Триндичіха Байрактар• 28 июля в 13:38

Блатні будуть теж воювати

До лав Збройних сил можуть залучати не лише резервістів та військовозобов´язаних, які не мають підстав для відстрочення, а й осіб із судимістю

Постанова Кабінету Міністрів №560 визначає порядок призову громадян на військову службу під час особливого періоду.

Згідно з новим документом, до лав Збройних сил можуть залучати не лише резервістів і військовозобов’язаних, які не мають підстав для відстрочки, а й осіб із судимістю. Йдеться про тих, хто був засуджений за нетяжкі або навіть деякі тяжкі злочини — за умови, що вони не стосуються державної зради чи терористичної діяльності. У низці випадків рішення про їхню мобілізацію має ухвалити Генштаб, розвідка або СБУ.

Мобілізованими можуть стати й ті, хто отримав вирок із випробувальним терміном, а також підозрювані та обвинувачені, якщо після звільнення з-під варти вони не є фігурантами справ, пов’язаних із нацбезпекою чи особливо тяжкими злочинами. У такому разі вони зобов’язані з’явитися до ТЦК упродовж 48 годин.
inresta• 28 июля в 13:39
когда уже заберут кадровых военных? которые получали за это надбавки, квартиры?
AnnaOst• 28 июля в 13:41
Вони вже воюють і нажаль вже скоюють злочини проти цивільного населення. Я думаю у кожного є родичі і друзі які воюють, тому всі все знають. Ну хто хоче знати. Нафіга ви ця теми клепаєте? За гроші? Чи по велінню душі?
чаревна• 28 июля в 13:43
Тищенко пойдёт воевать, ну дела....
Сонья09• 28 июля в 13:46
Ответ дляinresta
А ще перевірять прокурорів інвалідів, туда ж дбр і половину сбу, які в повній екіпіровкі ходять на обшуки по квартирах купюри рахувать.
Стрекоза любви• 28 июля в 13:49
Я думала «блатні», це мужички в футболках Армані, на битках Ауді, щодня качаючі біцуху в спортзалі.
А ви про інших, виявляється, які вже й так давно воюють.
Еленнн• 28 июля в 13:52
Ответ дляAnnaOst
бо у пересічного громадянина ’блатні’ - це ті, хто по блату відмазались. наприклад- 95.
Antoninaya1• 28 июля в 13:52
Ответ дляAnnaOst
Так. 1000%.
Стрекоза любви• 28 июля в 13:57
Ответ дляЕленнн
Та мені особисто все одно, як? Купив інвалідність, доглядає пʼятиюродного діда материної тітки, або вічний студент. Тут сам факт має значення. Це розповсюджено, як серед «95» так і серед звичайних людей, які нас оточують. Всі прекрасно про це знають.
автор Триндичіха Байрактар • 28 июля в 14:12
Ответ дляAnnaOst
Моя тема адресована тем жиночкам, которые с пеной у рота кричать шо лучше тюрма, чем армия. Не дроги жиночки. Тепер будет и тюрма и армия.
автор Триндичіха Байрактар • 28 июля в 14:13
Ответ дляinresta
Как только мальчики и девочки начнут поступать в военные ВУЗы, так сразу и кадровые военные будуть, а пока только мобилизианты с полициантами.
Ответ дляСонья09
А с преступностью будут бороться советчицы, которых мобилизуют в СБУ-на такой вариант я согласна.
Antoninaya1• 28 июля в 14:15
Удалено администрацией...
mymoly• 28 июля в 14:17
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Если бороться нужно так как наши полиции то я готова. Каву і смаколики я люблю
mymoly• 28 июля в 14:17
Ответ дляAntoninaya1
Удалено администрацией...
Кому? Автору теми?
автор Триндичіха Байрактар • 28 июля в 14:17
Ответ дляmymoly
Давно пора, шо тянуть утюг за провод
AnnaOst• 28 июля в 14:17
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ви вибудовуєте дуже дивні причинно наслідкові зв´язки. Нормальна людина думає про себе, про дітей своїх, а не про якихось жіночок. Так от для вас і ваших дітей це означає що гвалтіаники, грабіжники і можливо вбивці, отримали доступ до зброї і можливість сховатися за формою, яка обілює їх в очах більшості сумпільства
mamma nast• 28 июля в 14:17
Ответ дляinresta
Когда ві уже поймете, что нужні пехотинці. Офицеров и так полно. Они не нужні.
mymoly• 28 июля в 14:19
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Давно пора, шо тянуть утюг за провод
Так я шо? У меня нет спец образования полициянтского. Шо туда уже берут всех подряд
автор Триндичіха Байрактар • 28 июля в 14:20
Ответ дляAnnaOst
Не слышали про МВС, военную контрразведку, СБУ? Не?
mymoly• 28 июля в 14:20
Ответ дляmamma nast
Так пехотинцем может быть каждый офицер.
автор Триндичіха Байрактар • 28 июля в 14:21
Ответ дляmamma nast
Все должны идти в пехоту.100 проц! Пехота царица полей.
Ответ дляmymoly
А там мозгов надо чуть больше , чем в пехоте. На сайте МВС висела программа на 3 мес подготовки, так шо думаю получится.
mymoly• 28 июля в 14:21
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Поддерживаю
mamma nast• 28 июля в 14:22
Ответ дляmymoly
звание не позволяет
alex-3f3c• 28 июля в 14:22
Первые пойдут воевать молодежь 18-25 лет, они не оправдали высокого доверия найвеличнейвшивого лидера сучасности, он думал что это его ядерный электорат, видосики записывал, оберигал их, типа это наш генофонд, подыхать пойдут старые пердуны, а они его кинули и вышли на протесты, потом пойдут всякие забронированые и блатные, а в последнюю очереди мусора и сбушники
автор Триндичіха Байрактар • 28 июля в 14:22
Ответ дляmymoly
Офицер может командовать пехотой, а пехота будет после базовой подготовки молодежи в вузах.
mymoly• 28 июля в 14:23
Ответ дляmamma nast
звание не позволяет
Так пусть примут закон как они умеют в 6часов Делов то
mamma nast• 28 июля в 14:23
Командиров хватает. Воевать некому.
автор Триндичіха Байрактар • 28 июля в 14:23
Ответ дляalex-3f3c
Гендофон вместо оправдания политического доверия, бухал и трахал телок.
автор Триндичіха Байрактар • 28 июля в 14:24
Ответ дляmymoly
Тогда офицеров не останется, а это 5 лет учебы в мирное время, не пойдеть