Барвіночка• 29 июля в 10:02

Что вам назначили при нарушении цикла в 45+ лет?

Я тут Живу• 29 июля в 10:03
Мені 43. Призначили клайру.
МадамОхмури• 29 июля в 10:27
Какое нарушение цикла?
я Кукарача• 29 июля в 10:30
В мене був збій циклу. Виявили поліпи у матці(мені 43). Зробили операцію, цикл нормалізувався.
Мама Чели• 29 июля в 10:35
Выдали витамины для беременных))), а шо их же на гуманитарку наперли вот и раздают всем)))
Баба Йога• 29 июля в 10:45
Сказали, нащо вам ті менструації, хіба вони вам не набридли... Потім почали гормонозамісні пропонувати, коли я їм показала результати аналізів, що гормони в нормі, а естрадіол понад норму, й запитала, нащо мені ще фітоестрогенів додавати, сказали, ну, попийте ременс..., перевірте щитовидку, вітамід Д, В12, залізо. Коли все теж виявилося в нормі, сказали, ну, давайте всмоктуваність заліза перевіримо... Коротше, не вміють вони цикл регулювати в передменопаузний період (((( Тільки дюфастоном і под. можуть відновити...
Перекус беру завжди• 29 июля в 11:23
Ответ дляя Кукарача
Після операції гормони призначали
Перекус беру завжди• 29 июля в 11:30
Ответ дляБаба Йога
Якщо перебор з естрошенами, толікарі вміють тільки прогестероном його давить. В мене по аналізам естроген в нормі, але у співвідношенні бачу, що багато, і прос друга фаза коротка. То тут за порадою дівчат приймаю віт Е чистий 200або 400( в другій фазі 3-4 місяці) і тазалок довгими курсами. То мазню добре прибирає, не те щоб повністю але картина помітно краща, цикл стає довшим. А тазалок ще на груди добре впливає, мала мастопатію все життя, груди неоднорідні, тверді, боліли з 10дня ц. То тепер як тряпочки і майже не болять, буває 1-2 дня перед місячними і то не коден місяць.
я Кукарача• 29 июля в 14:03
Ответ дляПерекус беру завжди
Після операції гормони призначали
Ні.Аналізи показали, що гормони у порядку.
Перекус беру завжди• 29 июля в 17:38
Ответ дляя Кукарача
Та лікарі люблять гормони після гістери призначать навіть коли вони впорядку
я Кукарача• 29 июля в 18:08
Ответ дляПерекус беру завжди
Мені не призначали. У мене була інша проблема, яку вирішувала. Цикл нормалізувався сам по собі. Гормони в порядку .