Радикальная• 29 июля в 14:07
Куди мені переїжджати, якщо нема грошей?
Мені 21, батьки женуть в шию, щоб я зʼїхала. Кожен день вдома скандали. Заробляю 22 тис., живу з ними. Хлопця нема. Знімати квартиру буде в районі 15 тис мінімум. І що мені робити?
Освічую темряву• 29 июля в 14:08
Снимать комнату. А вообще тема создана в очередной раз для тролизма
Галя із Дарниці• 29 июля в 14:09
Знімати койко-місце, кімнату в гуртожитку, флігель без ремонту тощо.
Шукати варіанти заробітку або іншої роботи
Радикальная
• 29 июля в 14:10
Ответ дляКубик Рубика
В КР дешеве житло, в якому це районі 15 штук за квартиру?
Біля Києва
Совбез• 29 июля в 14:12
Можна знімати кімнату або квартиру з дівчиною. У нас так сусідка здає двокімнатну: в одній кімнаті постійно живе дівчина, а в іншій дівчата часто міняються. Спробуйте пошукати, варіанти є, хіба що не хочете сепаруватись від батьків, тоді без варіантів
Гигиенишвили• 29 июля в 14:13
Ответ дляКубик Рубика
В Дніпрі за 5-7 тис можна однокімнатну у віддаленому районі зняти
Первоклашка Я• 29 июля в 14:13
Гуртожитки ще є. Батьки молодці.
Навіть тут назвіть місто і можуть бути пропозиції.
Радикальная
• 29 июля в 14:14
Ответ дляНевгамовна шахиня
Дешевле можно найти
Можна, але мені ж треба недалеко від роботи
Радикальная
• 29 июля в 14:14
Ответ дляГигиенишвили
А через що у вас щодня сварки з батьками?
Бо хочуть, щоб я зʼїхала.
Герцогиня• 29 июля в 14:14
Ответ дляРадикальная
Біля Києва
А ви по багатому хочете?
Знайомі офіціантки з Одеси по 50-70 косарей заробляють іто квартири знімають на двох на трьох
Майская киска• 29 июля в 14:14
їхати закордон і нормально себе почувати. а не тут віддати 70% за оренду і їсти макарони з хлібом. і молитися щоб не довелось зуби лікувати.
Жінка з перцем• 29 июля в 14:14
Снимать комнату/койко место. Вы помогаете родителям с оплатой коммуналки, покупкой продуктов, уборкой?
Жінка з перцем• 29 июля в 14:15
Ответ дляРадикальная
Біля Києва
В Киеве и за 8 тыс можно снять
Майская киска• 29 июля в 14:15
Ответ дляРадикальная
Бо хочуть, щоб я зʼїхала.
то їдьте з України. Данія,Німеччина...житло дадуть соціальне,а навіть на прибиранні можна закрити базові потреби а не виживати
Герцогиня• 29 июля в 14:16
Ответ дляЖінка з перцем
В Киеве и за 8 тыс можно снять
Я впевнена якщо автор напише локацію роботи. То порадниці за 5 хвилин знайдуть квартир. 8-10 тис.
Але автору все буде не те.
Цикавенная• 29 июля в 14:17
Высокие... Высокие отношения! ©
Еще не бьют Вас, чтобы Вы поскорее выходили замуж и рожали им внуков? А то ’що люди скажуть, що у нас дівка на шиї сидить і онуків не дає? А у сусідів, кумів і тієї тітки з телевізора це все давно є’.
Самостоятельности, я так понимаю, они не учили?
Герцогиня• 29 июля в 14:18
Ответ дляЦикавенная
Высокие... Высокие отношения! ©
Дорослі діти повинні жити окремо
Цикавенная• 29 июля в 14:20
Ответ дляГерцогиня
Дорослі діти повинні жити окремо
Точно! когда в семье это прививалось с детства и не было ни для кого это большим сюрпризом во взрослой жизни
Все будет, но потом• 29 июля в 14:20
Ответ дляРадикальная
І з інста-ремонтом, терасою і недалеко від улюбленої кафешки з матча-лате.
Починаю розуміти батьків.
Радикальная
• 29 июля в 14:20
Ответ дляВсе будет, но потом
Починаю розуміти батьків.
Крінж ви пишете
Цикавенная• 29 июля в 14:21
Автор, со скольки лет Вам родители прививали мысль, что взрослые дети живут отдельно? Как приучали к самостоятельности?
Герцогиня• 29 июля в 14:23
Ответ дляРадикальная
Крінж ви пишете
Крінж пишите ви. ’ Куди мені переїхати якщо грошей немає’
В у вас і гроші є і цілком визначені де має бути житло