Луноликая Вика• 29 июля в 21:53
Чи Варто? Відстрочка
Є у мене син. Йому 25 років. Бажаю спасти його від потрапляння на війну.
Є варіант спробувати отримати відстрочку по навчанню.
Для цього потрібно вступити до ВНЗ, і через суд є шанс отримати відстрочку.
Але є одна проблема в тому що, на 2 рік навчання, тобто через рік після вступу прийдеться проходити Базову військову підготовку.
Як ви вважаєте, чи варто реалізувати таке право на відстрочку в даному випадку?
Чи спробувавши реалізувати в даному випадку можна зробити навпаки гірше?
Чи є сенс вступати на 1 рік? Так як проходити цю військову підготовку син не бажає взагалі.
Можливо знаєте інші способи як можна спасти сина?
Дякую за Розуміння!
Сіґеле-міґеле• 04 августа в 07:02
Ответ дляЛуноликая Вика
Нажаль ні, так як по новому закону відразу надається відстрочка тим хто вступив вперше на певний рівень освіти. Син вступав вже декілька разів і не закінчував. Тому для реалізування права на відстрочку прийдеться вирішувати питання через суд. Юристи говорили, що в середньому це займе 6 місяців. Тому 6 місяців прийшлось би дуже ризикувати передвигаюсь зранку на навчання. Нажаль. А там навіть якщо в березні дадуть відстрочку, то скоріше за все прийдеться в вересні відраховуватись через те що, на 2 курсі вже потрібно точно проходити цю підготовку. Якби ж то її не треба було. А при відрахуванні син додатково засвітиться негативно у військкоматі.
А чому він так боїться того бзпв, якщо всерівно далі ще вчитися 4 роки ?
Луноликая Вика
• 04 августа в 16:09
Ответ дляСіґеле-міґеле
По його словам він і армія - несумісні речі. Все що з нею зв´язано - йому дуже не подобається. Каже - що якби заставили воювати, він би себе застрелив, а от іншу людину ні, якою б поганою вона не була. Він дуже добрий. От і який б був сенс з такого бійця? Вірно! Ніякий! Коли ж це наша влада зрозуміє - невідомо. В такому випадку як ми бачимо - вони просто заставляють іти вмирати тих хто прагнув жити. Але той хто ніколи не перестає прагнути - виживе. За своє життя потрібно - боротись. І не завжди з автоматом в руках.