9556633• 29 июля 2025

Це габелла

Залужний сфотографувався у костюмі для журналу Vogue.
Як вам новий імідж залізного генерала та головного претендента на пост президента в майбутньому?
Моя відповідь в заголовку теми
Результат:
вже голосів: 469
340 (72.49%) Стрьом
129 (27.51%) Норм
Сонья09• 30 июля 2025
А хто вирішив, що він головний претендент? Я не хочу війни, тому генерал на посаді президента мені не потрібен.
Інно4каа• 31 июля 2025
Ответ для9556633
Да, но он же мог уйти в оппозицию. Высказаться по поводу своего отстранения. Но нет, как послушное теля поехал в Британию.
Он марионетка, его распиарили ТГ в начале войны. Вы вообще слышали когда-нибудь его? Узнаете его голос, не видя кто говорит?)
вони всітам маріонетки, а якщо ти пійдеш проти системи чи вийдеш з неї, буде дуже погано. Ви просто не знаєте яких жах відбувається всередині