Тень льва• 28 июля 2025
Чому ґеї манірні?
Може не всі, але той хто має більше жіночих повадок це їх видає
Перловая Кашка• 28 июля 2025
косят под женщин, в их мире женщины все такие должны быть, манерные...
Я супер-пупер• 28 июля 2025
Эх, если б их так просто было определять этих гомо и би, то сколько б женщин от них не пострадали.
Все возможно• 28 июля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
А скільки жінок постраждали від геїв?
Бабця в мештах• 28 июля 2025
Не все они такие.
У меня есть несколько знакомых геев, вот прям не скажешь что они геи - с виду - обычные мужчины, ну разве что может ухоженные, но это все отличие. Даже спортом мужским заняты.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 28 июля 2025
Вам так здається
Знаю декількох геїв, звичайні чоловіки. Також є знайома лесбійка, також звичайна жінка,не пацанка та інше.
Я супер-пупер• 28 июля 2025
Ответ дляВсе возможно
А скільки жінок постраждали від геїв?
Вам статистику мировую, а то в Украине она не ведётся, только на форумах и в группах женских пишут свои истории эти женщины и девушки?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 28 июля 2025
Ответ дляВсе возможно
А скільки жінок постраждали від геїв?
Розбиті мрії, несправджені очікування
Все возможно• 28 июля 2025
Автор, ще варто врахувати що цих видів секс меншинств дуже багато.
Але для обиватєлєй легше всього розділити на геїв та лесбійок
Якщо чоловік відчуває себе як жінка, то в нього і життєві звички такі жіночі
Все возможно• 28 июля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Вибачте, я некоректно задала питання.
Як саме жінки постраждали від геїв?
Тень льва
• 28 июля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А лесби под пацанов.
Так, у мене сусідки в будинку одна точно як пацан
Все возможно• 28 июля 2025
Ответ дляТень льва
От я буламна камінг аут трансгендера.
Жінка з самого свого дитинства відчуває себе чоловіком.
Вона могла зробити перехід, але не хоче
В її розумінні вона не лесбійка.
Вона саме чоловік який любить жінок.
Лесбійка це коли жінка позиціонує себе як жінка і любить жінок.
Вона могла зробити перехід, але не хоче
В її розумінні вона не лесбійка.
Вона саме чоловік який любить жінок.
Тень льва
• 28 июля 2025
Ответ дляВсе возможно
От я буламна камінг аут трансгендера.
Вона могла зробити перехід, але не хоче
В її розумінні вона не лесбійка.
Вона саме чоловік який любить жінок.
Вона могла зробити перехід, але не хоче
В її розумінні вона не лесбійка.
Вона саме чоловік який любить жінок.
А може хто їх розбере🤷♀️
Все возможно• 28 июля 2025
Ответ дляlilul990
Бо більшість ґеїв це культурний феномен сучасної цивілізації. Вони вибрали такими бути і розігрують комедію
Лиш невеликий процент з порушеннями фізіологічними є справжніми геями
Про ’ вибрали’ такими бути.
Тут цікаво.
Знайома з одним геєм. Який років до 25 був гетеро. І навіть гомофлбом.
В потім каже. Познайомився і подружився з чуваком. І в нього стояк на друга. Каже я сама від себе в шоці був.
Пару тижнів переварював те що сталось.
Воно ж як не стоїть, то і домкратом не піднімеш
Тут цікаво.
Пару тижнів переварював те що сталось.
Все возможно• 28 июля 2025
Ответ дляТень льва
А може хто їх розбере🤷♀️
Не треба їх, насправді розбирати.
Ну це ж інтимне життЯ.
Достатньо просто не трогати, в по можливості приймати.
( Наприклад запросити пару геїв або лесбійок на ДН як пару, і щоб на них не витріщались)
Ну це ж інтимне життЯ.
Тень льва
• 28 июля 2025
Ответ дляВсе возможно
Не треба їх, насправді розбирати.
Ну це ж інтимне життЯ.
Ви б бачили які в риз були страсті по закутках коли та шо пацан другу приревнувала. Спочатку сварилися потім цілувалися😄
Все возможно• 28 июля 2025
Ответ дляТень льва
От бачте. Вони посварились та помилились
А вчора в одеській області жінка чоловіка в око заколола за те що спав з кумою.
Від цих гетеро можна очікувати чого завгодно
Тень льва
• 28 июля 2025
Ответ дляВсе возможно
Ого, ви лесбіянка?
ничевока• 28 июля 2025
Ответ дляВсе возможно
От я буламна камінг аут трансгендера.
Вона могла зробити перехід, але не хоче
В її розумінні вона не лесбійка.
Вона саме чоловік який любить жінок.
Вона могла зробити перехід, але не хоче
В її розумінні вона не лесбійка.
Вона саме чоловік який любить жінок.
Я думаю, що це нечесно по відношенню до гетеро жінок, якщо справді важко відрізнити стать за зовнішністю і поведінкою, а потім сюрприз
Рву и мечу• 28 июля 2025
потребность в самопрезентации, которая иногда накладывается на психологические расстройства
абсолютное большинство геев не манерные
Рву и мечу• 28 июля 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Сильное слияние с матерью , перенял мальчик на себя ее поведение
И много вы знаете женщин, которые разговаривают с интонациями Сергея Соседова?
Тень льва
• 28 июля 2025
Ответ дляРву и мечу
абсолютное большинство геев не манерные
Навпаки
Физрукая• 28 июля 2025
У меня был мужчина би, то по нему не скажешь. Обычный. Он скрывал, что он би. Впринципе когда мы знакомились, то я тоже не знала. Потом узнала даже за переодевания.
Он сам не определился кто он. Но мог быть фембоем и тд. Любил, чтобы его накрасили.
Но он красивый очень и вырос в семье, где много сестер.
Все возможно• 28 июля 2025
Ответ дляТень льва
Ого, ви лесбіянка?
В мене дуже велике коло гомосексуальних людей, як і трансгендерів.
Відповідно ми проводимо багато часу разом.
Але ( вище була теорія що геями стають по телевізорові американських надивились, модно чи ще щось)
Якщо не ’ стоїть’ то і домкратом не піднімеш.
Для мене жінка абсолютно не цікава як сексуальний партнер
Научительница• 28 июля 2025
Ответ дляВсе возможно
А скільки жінок постраждали від геїв?
Я)) Мне было 17 познакомилась как то в компании с парнем, когда у нас дошло до поцелуев, он мне заявил ’ ну такое, думал будет лучше ты не умеешь целоваться и с тобой вообще никак’ , у меня на тот момент только 1 отношения до были,я в 17 лет приняла это на свой счёт, комплекс появился, парней избегала. Спустя год узнала что он гей, мне сказали что тогда все в шоке были, что он решил со мной попробовать(у нас дальше пары поцелуев ничего не пошло)
Сейчас вроде смешная ситуация, но я тогда реально страдала, думала со мной все не так. Он повел себя не только как гей, а и как пи..с.
Мне сейчас 40 до сих пор помню, какие комплексы он мне тогда привил
Меряю линейкой• 28 июля 2025
Ответ дляРву и мечу
Потому что женщины это делают естественным образом , а мужчина в утрированной форме, так как его естество не умеет это делать натурально.
Бесконечность-не предел• 26 августа 2025
Ответ дляВсе возможно
От я буламна камінг аут трансгендера.
Вона могла зробити перехід, але не хоче
В її розумінні вона не лесбійка.
Вона саме чоловік який любить жінок.
Вона могла зробити перехід, але не хоче
В її розумінні вона не лесбійка.
Вона саме чоловік який любить жінок.
А мені цікаво, як вона зрозуміла як саме почуває себе чоловік? Як то бути чоловіком? І як відрізнити любити жінок як чоловік чи як жінка?