9556633• 29 июля в 23:39

Це габелла

Залужний сфотографувався у костюмі для журналу Vogue.
Як вам новий імідж залізного генерала та головного претендента на пост президента в майбутньому?
Моя відповідь в заголовку теми
Результат:
вже голосів: 469
340 (72.49%) Стрьом
129 (27.51%) Норм
Одуванчик number one• 29 июля в 23:41
В нього дах поїхав?
Honda-• 29 июля в 23:43
Ему больше подходит соломенная шляпа и телега с волами.
К.а.л.и.н.а• 29 июля в 23:44
Синдром Арестовича, початкова стадія
lus_so• 29 июля в 23:49
Ахаха. Від залужного - жодних політичних заяв, планів etc. Але ж ні, вже зелень погнала істерики. (Фотки класні, якшошо).
автор 9556633 • 29 июля в 23:54
У общества запрос на окончание войны и оно может не захотеть военного во главе государства. Цель фотосессии - показать человеческое лицо генерала.
Но на фотографе, по ходу, сэкономили
Nathalie27• 29 июля в 23:56
Ответ для9556633
Но на фотографе, по ходу, сэкономили
Я не розумію, хто взагалі бачить його президентом?
Генерал з інвалідністю, який посеред війни втік в Лондон - це не лідер.
Natasja22• 30 июля в 00:02
Смотреть противно
автор 9556633 • 30 июля в 00:02
Ответ дляNathalie27
Британия
Pole• 30 июля в 00:03
Чекаю р*гаючий смайл.
Zaviriuha• 30 июля в 00:03
Я не можу геть на ці рожі дивитися, особливо на сильно правильного генерала списаного втікача
завитушка• 30 июля в 00:06
Ответ дляNathalie27
а як він втік? за ним гналися? таємно виїхав вночі? шо значить втік?
cherry_colibry• 30 июля в 00:07
Жах. Все що я пам´ятаю з його заяв на новому посту єдину - війна триватиме роками. І тепер вог з фото замріяної альонушки. За що це все нашій нещасній країні?.
Pole• 30 июля в 00:08
Ответ длязавитушка
Те й значить- раптово став настільки непридатним у воюючій країні, що місце йому знайшлося тільки в далекому Лондоні.
ЛідОр.
Веточка сакуры67• 30 июля в 00:09
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Синдром Арестовича, початкова стадія
Похоже это заразно
Pole• 30 июля в 00:09
Ответ дляcherry_colibry
Це він за Україною так тужить...
завитушка• 30 июля в 00:10
Ответ дляPole
ЛідОр.
Він сам себе зробив непридатним чи яка претензія? Він лікар, сам собі документи виписав? Яка до нього конкретна претензія в контексті непридатності?
KittyTow• 30 июля в 00:11
Ну ,крутяк теперь звёзды или звездуны стремятся в глянце засветиться ..их звездный час 😵‍💫
Pole• 30 июля в 00:11
Ответ длязавитушка
Ви як вчорашня...
завитушка• 30 июля в 00:12
Ответ дляcherry_colibry
І в чому він неправий, війна вже скінчилася? Чи вам більше подобаються заяви про ’нада просто перестать стрілять’ і ’я закінчив війну у себе в голові’?
Ще не наїлися позитивними лозунгами?
anna_polo• 30 июля в 00:13
Ответ дляPole
ЛідОр.
Тобто він саме себе звільнив і відправив в Лондон, така ваша логіка?
Жах. Люди, що у вас в голові? Якщо, звісно, ви не проплачені боти з ОПи.
Невже ви вважаєте, що у всіх така коротка пам´ять, що ми не пам´ятаємо як саме розвивалися події?
Питанння риторичне, навіть не напружуйтеся відповідати.
Тема провокативна з самого початку.
Nathalie27• 30 июля в 00:14
Ответ длязавитушка
Не втік. Не довелось йому перепливати Тису. Офіційно зміг проїхати, бо ВЛК визнала його непридатним.
Pole• 30 июля в 00:16
Ответ дляNathalie27
При чому саме тоді визнала, коли тепле місце у Лондоні намалювалося))
завитушка• 30 июля в 00:18
Ответ дляPole
І до чого це? Він сам себе послом призначив чи яка претензія?
автор 9556633 • 30 июля в 00:18
Ответ дляcherry_colibry
Меня больше возмутило его высказывание про мобилизацию женщин, если это понадобится для защиты Европы
автор 9556633 • 30 июля в 00:19
Ответ длязавитушка
Ще не наїлися позитивними лозунгами?
А вы за войну до последнего украинца?
cherry_colibry• 30 июля в 00:22
Ответ для9556633
ого, пан посол зовсім забронзовів
просто не уявляю якого пафосу, пихи потрібно набратися щоб піти позувати в вог.
ну Бог йому суддя
хто зрозуміє, той зрозуміє.
завитушка• 30 июля в 00:22
Ответ для9556633
А вы за войну до последнего украинца?
Я відповідала на те, що він сказав, що війна триватиме роками, ну то по факту так і є, війна не один рік вже і ще не скінчилася.
Це констатація.
А так то я за мір во всьом мірє, голубіца міра я, не признали?
завитушка• 30 июля в 00:24
Ответ дляcherry_colibry
ого, пан посол зовсім забронзовів
ну Бог йому суддя
хто зрозуміє, той зрозуміє.
Ну Лєна з Потужним фоткались і всім сподобалось, в долоньки плескали.
Natka A.• 30 июля в 00:30
Фото не подобається
Не вважаю, що він втік, це Зе його туди відправив. Може, хто забув, що між ними дуже сильні конфлікти були. От він і пішов.
Наступним президентом Залужного не бачу. Не знаю, чому весь час це розганяють і також не знаю, хто б хотів за нього голосувати
Natka A.• 30 июля в 00:31
Ответ дляcherry_colibry
А вона не роками триває?