Ля-ля-ля• 30 июля 2025
Стає важко дихати
Задишка часто, буває якось наче тисне в грудях, чи якесь дивне відчуття (я б сказала "нудить" в грудях), а вчора вночі навіть боліло зліва. Це все не постійно, хвилин 15 може, потім проходить. При цьому пульс і тиск нормальний. Приймаю конкор на постійній основі, півроку тому призначив кардіолог. По УЗД не було наче ніяких відхилень. Хто розбирається, то сердце? Знову треба іди до лікаря?
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Я собі ще думаю, що може то нерви так беруть. Може заспокійливе яке пропити
З понеділка на дієті• 30 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Може
Идууу--уууу блин• 30 июля 2025
Мне кажется нужно пойти к специалисту не только связанному сердцем но и к специалисту который занимается лёгкими. Если у вас какая-то задержка дыхания то это могут быть разные виды асматических приступов, иногда непроизвольное дыхание может быть симптомом эпилепсии без потери сознания... Я вам советую сходить к невропатологу и специалисту который занимается лёгкими.
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Затримки нема, навпаки я дихаю навіть частіше, ніж зазвичай. От до невропатолога треба мабуть
Вкуси мене• 30 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
автор очень не разумно мыслите. вы принимаете конкор, препарат который снижает частоту сердечных сокращений, уменьшает нагрузку на сердце и расширяет сосуды, за счёт чего понижается давление и улучшается кровоток. И вы хотите ’заспокийливе’?????? у вас есть запасное сердце?
Идууу--уууу блин• 30 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Пойдите к двум специалистам, потому что разные специалисты они не могут подсказать что это может быть если это не ихняя область
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Могу ошибаться но это может быть и спина.
О, якраз було стріляло в спині, в грудному відділі. Може минеться, мабуть таки спина. Диклофенаком чоловік мастив, то уже не болить
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Який діагноз зза якого призначили бісопророл?
Синусова тахікардія через щитовидку
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляВкуси мене
Хочу, бо я нервова якась. Власне мені і призначали заспокійливе разом з конкором, але уже мене не бере воно, хоча спочатку ефект був, видно звикла до нього
Вкуси мене• 30 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
узи горла, что по глюкозе?
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляВкуси мене
узи горла, что по глюкозе?
УЗД горла ніколи не робила. Що саме дивитися? Декомпенсований тонзиліт.
Глюкоза 4.68 була півтора місяці тому.
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Вы на ночь едите?
Як коли, останнім часом не їм, вдень теж погано їм, схудла сильно.
Горлаю зрання• 30 июля 2025
Ответ дляВкуси мене
узи горла, что по глюкозе?
Это вообще не та тема про горло, а глюкоза тем более
Горлаю зрання• 30 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
У вас так постоянно, или только после еды на ночь?
Леннон_Жив!• 30 июля 2025
Конкор так просто не приймають. А при збої ритму .тобто аритмії.коли вона є то стає погано дихати.серце пропускає удари.не прокачує кров нормально. Стає млосно.не вистачає повітря. З цим не шуткують
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Не залежить від їжі. Може бути вдень, чи ввечері, чи вночі.
Ввечері можу щось з´їсти, але перед сном не їм, дуже рідко і то одразу не лягаю спати, бо маю рефлюкс, ще посиджу в ліжку з півгодини мінімум тоді
Леннон_Жив!• 30 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Синусова тахікардія через щитовидку
У впс 100% є армтмія. Головне щоб не мерцалка. Бо з цим лежать у лікарні і п´ють кордарон
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Аритмії не було. В домашніх умовах можна перевірити чи є аритмія, крім тонометра? Тонометр ніколи мені не показує аритмію
Леннон_Жив!• 30 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Свою аритмію я відчуваю. Ритм не постійний. Пропуск йде ( затримка удару нс 1-2 сек) і наступний удар сильніший. Відчуття що серце трепихається.
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Чому кардіолог тоді не сказав про це? І на УЗД теж не писали про аритмію. В моєї мами аритмія, так тонометр показує. В мене на тонометрі немає аритмії
Чарівне зіллячко• 30 июля 2025
Автор принимайте ’Йодомарин-200’ и все ваши симптомы которые вы описали исчезнут, я серьезно вам говорю.
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляНапланетянка
Вас не направляли одразу,до ЕКГ?
Ні. Ніхто і не питав
Ля-ля-ля
• 30 июля 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
А, таке часом бувало в мене, що серце в горлі стукає часто-часто, наче не прокачує кров, а потім нормально. Але то було так давно, зараз немає такого
Горлаю зрання• 30 июля 2025
Я почитала отзывы про ваш препарат и у меня впечатление что это от него
Почитайте сами в интернете. До приёма у вас было подобное состояние?