, хорошо что муж все понимает
Міні-бікіні• 27 июля в 14:24
Маму вашу жаль, для чего ей такая гостья. Надолго в гости она?
ОбережнаЯ• 27 июля в 14:25
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ну я не говорю что у всех такое. Но бывает же. Автор слепая замуж выходила? Ты выходишь замуж за мужчину, у которого вокруг куча геморойных родственников, которым он всю жизнь что-то должен..... На что ты расчитыаешь? Что после свадьбы он станет не такой? Нет. Это все родственники будут сидеть и на твоей голове.
Много вопросов к маме автора тоже.
Как вообще можно такое допустить, чтоб твоя дочка во всем этом варилась.
Ворую вкусняшки• 27 июля в 14:25
Ответ дляОбережнаЯ
И все терпят как так и надо
Мне тоже с первого предложения какие-то фантазии без смысла в этом опусе видятся. Приехала после 30 лет отсутсвия без предупреждения.)
Зашла на 5минут• 27 июля в 14:26
Де другий син, і хто живе у квартирі свекрухи?
75В• 27 июля в 14:26
Так а хата свекрухи чи ви купили? Де вона жила до того?
ОбережнаЯ• 27 июля в 14:27
Ответ дляМіні-бікіні
Я пытаюсь понять что не так с мамой автора. Ни у автора, ни у ее мамы права голоса нет. Вот я не представляю чтобы ко мне или к моей маме в дом ввалилась чужая тетка, всех строила и мы с мамой молчали....
ОбережнаЯ• 27 июля в 14:27
Ответ дляЗашла на 5минут
Тоже у мамы автора живёт, в другой комнате
ДелиВерка• 27 июля в 14:28
Ответ дляЗаліковий троль
Снимите ей квартиру на неделю и пусть там тусуется, быстреевернется в свою Испанию. Кстати, а где ее дом, в котором она до Испании жила, куда она возвращаться будет?
Зашла на 5минут• 27 июля в 14:28
Ответ дляОбережнаЯ
З колишньою і теперішньою дружинами, дітьми, собакою і рибкою) тут все ясно
75В• 27 июля в 14:29
Зараз виявиться, що автор в домі свекрухи живе)))
Зашла на 5минут• 27 июля в 14:29
Ответ для75В
Свекруха додому приїхала, а тут опачкі невістка і ремонт
75В• 27 июля в 14:30
Ответ дляЗашла на 5минут
Та схоже на те. І ремонт за гроші свекрухи)))
Зашла на 5минут• 27 июля в 14:31
Ответ для75В
Читаючи теми тут, мені іноді здається, що сценаристи нас використовують замість ші
ЛЮБА• 27 июля в 14:32
Мама загостилась , маме надо обратно в Испанию !