Метелики на душі• 30 июля в 04:01
Ви зараз в депресії?
Результат:
вже голосів:
43 (57.33%)
Скоріше так.
32 (42.67%)
Скоріше ні.
Директор Пляжу• 30 июля в 04:20
Что то среднее
Всегда волнами настроение. Могу утром поплакать, вечером мне уже весело и жизнь прекрасна и удивительна
На следующий день я ничтожество еще через день, да столько возможностей, все смогу
Метелики на душі
• 30 июля в 04:22
Ответ дляДиректор Пляжу
Что то среднее
Мене щось ночами накриває, нічого не хочеться, нічого не радує, так все набридло, готова в цю хвилину навіть померти- не шкода.😣
Директор Пляжу• 30 июля в 04:25
Ответ дляМетелики на душі
Понимаю
У меня такое тоже бывает, не знаю с чем это связано
Читала где-то что человек в депрессии больше реалист, чем без нее
По факту наша жизнь ничего не стоит, что так что так, земля крутится, люди живут, рождаются, умирают и думают только о себе
Белая котичка• 30 июля в 06:08
Ответ дляМетелики на душі
А что причиной?
Белая котичка• 30 июля в 06:09
Ответ дляДиректор Пляжу
Понимаю
Странно, что без причины. У многих родные на фронте, тут можно понять. А Вы себе придумываете проблемы или к этому происходит?
ГейТуда• 30 июля в 07:29
Ответ дляМетелики на душі
ну то йдіть і лікуйтесь, якщо усвідомлюєте проблему.
Ms. Dolly• 30 июля в 07:33
Ответ дляМетелики на душі
я на АД, поэтому нет
Даю справку• 30 июля в 07:50
Періодами буває. Вже знаю , що в мене знов дефіцит вітаміну Д і магнію . Починаю приймати і легше стає.
Слоник-тоник• 30 июля в 08:29
Постійно приймаю вітаміни курсами, магній, 5НТР, вітаміни групи В, вітамін д і омегу на постійній основі, тому депресіїі, дякувати Богу не було. Я себе налаштовую на те, що життя одне і треба жити і радіти, переживши 2 підозри на рак і очікування результатів біопсії, смерть тата від раку, я почала радіти життю ще більше. Якщо в людини реально депресія, то я вважаю, що потрібно йти до лікаря, а не страждати наодинці.