Триндичіха Байрактар• 29 июля в 18:40
у Кривому Розі побили жінку, яка просила зробити музику тихіше
Сусіди у Кривому Розі побили жінку, яка заважала розважатись
На МОПРі у Центрально-Міському районі Кривого Рогу між сусідами виник конфлікт, який завершився побиттям жінки, передає "Відомо" з посиланням на "Труха Кривий Ріг".
Подія сталася під час комендантської години. Жінка прийшла до сусідів та попросила зробити музику тихіше, адже вони заважають відпочивати. Проте, сусідам не сподобалися зауваження жінки — спочатку її ’вкрили’ нецензурною лайкою, а потів і взагалі відлупцювали.
Чи звернулася постраждала до правоохоронців із заявою про побиття наразі невідомо.
Деталі конфлікту та агресія у відео.
Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі безхатько побив дівчинку біля гаражів.
Аноним ФЕЯ• 29 июля в 18:53
Ответ для-Инга-
Сколько ещё тем нам от вас сегодня ждать?
Це мурка в буркн/ніка найз. Ви що забули цього спамера?
грешница кающаяся• 29 июля в 18:56
у нас у самих такие соседи.еще сосед и сказал,что у него контузия.то есть типа ему ничего не будет ни за что.