No problems• 29 июля 2025
Вчора на мене налетів француз з образами
Вчора вдень ми з моіми родичками в одному з міст Франції іли морозиво і звісно, що між собою розмовляли українською. Ми сиділи на лавці та нікого не чипали. Раптом проходив чолов´яга білий , представився як француз і так потихеньку слово за слово з нами. Десь посеред ррзмови я розумію, що він наїзжає на нас і обурено кричить , що через нас він платить 250 євро за газ, що він підтримував та підтримує кацапню. Я попррсила його відійти від мене або викличу поліцію на що він мене обізвав польською собакою та хохол. До речі це кон**чене намагалося промовити декілька речень кацапською своїм французьким акцентом. Я думаю, що то був все таки француз. Вдень я трималася, а ввечері мене накрило , мені дійсно неприємно від слів цього козл*а. То моє питання чи попадалися вам ось такі прокацапські французи, я знаю, що їх досить багато , але щоб ось так серед дня, як захистити себе у випадку чого і як правильно діяти оскільки він не має жодного морального права мене ображати?
З царем в голові• 29 июля 2025
Ситуация неприятная. Возвращайтесь и свободно обшайтесь дома на родном языке
No problems
• 29 июля 2025
Ответ дляСусановна
Удалено администрацией...
Це ви про себе, особисто я такого не говорю
Заикальница• 29 июля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
жЫрно
Чому жирно,я знаю багато іноземців,які підтримують росію,але тихенько,в приватних розмовах.
Найчастіше це недалекі люди,з невеликими статками.На них працює раша пропаганда на місцевих форумах,де на їх мові у вуха л´ють весь цей треш.
Не кую, не мелю• 29 июля 2025
Ответ дляЗаикальница
Удалено администрацией...
Виниловая пластинка• 29 июля 2025
Ответ дляЗаикальница
Запропонуйте йому вступити в інтернаціональні батальйони путлера.
Лучше в французский легион и идти воевать в Африку!
No problems
• 29 июля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 29 июля 2025
Гоооооспаді
Злийте віск, прочитайте молитву, помедетуйте
І тримайте бан
за порушення правил розміщення
І тримайте бан
за порушення правил розміщення
Домовенок Кузя• 29 июля 2025
Автор, ну а вы сами не понимаете злость этого человека? С чего вдруг на его налоги содержатся тысячи понаехавших, от которых толку ноль? Я сейчас о всех мигрантах. С чего бы им радоваться этому?
Love_Love_Love_• 29 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Тому що він живе в державі яка обрала такий курс, мігранти тут взагалі ні до чого.
Безлім на все• 29 июля 2025
Ответ дляЗаикальница
Це міг бути дядько або обкурений обдовбаний або трабли з головою.
No problems
• 29 июля 2025
Ответ дляБезлім на все
Не схожий на такого, більш схожий на кацапсього імігранта в минулому
Домовенок Кузя• 29 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Погодите, всем рассказывают что Европа-это свобода слова и выбора. В смысле, мигранты не при чем? А кто при чем? Вам бы сильно понравились миллионы бомжей на улицах? Которые не работают, а сидят ждут подачки на хлеб?
И если с мигрантами из той же Африки все понятно, Франция долгое время была колонизатором и сама выбрала этот путь, то какое отношение они имеют к беженцам из Сирии, например? Или Украины?
Форс мажор• 29 июля 2025
Тобто, француз, який не володіє навіть кацапською, зміг на слух зрозуміти на якій мові ви говорите, серьозно? Вас накрило, але поліцію не викликали? Ви не послали його за дешевим газом в сосію?
Love_Love_Love_• 29 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Саме пряме- угода про Євро союз.
При чому тут бомжі до мігрантів?
Якщо їм це не подобається, можуть обирати владу яка це змінить, а не кидатись на людей. Ще раз повторюю- мігранти тут ні при чому.
При чому тут бомжі до мігрантів?
No problems
• 29 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Так ось вам про українців правда - 90% їх працює на відміну від Африки. І пробував би він щось подібне сказати африканці або арабці подібне , там би він і рота не відкрив бо знає про наслідки
Не кую, не мелю• 29 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Мигранты живут в правовом поле. Этот француз выбрал власть, которая принимает законы, позволяющие мигрантам из Сирии и Украины жить в его стране за его счет).
Так что вопрос прежде всего к себе, а не мигрантам
Мошей ницца• 29 июля 2025
У многих представление в Европе о конфликте как будто мы что то просто не поделили между собой. Я сколько раз слышала. В Германии: россия гуд и Украина тоже гуд
Домовенок Кузя• 29 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Саме пряме- угода про Євро союз.
При чому тут бомжі до мігрантів?
Вы в розовых очках? Съездите во Францию и пройдитесь по улицам. Увидите итоги миграционной политики. Чем по вашему занимаются мигранты?
И при чем тут ЕС? Далеко не во всех странах союза такая ситуация.
Мрії у вирії• 29 июля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Удалено администрацией...
Французы не любят Поляков со времен Генриха 3, французского принца, которого там короновали, а он в итоге сбежал-таки во Францию, прихватив фамильные драгоценности) Казалось бы должно быть наоборот, но, вот так)
А вот откуда взялось:’ хохол’ реально интересно.
Домовенок Кузя• 29 июля 2025
Ответ дляNo problems
Не смешите пожалуйста про работающих 90%. Есть официальная статистика, посмотрите хоть.
Но смысл в другом. Никому не нравится, когда его страну превращают в бомжатник.
Не знаю конкретно про этого человека, но в Париже видела ни один раз стычки местных и мигрантов. Очевидно, кто кого задолбал уже.
Бабця в мештах• 29 июля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
жЫрно
Не, мне такое писало. Причем я зашла на тандем, мне практика нужна была, а оно мне написало, выс...лось какое хйло молодец, а мы нацисты и заблочило меня. Мужику лет 50 было. А раз на парковке один мужик увидел укр номера на машине, морда перекосилась, а я еще рядом с ним припарковалась. В машине дети были. Сказали что как только я вышла, он сел в машину, начал перепарковываться и спецом меня ударил задом когда сдавал назад (паркинг большой, он перепарковался на вообще другом месте), дети вышли, он увидел и вместе со своей женой сбежал быстро типа ничего не случилось. Полно тут козлин
Трусиковед• 29 июля 2025
Цікаво чи буде автор в темі коли знімуть анонімів?
В то так жирно що аж смішно.
Бабця в мештах• 29 июля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
А что на улице в других странах нельзя общаться на родном языке? К чему этот тупой призыв?
Love_Love_Love_• 29 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Я жила у Франції рік. В розових очках ви і ще наче як на бронепоїзді.
За міграційну політику держави, відповідає керівництво держави. Сумма податків які стягуються з нромадян ніяк не залежить від кількості мігрантів і не дає право нікому кидатись з криками на людей. Що конкретно ви мені намагаєтесь довести?
Бабця в мештах• 29 июля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Удалено администрацией...
Вы дурочка или такое чувство юмора?