Ms. Похвала• 29 июля 2025

Чи можу я написати заяву на відпустку і одночасно заяву на звільнення?

Туся муся• 29 июля 2025
Написати можна.
Питання чи погодять. На розгляд керівництва
Домовенок Кузя• 29 июля 2025
Можете. Только смысл? Заставляют отрабатывать две недели?
Ищу Аленя• 29 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Вот как раз в отпуск на 2 недели и уйдет
Домовенок Кузя• 29 июля 2025
Ответ дляИщу Аленя
Тогда не отпустят в отпуск. Проще уволиться по уважительной причине.
Там все розмивчато• 29 июля 2025
Я сначала на отпуск подписала и вскоре подала на увольнение. Прикольно было.
автор Ms. Похвала • 29 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Так, я не хочу з ними пересікатись 2 тижні
Раз одела не бу• 29 июля 2025
Можете. У нас на роботі купа народу, що у відпуску роками не ходили. То ж вони спочатку йдуть у відпустку, а потім відразу звільняються щоб не втрачати два-три місяці стажу. Частіше компенсацію забирають, але й такі є.
Советчица Года• 29 июля 2025
Я в декрете , написала заявление, а мне - выходите и отрабатывайте 2 недели . Чудят все как могут
Melon• 29 июля 2025
Чи обов’язково під час дії воєнного стану відпрацьовувати 2 тижні перед звільненням?
👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:
Так, але!

У загальному випадку відповідно до ч. 1 ст. 38 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це роботодавця письмово за два тижні. Зауважте, що законодавство вимагає попередити роботодавця. При цьому не зазначено, що цей період слід обов’язково відпрацювати.Отже, фактично 2 тижні після попередження (тобто, подання заяви про звільнення) працівник може:
працювати у звичному режимі;
перебувати у відпустці (оплачуваній чи неоплачуваній);
перебувати на лікарняному (якщо заяву на звільнення працівник подав під час непрацездатності).

Тобто, пишете заяву на відпустку і заяву на звільнення ( прошу звільнити мене останнім днем відпустки).
Melon• 29 июля 2025
Але, дійсно, як писали дівчата вище, все залежить від керівництва.
ЖаннаНеАгузарова• 29 июля 2025
По закону- можете..