люблю_тортики• 31 июля 2025

Я немного офигеваю от цен..

Девочки, в магазин хожу практически каждый день, но вот вчера зашла в сильпо, и куриное филе 235 грн, это как вообще? Ещё на днях было по 190.. и так со всем. А зарплата как стояла на месте, так стоит. Периодически мониторю, бухгалтер-25 тысяч. Так столько и перед войной предлагали.
Результат:
вже голосів: 347
314 (90.49%) Да, тоже в шоке
33 (9.51%) Мне пофиг, хорошо зарабатываю
Тётушка Лошадь• 31 июля 2025
Ответ дляПотішаюся
Обязательно. Только речь же была про то, что этот дед себе тоже филе по 200 покупает
За свої гроші, він купує що хоче
Потішаюся• 31 июля 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
За свої гроші, він купує що хоче
Как вас задело - это вы тот дед с грушами по 100?
Тётушка Лошадь• 31 июля 2025
Ответ дляПотішаюся
Ні, це вас задів дід. Мій по 200 продає
Потішаюся• 31 июля 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Ні, це вас задів дід. Мій по 200 продає
Так он может сразу на филе менять
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 июля 2025
Ответ дляБолтушка Му
Дівчата,ті хто звинувачує автора в повторі тем, поясніть мені,будь ласка, чому ви це робите?
Бо заказуха ця аж око муляє.
автор люблю_тортики • 31 июля 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Бо заказуха ця аж око муляє.
А кто по вашему мне тему заказал, стесняюсь спросить? Или хотя бы наводку дайте, что б я в другой раз не клепала их как дура бесплатно.
Тётушка Лошадь• 31 июля 2025
Ответ дляПотішаюся
Так он может сразу на филе менять
Він філе не їсть
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 июля 2025
Ответ дляlilul990
Ніби в Україні пенсіонери до того дуже шикували

Це Україна. Тут ніколи раю не було. Тільки для вибраних
Дуже чи не дуже, але щось діти щось могли підкидати. Зараз і молодим вже важко утримувати всіх і вся.
lilul990• 31 июля 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Старіти в Україні як і будувати майбутнє завжди було ризиком 50/50. Це країна де ти граєш у лотерею
Всміхайлик• 31 июля 2025
Ответ дляValentina shop2020
Что вы пристали к тем яблокам,они уже не вкусные,скоро будут новые
По 150, зато новые?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 июля 2025
Ответ дляПотішаюся
Да, производители и перекупщики - самые бедные люди, чуть цену придержат и сразу загнутся от лютого голода
А чого вони мають бути бідними? У вас навіть базової економіки в школі не було чи ви її проспали? Добре і виробнику і перекупу працювати в багатій країні, де в людей гроші є на курку, качку і що там ще. Покупець є, грошики крутяться. А як народ бідніє - таке і робиться, як зараз. Всім фігово. Але якщо досі питна роботу безкоштовно не ходите, то чому чекаєте, що хтось вам має щось дати задарма? Уиниз своїх сімей немвє, щоб про вашу дбати? Йдіть у виробники чи перекупи. - гребіть гроші лопатою. То такі ж звичайні люди, як і ви
вентиляторная• 31 июля 2025
Ответ дляЗлива інформації
Мені дивно, коли в країні де мінімальна пенсія 2500, деякі люди вважають, що 200 грн за куряче філе це нормальна ціна і недорого. Це пипець як дорого, бо люди за межею бідності і не те що м´ясо, фрукти в сезон собі дозволити не можуть, про ліки взагалі мовчу.
Вы правы на 1000%. Я вчера только кукурузу купила по 10 грн/шт, на фрукты только пооблизывалась...
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 июля 2025
Ответ дляПотішаюся
У него, кроме груш, ничего не растёт больше, да?
А у вас і того не росте. Чому?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 июля 2025
Ответ дляПотішаюся
Звісно купує. У нього 10-15 курок. Це максимум на місяць, якщо навіть лапи варити. Чи діду філе лише по святам можна, щоб ви грушку їли?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 июля 2025
Ответ длялюблю_тортики
Та хз. Чи на сайт працюєте, чи може за рублі. Звідкіль мені знати
вентиляторная• 31 июля 2025
Ответ длялюблю_тортики
А Вы с кодла ’ какаяразница ’?
она с кодла ’Германия наша вторая родина’)
Пошаманю• 31 июля 2025
Ответ дляlilul990
В черкаський області.
А ездить туда чем? Какая стоимость проезда?
вентиляторная• 31 июля 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Бо заказуха ця аж око муляє.
а вас я так понимаю, все происходящее в стране устраивает, правда?)
Потішаюся• 31 июля 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А у вас і того не росте. Чому?
На 15-м этаже у меня растут огурцы на балконе
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 июля 2025
Ответ дляПотішаюся
Круто. Продасте по 20? Ну чи по скільки там на вашу думку має бути
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 июля 2025
Ответ длявентиляторная
Влаштовує навряд чи. Але якби ви в цій області ’крутилися’ теж помічали б ’нюанси’. Замовлення пройшло на ’все погано’ або просто штатний бот клепає актуальні теми, щоб форум не заглох. Боту теж треба їсточки
Потішаюся• 31 июля 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Почитайте все мои ответы - вас попустит, я надеюсь
З вишневого садка• 31 июля 2025
З кожним днем важчає.Ну поки живі,то пашемо,що тут сказати,бо без роботи,то геть буде катастрофа.Були періоди раніше в житті і важчі,як згадаю,але і зараз не просто.
Несу добро людям• 31 июля 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Бо заказуха ця аж око муляє.
В этой теме автор хотя бы отвечает. Другие темы были заказными, где автор не написал ни одного поста
Кузякин• 31 июля 2025
Ходила на рынок. Голубика - 350 гривен, ежевика - 300 гривен, малина - 250 гривен, абрикосы - 220 гривен, укроп пучок - 30 гривен, морковка - 40 гривен, баклажаны - 50 гривен.
Это почти август и такие дикие цены
НадпотужнаПотужність• 31 июля 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Ваши коллеги каждый день создают такую тему. Утром и вечером.
а Ваши офисные зеленые побратимы здесь чтобы присыплять бдительность и не давать делиться бедой и печалями, которыми нас зеленая шобла наградила?
По соусом военного времени ведётся жесткий передел.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 июля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Ну теми популярні, автор може і на сайті працювати.
Valentina shop2020• 31 июля 2025
Ответ дляПотішаюся
Листья
тянитолкайка• 31 июля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
https://www.youtube.com/watch?v=rm2DFHx1lkg
Та да, и не говорите, шоопять, а надо ж молчать в тряпочку и платить, а лучше перейти на хлеб и воду из-под крана, а остальное донатить, правильно я говорю?
тянитолкайка• 31 июля 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Не їм курятину.
Автор, учитесь! Нет денег на хлеб, ешьте пирожные