руки_Крюги• 30 июля в 18:16

Комплектація кухні, щоб ви обрали?

Вводні. Київ. Квартира 44 м2, кухня-столова 16 м та спальня 17 м. Планується під оренду, середній сегмент біля 20000 грн.
Замислилася над кухнею... Чи варто робити велику духовку, плиту на 4 комфорки, комусь вони ще потрібні?
Отже, розмірковую:
- 1) повноцінна 4 комфорки варильна поверхня (індукційна, скоріш за все) та вбудована духовка + мікрохвильовка окремо
- 2) повноцінна 4 комфорки варильна поверхня (індукційна, скоріш за все) та вбудована мікрохвильовка БЕЗ ДУХОВКИ
- 3) 2 комфорки доміно варильна поверхня (індукційна, скоріш за все) та вбудована мікрохвильовка БЕЗ ДУХОВКИ
- 4) 2 комфорки доміно варильна поверхня (індукційна, скоріш за все) та вбудована духовка + мікрохвильовка окремо

Проголосуйте, будь ласка, за той варант, який обрали би особисто Ви, обираючу подібну квартиру. Або вдячна за ідеї. Кухню планую кутову та невелику десь 2*1,2 разом з холодильником. Доречи, холодильни краще який теж вбудований чи окремостоячий? Посудомийку налаштована вбудовану брати.
Результат:
вже голосів: 100
48 (48%) 1
44 (44%) 4
4 (4%) свій варіант в коментах
3 (3%) 3
1 (1%) 2
автор руки_Крюги • 30 июля в 18:27
Ответ дляКокошинЭль
Для мене духовка важливіша за плиту, більшість їжі запікаю.
Тому варіанти без неї відразу в топку
Тобто Вам підійшов би варіант 2 комфорки+духовка, так?
А я с Рио-де-Житомира!• 30 июля в 18:28
Ответ дляМне без сахара
ну, это тем кто такое ест в принципе
Ну,такое многие едят. Дети пришли из школы и разогрели еду. Удобно
Кукарикуууууу• 30 июля в 18:28
Варильні поверхні на 2 і 4 комфорки не сильно відрізняються в ціні, обирайте зручний під проект кухні розмір.
Духовка і мікрохвильова - обов´язкові. Вбудовані чи окремі - на ваш смак і бюджет
КокошинЭль• 30 июля в 18:28
Ответ дляруки_Крюги
1.
Лепетун• 30 июля в 18:28
Ответ дляруки_Крюги
варіант мікрохвильовка з грілем не заміняє, так?
Нет
Чижик Пижик• 30 июля в 18:28
Ответ дляруки_Крюги
В моєму будинку газу немає, в принципі. Тому обирати треба з електричних.
Да, я уже видела ваш ответ. Поэтому индикация у вас единственный вариант. Они классные, всё быстро готовится. Если бы не война, у меня бы и дальше стояла.
автор руки_Крюги • 30 июля в 18:30
Ответ дляКукарикуууууу
Справа не в ціні, а в площі. Не хочеться робити дуже велиу кухню, так як кімната буде також гостиною зоною
ДолькиКабана• 30 июля в 18:30
4 комфорки, духовка. Без мікрохвильовки
автор руки_Крюги • 30 июля в 18:31
Ответ дляЧижик Пижик
Я зараз живу з індукцією вже 10 років, обожнюю її.
любименькая• 30 июля в 18:31
Духовка и микроволновка маст хев, поэтому если надо жертвовать то конфорками, так чтобы все 4 были задействованы- раз в год на новый год бывает
Лепетун• 30 июля в 18:31
Ответ дляМне без сахара
ну, это тем кто такое ест в принципе
Большинство такое ест, в принципе
автор руки_Крюги • 30 июля в 18:31
Ответ дляДолькиКабана
4 комфорки, духовка. Без мікрохвильовки
Дякую, теж цікаво. Бо думала, мікрохвильовка маст хев під оренду.
ДолькиКабана• 30 июля в 18:32
Ответ дляруки_Крюги
Якщо норм духовка- мікрохвильовка не потрібна
Незламна Україна• 30 июля в 18:32
Ответ дляМне без сахара
2 конфорки+ духовка

Я например, никогда не пользуюсь микроволновкой. Хоть и есть. Не понимаю, зачем она вообще. Вчерашнюю еду разогревать?
И 4 конфорки нам не нужны, хотя мы готовим
++++И я за
Кукарикуууууу• 30 июля в 18:32
Ответ дляруки_Крюги
Тоді варильна на 2 комфорки + духовка + мікрохвильова
З вишневого садка• 30 июля в 18:32
Ответ дляМне без сахара
У нас сейчас 4, двумя вообще не пользуемся.
Я подписана на одного шеф-повара, у него 2 конфорки
Раз уж ему хватает, то обычным людям тем более
Как сварить борщ и стушить мясо одновременно? Нас 2е. Мне 2 конфорки мало. Часто 4 +духовка. Я готовлю сразу на несколько дней
автор руки_Крюги • 30 июля в 18:33
Ответ дляКукарикуууууу
Власно, теж схиляюсь до цього варіанту
автор руки_Крюги • 30 июля в 18:33
Ответ дляЗ вишневого садка
Борщ на 1, м´ясо на другій?
Сірничок• 30 июля в 18:33
Ответ дляруки_Крюги
98% людей, у которых есть микроволновка, в ней только разогревают, размораживают и делают горячие бутерброды.
Две конфорки и встроенная духовка - идеальный компромисс.
Если ваши будущие квартиранты не смогут без микроволновки, купить ее, а потом увезти с собой не составит никакой проблемы.
А вот квартира без духовки - это вариант только для посуточной сдачи.
Мне без сахара• 30 июля в 18:34
Ответ дляЗ вишневого садка
Мы не наготавливаем на несколько дней 100500 блюд
Вообще так не готовим, чтобы дым коромыслом
Хотя готовим и питаемся качественно
З вишневого садка• 30 июля в 18:34
Ответ дляруки_Крюги
Мне пофиг на микроволновку. 4 конфорки и духовка в приоритете
lisulya• 30 июля в 18:35
Ответ дляЗ вишневого садка
Мясо в духовке тушите
Ms. Любмая жена• 30 июля в 18:35
Я б не орендувала індукційну, 2 комфорки і все таке. Я б не орендувала без духовки. Але я часто маю не типові відповіді

Лише щодо духовки подумайте. Бо дуже багато заморозки розраховано саме на духовку. Я перейшла зараз на напівфабрикати і маю велику проблему з цим, бо не хочеться умикати духовку, а все більш менш нормальне вимагає доготування або розігріву в духовці. Навіть якщо є опція мікрохвилівки, то воно не добре виходить.
Мerida• 30 июля в 18:36
Себе бы взяла первый. Под сдачу- третий
З вишневого садка• 30 июля в 18:36
Ответ дляруки_Крюги
Борщ на 1, м´ясо на другій?
А овощи пассеруем где? Отставляем бульон с картошкой? А если ещё и кашу хочется сварить, то ждём, пока мясо стушится
lisulya• 30 июля в 18:37
Ответ дляЗ вишневого садка
Та мало кто готовит в три этажа. Тем более квартира рассчитана на 1-2 человек
Кили и Манджаро• 30 июля в 18:37
Ответ дляЗ вишневого садка
Во многих квартирах автомат выбьет при такой нагрузке. Часто в 1к квартиры заведено 5 кВт (в случае домов без газа максимум 10)
автор руки_Крюги • 30 июля в 18:37
Ответ дляКили и Манджаро
10 КВт
Місячне Сяйво• 30 июля в 18:37
Духовка обовʼязково, варильна можна і на дві комфорки, мікрохвильовка не обовʼязково, якщо є місце, куди поставити, то можна і самим купити. А ось холодильник нормального розміру і окремо, вбудовані дуже малі за обʼємом. Я зараз знімаю саме таку квартиру, як ви плануєте і оцей вбудований холодильник мене бісить. Раз колись прийдуть гості і місця катастрофічно не вистачає.
Кукарикуууууу• 30 июля в 18:37
Ответ дляСірничок
98% людей розігрівають приготоване раніше. Тих, хто готує 3 рази в день свіже - меншість.