Чорнобаївка• 2 часа назад
Подивіться, чи це герпес?
У сина спочатку зʼявився прищ над верхньою губою. Він, напевно, його роздер і пішло запалення на губу. Були у лікаря, вона виписала мазь Бактопік. Слало легше, але через два дні зʼявилися нові ранки справа і зліва від того першого запалення.
Я не можу зрозуміти, чи це герпес.
Завтра до лікаря сподіваюся потрапити
Перше фото те перша ранка, а друге це прям зараз
Я не можу зрозуміти, чи це герпес.
Завтра до лікаря сподіваюся потрапити
Чорнобаївка
• 2 часа назад
У нас в родині немає герпесу. Я навіть не знаю як він точно виглядає
ничевока• 2 часа назад
Ответ дляЧорнобаївка
Не болить, зуду немає
Нууу, герпес в расцвете, эт не особо приятная штука
Г@Л@В@ломка• 2 часа назад
Мамо, карзіночкє при поцілунку міг передати партнер. Те що ви думаєте що у вас нема герпесу, то ваші вологі фантазії.
Мальчун-задирун• 2 часа назад
Так, схоже і дуже. Як раз рознесло на всі губи, тому що розідрав. Воно у стадії папули дуже заразне для навколишніх тканин.
Мальчун-задирун• 2 часа назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
От що чи хто вас змушує писати з таким ядом? Ви людей за що так зненавиділи?
Чорнобаївка
• 2 часа назад
Ответ дляМальчун-задирун
Що зараз робити?
Мальчун-задирун• 2 часа назад
Ответ дляЧорнобаївка
Що зараз робити?
Вальтрекс пропити і мазати ацекловіром. Можна замість вальтрексу ацекловір і пити. Але особисто мені він слабкий і не дієвий.
Мальчун-задирун• 2 часа назад
Ответ дляЧорнобаївка
Що зараз робити?
І забороніть сину лазити до рота руками.
Чорнобаївка
• 1 час назад
Ответ дляМальчун-задирун
Він вже зрозумів 🥲
Цигарний шланг• 1 час назад
Ответ дляЧорнобаївка
Глупее ничего не могли написать? Причём здесь родина до герпеса? Герпес есть у всех. Он может проявиться по разным причинам, в том числе и слабый иммунитет. Почитайте об этом в интернете
Чорнобаївка
• 1 час назад
Ответ дляЦигарний шланг
Ну немає проявів герпесу. Так, я не лікар. Можу тупити в цьому питанні
Марічка• 1 час назад
герпес - цинковая мазь тоже поможет это не лечится , вирус в крови передается по наследству от родителей, ремиссия может быть несколько даже до 5 лет или наоборот кажд год будет в течение всей жизни проявляется и передастся детям может придумают как его убить вакцина ,девочкам делают вакцину чтоб не было рак шейки матки этот вирус вызывает такие болезни к сожалению ,у мальчиков только на губе это связано с кровью иммунитет ослаблен
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А ви як бидло говорите
Боже , невже у вас самої - дитина «корзина» і фантазії «вологі»
Їй богу, як папуги одне за одним повторюєте це все
Автор написала що в сімʼї немає герпесу, і тому їй просто важно оприділити на око! Вона в курсі про канали передачі герпесу. Які фантазії? Вологі тим більше. От поясніть шо Ви взагалі сказали, куди це приплести? Я дуже вибачаюсь. Но мені важко змиритися із тупізною такою. Прочитала жопою, зрозуміла ще гірше - і давай хамить. Це нормально? Ви - нормальна?
Ответ дляЦигарний шланг
Нічого там глупого не написано, а глупо написали Ви. І ще одна, подібна, но ще й хамовита
Попельшка• 1 час назад
Ответ дляTeonaa
А ви як бидло говорите
тим паче за дитину пише такі гадості. партнер передав при поцілунку... то мабуть в неї партнер при поцілунку мозок висмоктав. якщо він там був..