Указка• 30 июля 2025

Поїзд. Хочу на ВЕРХНЮ полицю

Їхала на денному поїзді до Львова. Місця всі сидячі, провідник попросив не брати постіль. Один пасажир затіяв скандал, бо дуже хотів полежати. На форумах теж бачу розгоряться серйозні баталії - багато хто хоче на ту верхню полицю.
Так от у мене питання - коли кажуть,, що люди, які купили квиток на верхню полицю у звичайному поїзді, мають займати відповідне місце, то усі хочуть вниз. А коли треба сидіти знизу, то усі різко хочуть наверх. Хтось може пояснити цей феномен?
Скіфська пектораль• 30 июля 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Не поняла зачем ему постель на сидячее место
Я люблю верхнюю полку. Там места много, никто не шорхается своими пятками перед носом, не трусит волосы в кофе))
Это все делаете вы с верхней полки
жінка незаміжня• 30 июля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Это все делаете вы с верхней полки
Совершенно верно😉
Губки-уточкой• 30 июля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Додуматись, що це різні люди, вам інтелект не дозволяє?
Дві різних людини виявляється
Дикая Роза• 30 июля 2025
Ответ дляПупс
А де в сидячих верхня полка? Де багаж? Це ви інтерсіті іхали?
Не, это наверное такой, как я ехала на днях из Свалявы. Обычный купейный вагон. В купе по 4 человека внизу сидят. Постель, естественно, не предусмотрена, хоть и лежали матрасы и подушки на верхних полках. Очень неудобно, я подушку себе таки взяла под спину, неудобно было сидеть без нее 2+ часа.
Мороженная курица• 30 июля 2025
Ответ дляПугачиха
А зачем на сидячих местах постель?
Щоб всім разом полежати, погомоніти про те і се.
Я не в теме• 30 июля 2025
На один и тот же поезд есть сидячие и обычные , продают в зависимости от расстояния . Я в таком ехала. А не просто хочу беру постель хочу не беру
Мороженная курица• 30 июля 2025
Ответ дляН@Диете
Цікаво як можна лежати, коли поруч сидять ще двоє?
Під сидінням
Губки-уточкой• 30 июля 2025
Ответ дляМороженная курица
Для того ж і їдуть...про політику потеревенити
Сало не люблю• 30 июля 2025
Я так їхала з Києва до Львова. То дві жіночки, які мали місце не біля вікна просто тихенько залізли на верх. А ми з подругою лягли на нижні полиці. Так і їхали. Ніхто нас не чіпав.
ТайТаке• 30 июля 2025
Ответ дляУказка
Перед покупкою квитка на такий потяг, вискакує об´ява, що місця сидячі і постіль не видається
И сидят рядом без подлокотников?
Сало не люблю• 30 июля 2025
Ответ дляТайТаке
И сидят рядом без подлокотников?
Без
Карапулька• 30 июля 2025
Ответ дляН@Диете
І на одній нижній полиці сидить декілька чоловік?
Три
Это сидячий поезд
Верхние не должны использоваться по идее ) но везде по разному
От проводника зависит
ТайТаке• 30 июля 2025
Ответ дляДикая Роза
По 4 ?
Сало не люблю• 30 июля 2025
Ответ дляКарапулька
Три
Это сидячий поезд
От проводника зависит
У нас по двоє на полицю. То три в Інтерсіті. Той, що з підлокотниками і звичайний вагон
sur_sur• 30 июля 2025
Ответ дляУказка
По двоє, це звичайний поїзд.
Цу купе чи плацкарт? Якщо купе, то скільки в ньому пасажирів їде/продано квитків? Нічого не зрозуміло.
Жена аллигатора• 30 июля 2025
Ответ дляУказка
Тоді провідник міг сказати, що постіль просто відсутня, і про це повідомлялося при покупці квитка
Сало не люблю• 30 июля 2025
Ответ дляsur_sur
Купе. По двоє на нижню полицю. Продано 4 квитки
Пупс• 30 июля 2025
Ответ дляДикая Роза
Це треш, а таке перевезення пасажирів взагалі дозволене?
sur_sur• 30 июля 2025
Ответ дляСало не люблю
Ок.
Донька подруги• 30 июля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Какой феномен? Что вы несете?)
Одно дело ехать 12+ часов на верхней, а другое - 6 часов сидеть, если можно сверху поваляться
Мы ехали из Львова, купе, дневной, парень с билетом на верхнюю полку не собирался вообще туда залазить, хотел все 7 часов сидеть на моих ногах. Я 180 см, если что, дочь 175, муж наверху себе спокойно лежал, спал, в телефоне зависал. Когда мы легли, парень сначала демонстративно стоял в коридоре, потом сдался и залез наверх. Постель не брал, она 80 гривен
Сало не люблю• 30 июля 2025
Ответ дляПупс
Чого треш? Це денні потяги.
Донька подруги• 30 июля 2025
Ответ дляУказка
По двоє, це звичайний поїзд.
Номер поезда огласите уже, мы сами посмотрим!
Карапулька• 30 июля 2025
Ответ дляСало не люблю
Нет, я ехала в обычном
Было по трое. В разных по разному значит
Верхние полки не разрешали опускать
Жена аллигатора• 30 июля 2025
Ответ дляПупс
Таке є в плацкарті. Тільки по три людини внизу. Там навіть є інша нумерація міст - саме для сидіння. А якщо купе і 4 людини, то квитки продані на верхні та нижні полиці, і людина має право лежати
Сало не люблю• 30 июля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Є купе. 4 квитки, але всі на нижні полиці. Сидячі
Сало не люблю• 30 июля 2025
Ответ дляКарапулька
Нет, я ехала в обычном
Верхние полки не разрешали опускать
Ну правильно це Інтерсіті зветься без плюса.
Жена аллигатора• 30 июля 2025
Ответ дляСало не люблю
там є окрема нумерація для сидячого варіанту? Чи людина купила місце умовно 24, а їй не дозволяють його зайняти?
Сало не люблю• 30 июля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Нумерація така ,як і зазвичай.
Непарні номери біля вікна парні поруч ближче до дверей.
Купуєте квиток з місцем
Жена аллигатора• 30 июля 2025
Ответ дляСало не люблю
Нумерація така ,як і зазвичай.
Купуєте квиток з місцем
Це десь написано в самому купе чи то так сказав провідник?
Напишіть номер поїзду, цікаво подивитися, як туди продають квитки
Донька подруги• 30 июля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Автор не ответит