Меряю линейкой• 28 июля 2025
З яким розміром грудей ви можете ходити без ліфа?
Тобто можете вийти на вулицю. Зрозуміло, що мова не йде про прозорі тканини, і тонкі облягаючі топіки. Хоча хто зна)
Меряю линейкой
• 28 июля 2025
Ответ дляОднозначно
после 25+-
Оооо… що б ви мені сказали, якби побачили на вулиці))))уявляю)
Однозначно• 28 июля 2025
Ответ для100pudov
Я не ходжу без ліфчика, бо мені просто не зручно, я навіть сплю у ньому. Могла б ходити з будь-яким, це просто молочні залози.
а чего вы спите в лифчеке? я такого еще не слышала...
Мурзилка• 28 июля 2025
Ответ дляОднозначно
Бо незручно.
Меряю линейкой
• 28 июля 2025
Ответ дляМурзилка
Бо то вже вим´я. Ідеальні груди першого розміру
Чого ви така зла? Любі груди можуть виглядати гарно. У вас який розмір?
Однозначно• 28 июля 2025
Ответ дляМурзилка
Бо незручно.
зачем вы отвечаете на вопросы адресованные не вам?
Мурзилка• 28 июля 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Зараз ношу 75 С. До двох дітей, до 35 років був 70А, тому я знаю, що пишу. Я не зла, а реалістка.
Мурзилка• 28 июля 2025
Ответ дляОднозначно
Дуже великий (((( фу просто.
Щебетушка• 28 июля 2025
В мене 2,5, в магазин хожу сміло без ліфа, на роботу вдягаю ліф. У доньки 1,5, ходить без ліфа частіше, ніж у ньому
Мурзилка• 28 июля 2025
Ответ дляОднозначно
Бо теж без не сплю.
100pudov• 28 июля 2025
Ответ дляОднозначно
Фізично не зручно. Мені комфортно, коли вони запаковані кожна в свою частину. Можу в топі спати, але в такому, де груди окремо. Але це просто мій бзік, впевнена, що для здоров´я краще без нього. Та я і в шкарпетках круглий рік сплю, то ж не зважайте.
ГЛЮкоза• 28 июля 2025
Ответ дляЩебетушка
А с 2,5 не тяжело?
У меня 1,5 довольна им, почти всегда без лифа.
Солоденька цукОрка• 28 июля 2025
Как будто у меня на выбор 3 размера и я с каким то могу ходить, а с каким то нет.
Автор, я могла бы ходить с любым не висячим. Но после кормления увы это уже не доступно. Не то чтобы совсем все было плохо, но уже не так как до.
Для драки• 28 июля 2025
1,5 розмір .
Можу вийти без бюстгальтера , але недалеко як в магазин або в кавʼярню . Або коли зовсім настрою нема теж можу не одягнути .
Однозначно• 28 июля 2025
Ответ для100pudov
у вас повышеная тревожность?
Гуру троллинга• 28 июля 2025
У меня где-то 3-4, чашка Д короче, конечно, я не выхожу без лифа. Но было у меня одно прекрасное лето, когда я свернула ГВ и грудь куда-то всосалась, до 1 наверное, и я с огромным удовольствием ходила без белья. А потом вторая беременность и вернулась моя Д.
Щебетушка• 28 июля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
А с 2,5 не тяжело?
Ні, не тяжко
СкокоМнеДадите• 28 июля 2025
2 розмір. Не вдягаб ліф 6ой рік. Стиль життя такий, що стискаючий одяг не ношу. А подати вигідно можна що завгодно, було б бажання
Безлім на все• 28 июля 2025
Ответ дляМурзилка
Это лишь Ваша реальность )
Аноним_Русалка• 28 июля 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Скажіть, було б круто. Хочу - ходжу з одиничкою, а хочу - пристебнула трієчку і ходжу спокушаю чоловіків)
Тройка самый оптимальный вариант. Все что меньше или больше не круто. У меня ну может 1,5 пока вес был 50 кг выглядело норм, а теперь когда 60 то очень непропорционально. Красивая большая грудь уравновешивает фигуру, бедра при такой груди не кажутся больше.
Залізний занавіс• 28 июля 2025
Ответ дляОднозначно
считаю что можно ходить с любым молодым девочкам, дамам постарше, ни с каким..
вы думаете, у молодых девочек - это завораживающее зрелище? отнюдь
Надежда наш компас• 28 июля 2025
Ответ дляМурзилка
ідеальні 2 розмір, а у вас дульки для латентних педофілів
Я не Тролль• 28 июля 2025
Шостий, запросто можу вийти в магазин без цього знаряддя тортур. Як там вище писали, дама постарше, мені просто плювати, що думають інші