Указка• 30 июля в 12:00

Поїзд. Хочу на ВЕРХНЮ полицю

Їхала на денному поїзді до Львова. Місця всі сидячі, провідник попросив не брати постіль. Один пасажир затіяв скандал, бо дуже хотів полежати. На форумах теж бачу розгоряться серйозні баталії - багато хто хоче на ту верхню полицю.
Так от у мене питання - коли кажуть,, що люди, які купили квиток на верхню полицю у звичайному поїзді, мають займати відповідне місце, то усі хочуть вниз. А коли треба сидіти знизу, то усі різко хочуть наверх. Хтось може пояснити цей феномен?
Карапулька• 30 июля в 12:33
Ответ дляСало не люблю
Ну правильно це Інтерсіті зветься без плюса.
Нет. Интерсити совсем другие вагоны и кресла. А это тупо обычный старый вагон
автор Указка • 30 июля в 12:33
Ответ дляТанцепесенная
Так что тогда просил проводник???
В купе лежать матраци, подушки і ковдри, ви не знали? Постільна білизна - наволочка, простирадла, рушник не продається і не видається.
Вірю, я повірив• 30 июля в 12:34
Ответ дляСало не люблю
Купе. По двоє на нижню полицю. Продано 4 квитки
По 4 на купе - це якщо типу 1 клас, а якщо другий - то по 6 людей у звичайному купе. Їхала вчора на такому потязі Львів - Чоп. Купувала квиток як на Інтерсіті, 2 клас. А виявився звичайний старий вагон. І це ще мені повезло, що місце було, бо тих, хто купив 54+ місце, провідник переводив в інші вагони.
Верхі полиці із матрасами були, у нашому купе ніхто не намагався туди лізти. Але коли 3 з 5 пасажирів у нашому купе вийшли на одній станції, то двоє інших лягли на нижні полиці
Сало не люблю• 30 июля в 12:34
Ответ дляЖена аллигатора
Це десь написано в самому купе чи то так сказав провідник?
Напишіть номер поїзду, цікаво подивитися, як туди продають квитки
Ну в купе чотири місця.
1,2,3,4
на одну полицю сідає 1 і 2 на іншу 3 і 4
Жена аллигатора• 30 июля в 12:35
Ответ дляСало не люблю
Ну в купе чотири місця.
1,2,3,4
Хіба я це спитала? Є окрема нумерація, де вказано куди сідати, якщо не можна лежати?
Жена аллигатора• 30 июля в 12:37
Ответ дляВірю, я повірив
Геніальне рішення папірець з місцями ))) Але тут хоч так позначено де кому сидіти
Жена аллигатора• 30 июля в 12:38
Ответ дляУказка
Номер поїзду, будь ласка
Карапулька• 30 июля в 12:38
Ответ дляВірю, я повірив
Да, я про такое
А интрерсити там нормальные кресла у каждого, столики, подголовники
В любом классе
А эти не удобные капец (
В сравнении
Дикая Роза• 30 июля в 12:39
Ответ дляПупс
Це треш, а таке перевезення пасажирів взагалі дозволене?
Видимо нет других вагонов. Очень неудобно так сидеть. Поезд был временный, поэтому что было, то и дали(
При чем, билет в два раза дороже, чем на обычный плацкарт.
Карапулька• 30 июля в 12:40
Ответ дляСало не люблю
Ну в купе чотири місця.
1,2,3,4
Они продают по 6 мест на второй класс
Сидит трое напротив троих
Жена аллигатора• 30 июля в 12:40
Ответ дляСкіфська пектораль
Додуматись, що це різні люди, вам інтелект не дозволяє?
100%
Ті хто навмисне купує верхню полку, зазвичай, внизу майже не знаходяться, образу лізуть наверх.
Карапулька• 30 июля в 12:40
Ответ дляДикая Роза
Да, нужно с собой подушку брать
Спасает шею
Вірю, я повірив• 30 июля в 12:41
Ответ дляЖена аллигатора
Для прикладу, ось поїзд, про який писала вище
Дикая Роза• 30 июля в 12:42
Ответ дляТайТаке
По 4 ?
По два на полке. Четыре в купе
Карапулька• 30 июля в 12:42
Ответ дляДикая Роза
По два на полке. Четыре в купе
И 6 в купе тоже есть
Если второй класс
автор Указка • 30 июля в 12:44
Ответ дляsur_sur
Цу купе чи плацкарт? Якщо купе, то скільки в ньому пасажирів їде/продано квитків? Нічого не зрозуміло.
Я їхала в купейному, там по 4 людини в купе. Плацкартні в тому поїзді теж були. Я так зрозуміла, це нічний поїзд, який вдень їздить як додатковий. І тому не дозволяють навіть лягати на голу полицю іноді.
Дикая Роза• 30 июля в 12:44
Ответ дляЖена аллигатора
А я женатая• 30 июля в 12:44
Ответ дляжінка незаміжня
Не поняла зачем ему постель на сидячее место
Я люблю верхнюю полку. Там места много, никто не шорхается своими пятками перед носом, не трусит волосы в кофе))
ой, да. я раньше как-то стремалась наверху ездить, а потом поняла, что это лучший вариант. залез себе и сидишь сам.
Сало не люблю• 30 июля в 12:45
Ответ дляКарапулька
Они продают по 6 мест на второй класс
Сидит трое напротив троих
Та по 4. Я їхала.
Карапулька• 30 июля в 12:47
Ответ дляУказка
От проводника зависит
Одни разрешают ложится на голую полку - им все равно
Другие заходят и орут
Как будто им не все равно
Типа мучаетесь больше
Карапулька• 30 июля в 12:47
Ответ дляСало не люблю
Та по 4. Я їхала.
А я ехала, где было 6 человек
И такое и такое есть
Дикая Роза• 30 июля в 12:47
Ответ дляКарапулька
И 6 в купе тоже есть
Если второй класс
Еще ’веселей’
Я ехала в поезде, где был один класс. Втроем на одной вообще ппц так ехать
Карапулька• 30 июля в 12:48
Ответ дляДикая Роза
Еще ’веселей’
Не было вариантов больше
Мне работа заказывала билет
автор Указка • 30 июля в 12:49
Ответ дляДонька подруги
Номер поезда огласите уже, мы сами посмотрим!
Ось
Жена аллигатора• 30 июля в 12:49
Ответ дляВірю, я повірив
Так, я бачила ваше фото. В такому варіанті це типу нормально. Хоча, звичайно порівнювати купе з інтерсіті таке собі. Авторка ж каже про 4 місця, тому в мене й питання
Жена аллигатора• 30 июля в 12:51
Ответ дляДикая Роза
фото
і де тут видно, що тільки сидячі місця? Я б теж полізла на верхню полку. Навіть без білизни. Все краще лежати, ніж сидіти
Жена аллигатора• 30 июля в 12:53
Ответ дляУказка
Ось
ок. Білизни немає. Але чому не можна лягти на верхню полицю просто так не зрозуміло
автор Указка • 30 июля в 12:53
Ответ дляДонька подруги
Автор не ответит
Це чому не отвєтіт?
Дикая Роза• 30 июля в 12:55
Ответ дляЖена аллигатора
Есть предупреждение в приложении перед покупкой билета, что места только сидячие и без постели.
Карапулька• 30 июля в 12:55
Ответ дляЖена аллигатора
Проводник говорила, что у неё инструкция, что нельзя опускать полку
Что у всех сидячие места - сидите
Как-то так
Может, что бы не дрались между собой
Кто именно полезет