как тебе такое илон маск• 30 июля 2025
Таунхауз за ділянку землі
Сусіди віддали землю, близько 10 соток за таунхауз, якійсь фірмі яка збирається на тій ділянці кілька збудувати. Це реально? Чи вони просто самі будуть і не хочуть казати? Передмістя Києва.
Реанимация• 30 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Нерівноцінний обмін. Таунхаус без ремонту 70-90 тис,$, з ремонтом 120-180 тис.$, а ділянка такої площі - 20-25 тис.$ дивлячись де розташована
Это где такие цены на землю под Киевом?)
Кишмишная Мая• 30 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Мене не ковбасить, а цікавить. Бо є ділянка неподалік , грошей на ній щось будувати нема і продавати не хочеться бо діти є. Тому цікавлюся.
Якщо вона прямокутної форми зі зручним заїздом, і комунікації поруч, то забудовник може зацікавитися. Спробуйте самі прикинути, скільки таунів туди може влізти
Кишмишная Мая• 30 июля 2025
Ответ дляKROX@
Мені ще цікаво чи запитують дозволу сусідів на будівництво? Бо мати по сусідству будинок з однією/двума сімями, це одне, а коли поряд пятиповерхівка то це вже не про комфорт в спокій на своїй ділянці.
Ні, чого б це
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ дляKROX@
Це жахливо, бачила, як над приватними садибами височать багатоповерхіаки, сотні людей щодня в двір заглядають.
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Не питають, в нас не питали. Поставили перед фактом. Щоб дотримати дистанції з нашого боку буде заїзд, двір.
Це жах!!!!
Реанимация• 30 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Ну ок, 40 тисяч, вдвічі дешевше тауна без ремонта.
Та какие 40 т? В районе Глевахи (ближе к Киеву) за 6 соток можно получить 50+ т .
как тебе такое илон маск
• 30 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Поки тільки викупити пропонують. Про інші варіанти я до випадку з сусідами і не думала.
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ дляРеанимация
В нашому селі. Можуть бути і більші, кому не горить за 4-4,5 тисяч $ роками продають.
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ дляРеанимация
Не фантазуйте. Живу набагато ближче до Києва ніж Глеваха, немає таких цін. Можна продавати десятиліттями. Хіба лохи з краденими грошима, які не знають цін, куплять.
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ длявре_Динка
В Києві ділянка така може коштувати і 200-300тис
Мова ж не про Київ.
Реанимация• 30 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Как нет, если соседи продали и нам предлагают купить? Просто у нас вопрос по документам, а так бы уже продали.
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
А навіщо вам зараз щось мутити? Вона ж їсти не просить, вкладень грошових теж не потребує.
Діти виростуть, тоді щось придумаєте найвигідніше. А зараз гарбузи на насіння можна сіяти. В нас багато хто так ділянки використовує, поки не продають.
как тебе такое илон маск
• 30 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Мова ж не про Київ.
Фактично Київ, до зупинки син доходить за 5хв, я за 10хв. До школи в Києві 15хв.
как тебе такое илон маск
• 30 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Про гарбузи не думала)) Це ж орати треба садити, доглядати.
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ніяких особливих фізичних втрат. Посіяли, восени вибрали прямо на ділянці насіння, помили, посушили - здали. Ніби непогані гроші платять.
Твоя подружайка• 30 июля 2025
Ответ дляЯ только за!
И цена соответственно возрастает
Це за мізер, менше 10 тис грн
как тебе такое илон маск
• 30 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Цікаво)
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
В цьому році сусіди цілину переорали, посадили гарбузи, а вони саджаються з великими проміжками, і все більше нічого не робили. Ділянка десь 12-15 соток.
Кишмишная Мая• 30 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
А за скільки пропонують? Може є сенс продати і зразу вкласти в той же таун
Птица секретарь• 30 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Цікаво)
Дізнайтеся, я не цікавилася детально, але гуляючи вечером багато таких городів бачу, а весною вітер носить висохші шкурки гарбузів.
как тебе такое илон маск
• 30 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Я б якись бункер там зробила) Підземні спальні, щоб вночі спати. Але поки нема грошей)
Кишмишная Мая• 30 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ну може вистачить на 1-кімнатну з ремонтом у передмісті, яку можна здати в той же день, як оформите договір куплі-продажу
Love_Love_Love_• 30 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Нерівноцінний обмін.
А чим він нерівноцінний? Ви знаєте локацію ділянки?