На циголках• 30 июля 2025

Кому допомогли молитви для пошуку в роботі?

Розкажіть, може хтось звертався до святих, і скажіть протягом якого часу збулося і знайшли роботу
Зіткнулася з труднощами під час пошуку роботи
Заставляличка• 30 июля 2025
Бокс-орун• 30 июля 2025
Ответ дляЗаставляличка
фото
Молиться- не равно не решать свои проблемы
Victory23• 30 июля 2025
А так можно было? Всегда считала,что помогают твердые скиллы и кейсы.
candy07• 30 июля 2025
Диплом допоміг, досвід, стаж 20ть років...молитись правда не пробувала, але і без того складалось:))
Кузякин• 30 июля 2025
Ответ дляVictory23
Кейсы, скиллы
Ну шо не так?• 30 июля 2025
’ Для пошуку В роботі’... Не молитви вам треба читати, ой, не молитви )).
Грушки-яблочки• 30 июля 2025
Мне помогло поднять задницу и бегать по организациям, а если бы сидела дома и молилась, думаю работа не пришла ко мне.
Успокойся_Успокойся• 30 июля 2025
Мне только мужа богатого помогла найти. Но молилась на коленях, так что возможно, это уже не молитва была…

Тяжело же жить без ЧЮ некоторым, ой тяжело :)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 июля 2025
да поможет вам святой Януарий!
ЯблокоРаздора• 30 июля 2025
Ответ дляVictory23
А я всегда считала, что софт скилы, со своими твердыми будние год в очереди стоять, после тех, у кого нетворкинг прокачанный.
Ліплю вареники• 30 июля 2025
мені допоміг (як і в інших питаннях) рунічний став. коли мені щось треба- малюю,активую,замовляю і вуаля....все життя цим користуюся. Пошук роботи, віднайти гроші на потребу(не просто так), борги, навіть скидання ваги,при конфліктних ситуаціях, зробити так,щоб керівництво любило і лояльно ставилось))). . На будь-яку потребу в житті. Сьогодні зі ставом купувала квитки))) Без проблем купила 2 нижніх місця в західному напрямку.
Любительница• 30 июля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
да поможет вам святой Януарий!
І свята Мандаліна теж поможе.
Кузякин• 30 июля 2025
Автор, по теме не подскажу, просто хочу пожелать терпения и удачи в поиске
палка-копалка• 30 июля 2025
Сидит такой человек молится и тут бац, ему звонят с предложением работы.
Надо попробовать😄
Ну шо не так?• 30 июля 2025
Ответ дляЛюбительница
І свята Мандаліна теж поможе.
Мигдалина)).
Пишу каліграфічно• 30 июля 2025
Святого Спирідона наче про роботу і фінанси просять.
Victory23• 30 июля 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Вам,конечно же,виднее где я стою😁 Есть с десяток способов лидгена,которые отлично работают.
Борщик• 30 июля 2025
Ответ дляКузякин
Кейсы, скиллы
Удалено администрацией...
Кузякин• 30 июля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Это что?
Ліплю вареники• 30 июля 2025
Ответ дляКузякин
Это что?
гугл в допомогу - РУНІЧНИЙ СТАВ
Кузякин• 30 июля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
гугл в допомогу - РУНІЧНИЙ СТАВ
Ок
Замрійлива• 30 июля 2025
Святому Спірідону моляться щоб допоміг з грошима і роботою. Мені допомогало і не раз. Якщо в Києві, то у Видубицькому монастирі у маленькій церкві є ікона
Воздух в банке• 30 июля 2025
думаю что молитвы и их твердое знание могут таки помочь в поиске работы в церкви, правда если вы женщина то не в нашей стране, православные и католики женщин в церковных структурах все еще угнетают
ФруктЕщеТот• 30 июля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Так а если всё так хорошо откуда долги и лишний вес???)))
Ну шо не так?• 30 июля 2025
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Lacrimo• 30 июля 2025
Та не допоможе рунічний став набожним ! В ставі потрібна віра в інших богів, хоча б елементарна! І молитва теж не допоможе. Навики треба качати, досвід і наглість. Останнє деколи проконує без всього іншого. Ще якщо мордашка є непогана і фігура на пару з наглістю може помогти на співбесіді.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 июля 2025
ну, не знаю. может ритуальное жертвоприношение.. а, как вы? все ради работы
Карапулька• 30 июля 2025
З якими саме труднощами ви стикнулися? Для різних проблем різні святі.
Щастя-здоровля• 30 июля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
який саме став малюєте? і як активуєте? Напишіть, будь ласка, дуже треба.
Николай-b526• 30 июля 2025
паше мерседесу)