как тебе такое илон маск• 30 июля 2025

Таунхауз за ділянку землі

Сусіди віддали землю, близько 10 соток за таунхауз, якійсь фірмі яка збирається на тій ділянці кілька збудувати. Це реально? Чи вони просто самі будуть і не хочуть казати? Передмістя Києва.
Я только за!• 30 июля 2025
Вам какая разница? Вам не предложили? 🐸?
Love_Love_Love_• 30 июля 2025
Так, це реально, а що в цьому нереального?
Розбещена цяточка• 30 июля 2025
Вариантов куча. Цен на землю в том районе мы не знаем.
Возможно, продали застройщику землю в обмен на таунхаус
автор как тебе такое илон маск • 30 июля 2025
Ответ дляЯ только за!
Питання в тому чи хтось стикався з таким? Нам не пропонували бо в нас ділянка забудована з садом і облаштованою територією.
пицунда• 30 июля 2025
у меня знакомая отдала кусок своей земли за 1комн квартиру в высотке...ей сами предложили сначала деньги но она на деньги не согласилась
Ответ дляLove_Love_Love_
Неочікувано, там була закинута ділянка, а зараз двіж. З сусідами не спілкуюсь практично, випитувати деталі не хочу.
Я только за!• 30 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
На 10 сотках по идее примерно на 4-5 квартир получится таун. Ну возможно, что им один и достанется. Но это зависит от стоимости земли и недвижки такого плана в вашем передмисти
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Нерівноцінний обмін. Таунхаус без ремонту 70-90 тис,$, з ремонтом 120-180 тис.$, а ділянка такої площі - 20-25 тис.$ дивлячись де розташована
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Нерівноцінний обмін.
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
В нас зараз всі закинуті ділянки викупили і активно ведуть будівництво.
Розбещена цяточка• 30 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Так откуда Вы знаете стоимость земли?
В нашем поселке цена за сотку 19-21 тыс дол
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Так откуда Вы знаете стоимость земли?
Я написала про своє село. Цікаво, що у Вас за посьолок? Ціна, як в 2007-2008 році прям.
Я только за!• 30 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Участок должен быть выведен под застройку. Есть участки под ведение садоводства, тогда застройка там будет незаконной, начнутся проблемы с вводом в эксплуатацию
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ дляЯ только за!
Всі в межах села, всі під забудову. Просто цілі вулиці стояли зарослі бур´янами, на деяких закинуте будівництво, а з 22 року виросли скрізь котеджі і будиночки, вулиці ожили, люди заселяються.
Ответ дляПтица секретарь
Ділянка значно дорожча, бо зупинка міського транспорту в 10хв ходьби.
Я только за!• 30 июля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Так откуда Вы знаете стоимость земли?
Это где такие цены в пригороде? Ну 5-10 знаю, неплохие локации. Козин? Заспа?
Кишмишная Мая• 30 июля 2025
Ответ дляЯ только за!
Для этого меняется целевое назначение земельного участка.
Я только за!• 30 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
И цена соответственно возрастает
Розбещена цяточка• 30 июля 2025
Ответ дляЯ только за!
Это юг Украины
KROX@• 30 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
В нашому приватному секторі на 6 сотках знесли будинок і вже побудували пятиповерхівку. І на кожному клаптеві землі будують танхаузи. Ще років 10 стояла закинута ділянка, тепер бачу теж розчищають, мабуть готують до будівництва. Чесно я в шоці, поступово приватний сектор зносять і будують курники.
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ну ок, 40 тисяч, вдвічі дешевше тауна без ремонта.
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ дляЯ только за!
Це фантазії!!!!
Ответ дляПтица секретарь
40 тис нам пробонують за ділянку 4км від Києва, а сусіди 800м від Києва. Питання не ціни, а документального оформлення такого обміну. Бо котеджа ще нема, а ділянку вже віддали.
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ дляKROX@
Я теж в шоці, ще років 5-10 і прийдеться тікати далі кілометрів на 50-70, бо хотілося тиші і спокою, а маєш те ж саме місто.
Кишмишная Мая• 30 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Варіантів маса - договір спільної діяльності для прикладу
Ответ дляКишмишная Мая
Дякую! Загуглю.
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Майнові права на таун, що незрозуміло. Як і на квартири.
А чому вас це так ковбасить? Цікавить?
Ответ дляПтица секретарь
А чому вас це так ковбасить? Цікавить?
Мене не ковбасить, а цікавить. Бо є ділянка неподалік , грошей на ній щось будувати нема і продавати не хочеться бо діти є. Тому цікавлюся.
KROX@• 30 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Мені ще цікаво чи запитують дозволу сусідів на будівництво? Бо мати по сусідству будинок з однією/двума сімями, це одне, а коли поряд пятиповерхівка то це вже не про комфорт в спокій на своїй ділянці.
Ответ дляKROX@
Не питають, в нас не питали. Поставили перед фактом. Щоб дотримати дистанції з нашого боку буде заїзд, двір.