Ля-ля-ля• 30 июля 2025
Стає важко дихати
Задишка часто, буває якось наче тисне в грудях, чи якесь дивне відчуття (я б сказала "нудить" в грудях), а вчора вночі навіть боліло зліва. Це все не постійно, хвилин 15 може, потім проходить. При цьому пульс і тиск нормальний. Приймаю конкор на постійній основі, півроку тому призначив кардіолог. По УЗД не було наче ніяких відхилень. Хто розбирається, то сердце? Знову треба іди до лікаря?
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Автор принимайте ’Йодомарин-200’ и все ваши симптомы которые вы описали исчезнут, я серьезно вам говорю.
Мені не можна йод, в мене надлишок гормонів щитовидної і так, я приймаю тиреостатик, щоб їх понизити. Легка форма каже ендокринолог, чекаємо поки стане в норму, якщо стане(
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Я почитала отзывы про ваш препарат и у меня впечатление что это от него
Почитайте сами в интернете. До приёма у вас было подобное состояние?
До прийому в мене був пульс 130, коли я лежала, а як вставала, то все пливло. На ньому стала людиною. Але так, раніше такого не відчувала, можливо побочка. Але чому аж через півроку?
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляАноним_
Узи делали а экг нет?
Усе робила півроку тому. По ЕКГ синусова тахікардія (я і пішла через неї до лікаря), по УЗД пролапс мітрального клапана, функція збережена. То в мене вроджене
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Конкор так просто не приймають. А при збої ритму .тобто аритмії.коли вона є то стає погано дихати.серце пропускає удари.не прокачує кров нормально. Стає млосно.не вистачає повітря. З цим не шуткують
Мабуть таки піду до кардіолога. Нехай ще раз все перевірить
Аноним_• 30 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Аритмия от чего?Если синусовая тахикардия.Меня тоже мучает тахикардия частенько,но у меня и сильный невроз
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляАноним_
Тобто якщо синусова, то аритмії бути не може? Я не розбираюся в цьому Та я і не відчуваю аритмію, але щось явно не так як має бути.
Леннон_Жив!• 30 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
А, таке часом бувало в мене, що серце в горлі стукає часто-часто, наче не прокачує кров, а потім нормально. Але то було так давно, зараз немає такого
То аритміч і була. Збій ритму
Сижуревувшоке• 30 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Я собі ще думаю, що може то нерви так беруть. Може заспокійливе яке пропити
Вірно думаєте
Сижуревувшоке• 30 июля 2025
Ответ дляВкуси мене
автор очень не разумно мыслите. вы принимаете конкор, препарат который снижает частоту сердечных сокращений, уменьшает нагрузку на сердце и расширяет сосуды, за счёт чего понижается давление и улучшается кровоток. И вы хотите ’заспокийливе’?????? у вас есть запасное сердце?
Вот как раз ей убрать конкор. Мне тоже выписывали(( все это от нервов. Поэтому надо лечить не симптом: тахикардию, а тревогу, которая ее запускает.
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляСижуревувшоке
А чим її лікувати? Я уже пила все, що призначали, на останньому тільки був ефект і то не довго. І що цікаво, що я ж наче не нервую, все ок і тільки якесь слово зацепить, чи якась ситуація яка від мене не залежить і все, я уже завелась.
Про вибухи взагалі мовчу...
Сижуревувшоке• 30 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Про вибухи взагалі мовчу...
Антидепрессанты