Эскиз бесконечности• 29 июля в 10:45
Рецепти для аєрогриля
Доброго дня, господині. Прошу вас поділитися рецептами смачних корисних страв для аєрогриля. Дякую
Безпринципова• 29 июля в 10:51
Те що в духовці, те й в аерогрилі можете готувати. Принцип той самий.
Фенте Фря• 29 июля в 11:00
Чат джіпіті в допомогу. Даєте йому марку аерогриля, і які продукти у вас є. Він вам накидає рецептів
Заикальница• 29 июля в 11:07
Ответ дляФенте Фря
Прочитала, що ШІ можуть доводити до безумія, з-за своїх запрограмованих відповідей. Гугл, теж замутив в браузері, але нічого цікавого чи нового не знайшла.
Санька-4b93• 29 июля в 11:21
Ответ дляФенте Фря
Весь ютуб в этих рецептах, есть каналы им полностью посвященные
Эскиз бесконечности
• 29 июля в 11:44
Ответ дляСанька-4b93
Дякую, а відправьте мене на ті канали
А вот недавно• 29 июля в 12:30
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дякую, а відправьте мене на ті канали
Diana Kis, в ютубе
в инсте korolivska 1