На циголках• 30 июля 2025
Кому допомогли молитви для пошуку в роботі?
Розкажіть, може хтось звертався до святих, і скажіть протягом якого часу збулося і знайшли роботу
Зіткнулася з труднощами під час пошуку роботи
Бокс-орун• 30 июля 2025
Ответ дляЗаставляличка
фото
Молиться- не равно не решать свои проблемы
Ну шо не так?• 30 июля 2025
’ Для пошуку В роботі’... Не молитви вам треба читати, ой, не молитви )).
Грушки-яблочки• 30 июля 2025
Мне помогло поднять задницу и бегать по организациям, а если бы сидела дома и молилась, думаю работа не пришла ко мне.
Успокойся_Успокойся• 30 июля 2025
Мне только мужа богатого помогла найти. Но молилась на коленях, так что возможно, это уже не молитва была…
Тяжело же жить без ЧЮ некоторым, ой тяжело :)
ЯблокоРаздора• 30 июля 2025
Ответ дляVictory23
А так можно было? Всегда считала,что помогают твердые скиллы и кейсы.
А я всегда считала, что софт скилы, со своими твердыми будние год в очереди стоять, после тех, у кого нетворкинг прокачанный.
Ліплю вареники• 30 июля 2025
мені допоміг (як і в інших питаннях) рунічний став. коли мені щось треба- малюю,активую,замовляю і вуаля....все життя цим користуюся. Пошук роботи, віднайти гроші на потребу(не просто так), борги, навіть скидання ваги,при конфліктних ситуаціях, зробити так,щоб керівництво любило і лояльно ставилось))). . На будь-яку потребу в житті. Сьогодні зі ставом купувала квитки))) Без проблем купила 2 нижніх місця в західному напрямку.
Любительница• 30 июля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
да поможет вам святой Януарий!
І свята Мандаліна теж поможе.
палка-копалка• 30 июля 2025
Сидит такой человек молится и тут бац, ему звонят с предложением работы.
Надо попробовать😄
Ответ дляЛіплю вареники
Это что?
Замрійлива• 30 июля 2025
Святому Спірідону моляться щоб допоміг з грошима і роботою. Мені допомогало і не раз. Якщо в Києві, то у Видубицькому монастирі у маленькій церкві є ікона
Воздух в банке• 30 июля 2025
думаю что молитвы и их твердое знание могут таки помочь в поиске работы в церкви, правда если вы женщина то не в нашей стране, православные и католики женщин в церковных структурах все еще угнетают
ФруктЕщеТот• 30 июля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Так а если всё так хорошо откуда долги и лишний вес???)))
Ну шо не так?• 30 июля 2025
Ответ дляКузякин
Автор, по теме не подскажу, просто хочу пожелать терпения и удачи в поиске
Удалено администрацией...
Та не допоможе рунічний став набожним ! В ставі потрібна віра в інших богів, хоча б елементарна! І молитва теж не допоможе. Навики треба качати, досвід і наглість. Останнє деколи проконує без всього іншого. Ще якщо мордашка є непогана і фігура на пару з наглістю може помогти на співбесіді.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 июля 2025
ну, не знаю. может ритуальное жертвоприношение.. а, как вы? все ради работы
Щастя-здоровля• 30 июля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
який саме став малюєте? і як активуєте? Напишіть, будь ласка, дуже треба.