Тень льва• 28 июля в 14:13
Чому ґеї манірні?
Може не всі, але той хто має більше жіночих повадок це їх видає
Margaret Rose• 21 сентября в 12:28
Це стереотип значною мірою, не забувайте, що мода і стандарти поведінки доволі швидко міняються.
Подивіться на корейських айдолів, наприклад. Або на закордонних співаків 70-х - 80-х рр - максимально маскулінні геї Фредді Меркюрі і Джордж Майкл. І повно солоденьких хлопчиків з макіяжем, манерністю - і клькома гетерошлюбами.
А колись взагалі гетеросексуальні чоловіки носили перуки, пудрили обличчя і відкрито плакали/істерили - і це вважалося абсолютно нормальним.