Барбітта• 31 июля 2025
Кто-то пользовался виброплатформой для похудения?
Или вообще. Какие были результаты? Не вредно ли это для здоровья?
Love_Love_Love_• 31 июля 2025
Можете пояснити як ви собі це уявляєте, за рахунок чого відбувається процес схуднення?
Сижуревувшоке• 31 июля 2025
Жир спалюється в м´язах, коли мязи виконають роботу.
Не зрозуміло як тут мязи працюють. Злається тут працює лише віброплатформа, от вона і схудне
Патриоточка• 31 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
В описании сказано - за свет стимуляции и, соответственно, сокращения, мышц
Автор, без подсчёта калорий все равно ничего не получится - почитайте отзывы, их куча уже
Сижуревувшоке• 31 июля 2025
Ответ дляПатриоточка
Скорочуватися від вібрації? Тоді всі водії були б стрункі
Барбітта
• 31 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Все тело трясет сильно и вибрирует
Барбітта
• 31 июля 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Там дуже сильна вібрація, мене вистачило на хвилину
Барбітта
• 31 июля 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Наприклад біг. Від бігу людина худне. Від цього іде сильніша тяжкість, тільки не знаю який буде результат,
Сижуревувшоке• 31 июля 2025
Ответ дляБарбітта
Все одно не розумію чому мязи мають скорочуватися.
Лімфодренаж-можливо, і то сумнівно
Сижуревувшоке• 31 июля 2025
Ответ дляБарбітта
Так, біг. Людина ( її мязи ) виконує роботу, серце частіше б´ється., кров швидше рухається.
А тут шо? Людина ж просто стоїть?
Електроміостимуляцію тоді вже.
А тут шо? Людина ж просто стоїть?
Електроміостимуляцію тоді вже.
Барбітта
• 31 июля 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Лімфодренаж-можливо, і то сумнівно
При вібрації напружуються м´язи і відчуття як після тренажерки
Сижуревувшоке• 31 июля 2025
Ответ дляБарбітта
Типу шоб не викинуло з тієї віброплатформи? Хм. Цього замало для схуднення.
Да будет так• 31 июля 2025
Ответ дляБарбітта
Все тело трясет сильно и вибрирует
Покатайтесь в трамвае, там тоже трясет.
Love_Love_Love_• 31 июля 2025
Ответ дляБарбітта
Все тело трясет сильно и вибрирует
Так схудненея за рахунок чого?
Принцепесочка• 31 июля 2025
Ответ дляБарбітта
Худеют от дефицита каллорий
Як ухурделю• 31 июля 2025
Рекламная фигня. Ктому же вибрация чаще вредна, чем полезна - особенно не очень молодым и людям с проблемами с суставами и связками. В охране труда в свое время это подробно изучалось. Но справедливости ради я никогда не видела толстых водителей асфальтовых катков, тех кто работает с вибрационным оборудованием(например пневматическими отбойными молотками, шлифовальным оборудованием и пр) Так что все может быть...Но вибрационная болезнь -не шутка , хотя дор нее добровольно на платформе вряд ли можно ’достояться’
Огірок та Помідорчик• 31 июля 2025
Не знаю, як платформа, але мені дуже подобається вібромасажер з ременями різними. Але я більше не для схуднення, а для масажу використовую. Спина, стегна, плечі, стопи.
Love_Love_Love_• 31 июля 2025
Ответ дляБарбітта
Людина не худне від бігу
Барбітта
• 01 августа 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Можна детальніше?)
Огірок та Помідорчик• 01 августа 2025
Ответ дляБарбітта
Можна детальніше?)
Додала фото. Там кілька видів ременів є