Не вмію заміряти• Изменено 29 июля в 16:14
Налбуфін може будь який лікар виписати?
Підкажіть, будь ласка.
Чому така проблема його отримати?
Цікавить юридична сторона.
Будь якій лікар може його виписати?
Питаю, щоб допомогти людині. Є багато знайомих лікарів, але хочу розуміти, кого можна просити, а кого не турбувати.
Дуже дякую за відповіді.
Що Ви знаєте стосовно цього питання?
Чому така проблема його отримати?
Цікавить юридична сторона.
Будь якій лікар може його виписати?
Дуже дякую за відповіді.
Що Ви знаєте стосовно цього питання?
НетЕщеНаверное• 29 июля в 16:23
Ні. Зазвичай для нього потрібен консультативний висновок вузького спеціалісту по конкретному захворюванню або на підставі цього висновку може виписати сімейний лікар
НетЕщеНаверное• 29 июля в 16:24
Авторе, це опіоідн й анальгетик, тобто наркотичний препарат. Тому і виписується він строго по показанням
Помилуйте мадам• 29 июля в 16:50
Донедавна можна ще було купити поштучно в аптечних кіоках при онкодиспансерах або лікарнях, де була хірургія, без рецепту
Ду да ду да ду• 29 июля в 17:04
Ответ дляПомилуйте мадам
З липня цього року налбуфін відпускають строго за електронними рецептами через медичні системи, обіг контролюється і відслідковується. Питайте у лікарів, чи можуть виписати
Не вмію заміряти
• 29 июля в 17:26
Ответ дляДу да ду да ду
А ким контролюється?
Що загрожує лікарю, якщо він його випише, наприклад, людині з залежністю
Не вмію заміряти
• 29 июля в 17:28
Ответ дляНетЕщеНаверное
Він не йде в переліку наркотичних та психотропних. Він виписується як звичайний рецептурний препарат
Не вмію заміряти
• 29 июля в 17:31
Ответ дляНетЕщеНаверное
Не зрозуміло. Якщо є висновок від вузького спеціалісту, то чому б тоді самому спеціалісту не виписати рецепт? Нащо посилати до сімейного?
Це навряд чи такий порядок
Не вмію заміряти
• 29 июля в 20:43
Ответ дляДу да ду да ду
Загугліть і звертайтеся до лікарів
До яких саме лікарів? В тому і питання.
До будь яких? Що гуглить?
Ви заскрінили інформацію про те, що по налбуфіну тільки по електронному рецепту, а не по паперовому. Я це знаю. Питання було не в тому
До будь яких? Що гуглить?
Ду да ду да ду• 29 июля в 21:06
Ответ дляНе вмію заміряти
До яких саме лікарів? В тому і питання.
До будь яких? Що гуглить?
Питання в тому, що у нас медична допомога надається через сімейного лікаря, а він направляє до вузького спеціаліста, якщо вважає за потрібне. Якщо немає діагнозу для знеболення, як офіційно випишуть - ніяк.
Не вмію заміряти
• 29 июля в 23:00
Ответ дляДу да ду да ду
Без діагнозу можна виписати, це не проблема, це знайомі лікарі.
Але яка відповідальність за таке?