Ще з цiкавого Правда что спорт зал не всегда помогает убрать целюлит ? +18 Утренние зарядки с Ютуба? +5 Голая в бассейне +43 Як мені робити вправи щоб не росли мої мʼязи. Я просто хочу бути худою +16 Якщо є зайві кілограми то лижі не підходять? +29 Як ви любите той спорт, ну каторга ж +25 Ну як не жерти? +18 Вартість індивідуального тренування в залі +20 Крепатура, що далі? +22 Дівчата) дурне питання у мене. +27
Сейчас читают! Плохие новости. Извините..2+1452 Посмотрела "Отпуск по семейным обстоятельствам" Франция, 2026+541 Ну вот и я сдалась. Утром выезжаем6+506 Я вас предупредила!+371 Шукаю найкращий засіб для кутикули (необрізний манікюр)+311 В скільки років вам заболіла спина? І чому? Шо ви таке робили+261 Мої другі пиріжки ще гірші ніж перші, як ви це робите?2+262