сама себе прекрасная• 29 июля 2025

Як знайти цей додаток на телефоні? Допоможіть дівчата!

Останнім часом коли мені дзвонять включається якась програма по ідентифікації номера, на пів екрана і дуже мені заважає, знайти нічого такого не можу, може хтось знає? Всі іконки в телефоні перевірила, не можу зрозуміти що це і як воно потрапило в мій телефон
Морковку дай• 29 июля 2025
Вимикаєте в налаштуваннях
автор сама себе прекрасная • 29 июля 2025
Ответ дляМорковку дай
Вимикаєте в налаштуваннях
що саме вимикати? Я не можу знайти що це може бути
Чаклунка-ведунка• 29 июля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
спросите у ИИ
Морковку дай• 29 июля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
В різних телефонах воно в різних місцях.
В мене воно тут.
Не знайдете,попросіть поряд в тих,хто знає.
Також в самому телефоні є пошук в налаштуваннях,якщо знаєте як ним користуватись,то вбиваєте в пошуку ,і телефон покаже де вимкнути.
Знаходиться в налаштуваннях викликів.
Ответ дляЧаклунка-ведунка
спросите у ИИ
питала) не допоміг
Ответ дляМорковку дай
В мене воно тут.
Знаходиться в налаштуваннях викликів.
це все робила( вимикала спам, а коли мені дзвонять знову цей додаток на пів екрана
Морковку дай• 29 июля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Окрім спаму треба вимкнути автовизначник,або фільтр незнайомих номерів,або може по іншому називатися .Є від Гугл,є від Apple,є від Gemini та інше.Залежить від виробника телефону.
Це функція допомагає,коли до вас дзвонить номер,якого немає в вашому записнику.І телефон швидко шукає інфу по цьому невідомому номеру в інтернеті.І вам ту інфу видає.Якщо цю функцію вимкнути,просто буде показувати номер телефону
З´явилась ця функція після оновлення ПЗ.
В мене є на трьох телефонах.На старих її немає
Ответ дляМорковку дай
дякую, зараз пошукаю
Царевна_несушка• 29 июля 2025
Знаю, что в вайбере есть функция антиспама, и когда проходит входящий звонок, через вайбер срабатывает идентификация такая. Даже если звонок по обычной моб.сети