До лав Збройних сил можуть залучати не лише резервістів та військовозобов´язаних, які не мають підстав для відстрочення, а й осіб із судимістю
Постанова Кабінету Міністрів №560 визначає порядок призову громадян на військову службу під час особливого періоду.
Згідно з новим документом, до лав Збройних сил можуть залучати не лише резервістів і військовозобов’язаних, які не мають підстав для відстрочки, а й осіб із судимістю. Йдеться про тих, хто був засуджений за нетяжкі або навіть деякі тяжкі злочини — за умови, що вони не стосуються державної зради чи терористичної діяльності. У низці випадків рішення про їхню мобілізацію має ухвалити Генштаб, розвідка або СБУ.
Мобілізованими можуть стати й ті, хто отримав вирок із випробувальним терміном, а також підозрювані та обвинувачені, якщо після звільнення з-під варти вони не є фігурантами справ, пов’язаних із нацбезпекою чи особливо тяжкими злочинами. У такому разі вони зобов’язані з’явитися до ТЦК упродовж 48 годин.
Ответ дляannu-b519
Не обязательно сидеть, что бы знать реальность.
В этом случае обязательно, иначе спросить могут как со знающей.
Ответ дляannu-b519
Ну так вам никто не мешает знать как есть на самом деле, было бы желание.
Мешает мне только одна причина. Какая, вы уже знаете.
Natali-1096• 28 июля 2025
Пусть забирают злостных неплательщиков алиментов! Двойная польза и ребенку и государству! Нечего сидеть в тылу накапливать долги ...
Ответ дляNatali-1096
И импотентов туда же.
Если член не работает, нечего без толку сидеть в тылу.
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Моя тема адресована тем жиночкам, которые с пеной у рота кричать шо лучше тюрма, чем армия. Не дроги жиночки. Тепер будет и тюрма и армия.
Таке враження що всім воно треба. Вже не знають що і кого, аби не військових жиробасін. Ну що ж: тоді нехай таку зп, а потім і пенсію призначать тим блатним🤷♀️. Ну і хати по 60 лямів роздадуть. Кожному блатному. Ну а як?
Ответ дляTeonaa
Вам теж треба