Твердая валюта• 29 июля 2025
Як це працює? Звільнення
Працювала у відомій онлайн школі. Вирішила звільнитись. Сходила у відпустку на 11 днів, потім написала керівнику, що звільняюсь. Вона сказала - ок, формальності обговори з HR. Але та не відповідає вже тиждень. Я хвилююсь, чи це не буде для мене мати якихось наслідків
Слава Українi• 29 июля 2025
Ситуація дивна, у нормальному випадку вам доведеться написати заяву без збереження за ті дні, що вас не було на роботі. У ненормальному, вас протабелюють прогулами . Вам потрібно звернутися до вашого керівника та вирішити цю ситуацію якомога швидше
Заздрість то погано• 29 июля 2025
Вам як мінімум треба написати заяву, що б була зафіксована дата.
А ви що сказали і просто не приходите? Чи шо?
Голена блондинка• 29 июля 2025
Напишите заявление на увольнение и отправьте скан или фото начальнице. Вам действительно могут влепить прогулы, а из вредности уволить по статье за это.
Твоя подружайка• 29 июля 2025
Вы официально трудоустроены? Если да - необходимо заявление на увольнение. Иначе вы не уволены.
Твердая валюта
• 29 июля 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Ну да
Твердая валюта
• 29 июля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Ні, не офіційно. Але на відпустку заяву писала
Слава Українi• 29 июля 2025
Ответ дляТвердая валюта
Ну, якщо неофіційно, то це значно менша проблема. Єдине що можуть зробити, не віддадуть зароблені гроші
Твоя подружайка• 29 июля 2025
Ответ дляТвердая валюта
Та то просто для порядка вы писали. Тогда скажите начал нице что эйчар не выходит на связь, а вы у них уже не работаете. Они с вами рассчитались?
Твердая валюта
• 29 июля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Ще ні, в них зп з 1 до 15
Твоя подружайка• 29 июля 2025
Ответ дляТвердая валюта
Ще ні, в них зп з 1 до 15
По кзоту расчет в день увольнения