Барбітта• 31 июля в 05:29
Кто-то пользовался виброплатформой для похудения?
Или вообще. Какие были результаты? Не вредно ли это для здоровья?
Love_Love_Love_• 31 июля в 05:49
Можете пояснити як ви собі це уявляєте, за рахунок чого відбувається процес схуднення?
Сижуревувшоке• 31 июля в 07:51
Жир спалюється в м´язах, коли мязи виконають роботу.
Не зрозуміло як тут мязи працюють. Злається тут працює лише віброплатформа, от вона і схудне
Патриоточка• 31 июля в 07:53
Ответ дляLove_Love_Love_
В описании сказано - за свет стимуляции и, соответственно, сокращения, мышц
Автор, без подсчёта калорий все равно ничего не получится - почитайте отзывы, их куча уже
Сижуревувшоке• 31 июля в 08:01
Ответ дляПатриоточка
Скорочуватися від вібрації? Тоді всі водії були б стрункі
Барбітта
• 31 июля в 08:02
Ответ дляLove_Love_Love_
Все тело трясет сильно и вибрирует
Барбітта
• 31 июля в 08:03
Ответ дляСижуревувшоке
Там дуже сильна вібрація, мене вистачило на хвилину
Барбітта
• 31 июля в 08:07
Ответ дляСижуревувшоке
Наприклад біг. Від бігу людина худне. Від цього іде сильніша тяжкість, тільки не знаю який буде результат,
Сижуревувшоке• 31 июля в 08:07
Ответ дляБарбітта
Все одно не розумію чому мязи мають скорочуватися.
Лімфодренаж-можливо, і то сумнівно
Сижуревувшоке• 31 июля в 08:08
Ответ дляБарбітта
Так, біг. Людина ( її мязи ) виконує роботу, серце частіше б´ється., кров швидше рухається.
А тут шо? Людина ж просто стоїть?
Електроміостимуляцію тоді вже.
А тут шо? Людина ж просто стоїть?
Електроміостимуляцію тоді вже.
Барбітта
• 31 июля в 08:16
Ответ дляСижуревувшоке
Лімфодренаж-можливо, і то сумнівно
При вібрації напружуються м´язи і відчуття як після тренажерки
Сижуревувшоке• 31 июля в 08:17
Ответ дляБарбітта
Типу шоб не викинуло з тієї віброплатформи? Хм. Цього замало для схуднення.
Да будет так• 31 июля в 08:31
Ответ дляБарбітта
Все тело трясет сильно и вибрирует
Покатайтесь в трамвае, там тоже трясет.
Love_Love_Love_• 31 июля в 08:35
Ответ дляБарбітта
Все тело трясет сильно и вибрирует
Так схудненея за рахунок чого?
Принцепесочка• 31 июля в 08:50
Ответ дляБарбітта
Худеют от дефицита каллорий
Як ухурделю• 31 июля в 09:23
Рекламная фигня. Ктому же вибрация чаще вредна, чем полезна - особенно не очень молодым и людям с проблемами с суставами и связками. В охране труда в свое время это подробно изучалось. Но справедливости ради я никогда не видела толстых водителей асфальтовых катков, тех кто работает с вибрационным оборудованием(например пневматическими отбойными молотками, шлифовальным оборудованием и пр) Так что все может быть...Но вибрационная болезнь -не шутка , хотя дор нее добровольно на платформе вряд ли можно ’достояться’
Огірок та Помідорчик• 31 июля в 11:26
Не знаю, як платформа, але мені дуже подобається вібромасажер з ременями різними. Але я більше не для схуднення, а для масажу використовую. Спина, стегна, плечі, стопи.
Love_Love_Love_• 31 июля в 13:26
Ответ дляБарбітта
Людина не худне від бігу
Барбітта
• 01 августа в 08:28
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Можна детальніше?)
Огірок та Помідорчик• 01 августа в 15:53
Огірок та Помідорчик• 01 августа в 15:54
Ответ дляБарбітта
Можна детальніше?)
Додала фото. Там кілька видів ременів є