Залужний сфотографувався у костюмі для журналу Vogue.
Як вам новий імідж залізного генерала та головного претендента на пост президента в майбутньому?
Моя відповідь в заголовку теми
Результат:
вже голосів:
340 (72.49%)
Стрьом
129 (27.51%)
Норм
Ответ для9556633
Да, но он же мог уйти в оппозицию. Высказаться по поводу своего отстранения. Но нет, как послушное теля поехал в Британию.
Он марионетка, его распиарили ТГ в начале войны. Вы вообще слышали когда-нибудь его? Узнаете его голос, не видя кто говорит?)
вони всітам маріонетки, а якщо ти пійдеш проти системи чи вийдеш з неї, буде дуже погано. Ви просто не знаєте яких жах відбувається всередині