Наталка -русалка• 31 июля 2025

Ви купуєте у бабуль із рук?

Якщо це не квіти ,а продукти до прикладу овочі-фрукти,молочка

Я чесно кажучи побоююсь тому купую тільки фабричне із магазинів
Lenchik73• 31 июля 2025
Ответ дляzajka12
Які заробітчани? Їх же фермери вирощують, яблука в магазині визначених сортів, якби кожен здавав своє по кіло, то була б суміш яблук і різнокаліьерних.
Так в фермера сади, а збирають їх хто? Наймані робітники, яких наймають на сезон збору тих яблук. І повірте фермер за цю працю багато платити не хоче. Раніше студентів наганяли, з якими цими ж яблуками розраховувались(для компоту в столові або на пиріжки). А зараз набирають алкашиків з ближніх сіл. І повірте, вам краще не знати як вони збирають ті яблука.
Natalia505• 31 июля 2025
Ответ дляoboeva
Да нормально ответьте, а не просто ваши фантазии, как и про одноразовую марлю для процеживания молока.
Вот заробитчане нарвали яблок в Польше, или крестьяне сдали их в пункт приема, что дальше с этими яблоками делают?
Крєстьянє.. кріпаки.
Natalia505• 31 июля 2025
Ответ дляLenchik73
Нафіга ви людям ламаєте їх віру в усе добре і світле? і стерильне
Lenchik73• 31 июля 2025
Ответ дляNatalia505
Бабцю шкода, в якої вона не купила яблучко з грушкою
Lenchik73• 31 июля 2025
Я ще більше скажу, туалетів в саду може бути аж один, біля складу. І навряд туди хтось з робітників бігає через весь сад
Бессмертный пони• 31 июля 2025
Ответ дляLenchik73
Не пугайте человека . А то и магазинные яблоки перестанет покупать .
Natalia505• 31 июля 2025
Ответ дляLenchik73
Нас на картоплю гнали колись школярами, в колгоспи. Щоб потім продавати ´фабрічную´.
Усатая фея• 31 июля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Мені так шкода цих сільських жінок продавчинь, омобливо бабуль. Якщо мені щось треба і в них є, то стараюсь купити. Але воно має бути нормальне.
Молочку брезгую в кого попало.
Беру тільки в сімейної пари, які знайомі і точно знаю в них вдома порядок. Кухня вибілена, марлі вистірані щодня.
Можливо, це вас здивує, але коли худоба хвора, то показна стерильність кухні — абсолютно даремна.
Lenchik73• 31 июля 2025
А картопля з морквою, так та взагалі в землі на полі росте. А там тваринки бігають, свої справи роблять.
oboeva• 31 июля 2025
Ответ дляLenchik73
Не ну покакать ходят в посадку все же.)
LudaSHS• 31 июля 2025
Купую зелень, цибульку, часник, моркву, таке різне
Не перекупи- бабулі з ящиками позаду, хоча і поважаю теж їх труд, що вони мусять так заробляти, а ось у бабуль з надлишком з господарства- беру з вдячністю
Lenchik73• 31 июля 2025
Ответ дляoboeva
Не ну покакать ходят в посадку все же.)
Або під яблуньку в іншому рядку і земельною присипати
Lily-2020• 31 июля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Молочку брезгую в кого попало.
У этих бабуль обычно по 5 квартир и мешок с евриками. И здоровья явно вагон, раз есть силы сидеть в любую погоду. Я бы сдохла
oboeva• 31 июля 2025
Ответ дляLenchik73
Ну что ж, удобрение
ПадаюВреверансах• 31 июля 2025
Ответ дляLily-2020
Волшебна ви.
Подивіться на ті руки.
Да, сидять, бо не звикли себе жаліти і комусь жалітись. Люди села вони такі
Lily-2020• 31 июля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Волшебна ви.
Подивіться на ті руки.
Я их лично знаю. В своем городе. И знаю чего у них и сколько. Понятно что не все такие
Kot_v_meshke• 31 июля 2025
Брезгую покупать с земли у бабок. А иногда эти прошаренные бабули покупают фрукты и овощи в ближайшем атб и продают, выдавая за «свои, домашние».
Ирина 789• 31 июля 2025
А почему бояться покупать овощи и фрукты? Что страшного?
Natalia505• 31 июля 2025
Ответ дляИрина 789
Сертифікату немає на еко продукцію.)) чи раптом гній під картоплю з морквою внесли. На ´гавнє´ виростили. Тут так зазвичай пишуть.
Бессмертный пони• 31 июля 2025
Ответ дляNatalia505
Вчера был на экскурсии на мясокомбинате — больше не ем ни мяса , ни колбасы ! Сегодня был на молокозаводе — теперь никакого молока и кефира ! Завтра зовут на ликероводочный … А хрен меня туда затащишь .
Viktoria_St• 31 июля 2025
Ответ дляУсатая фея
Вы цену коров видели? За их здоровьем следят лучше чем за своим
Viktoria_St• 31 июля 2025
Ответ дляoboeva
Не ну покакать ходят в посадку все же.)
А руки мыть куда ходят?))
oboeva• 31 июля 2025
Ответ дляViktoria_St
А руки мыть куда ходят?))
в этом все равно нет смысла, на яблоках много пыли
Усатая фея• 31 июля 2025
Ответ дляViktoria_St
знаю, сверовь держит 3 коровы
АленаЛ13• 31 июля 2025
Купляю зелену цибульку, зелень, квасолю, гарбуза, ягоди
Недавно редьку шукала..скрізь оббігала, не було ніде
автор Наталка -русалка • 31 июля 2025
Ответ дляoboeva
Ви не знаєте овочевих компанії?
То погугліть
автор Наталка -русалка • 31 июля 2025
Ответ дляБессмертный пони
Как это ? Компания по выращиванию яблок с апреля по октябрь в полном составе сидит под яблонями и контролирует , как растут яблоки ?
А звідки по вашому в супермаркеті овочі та фрукти ,певна компанія здає
автор Наталка -русалка • 31 июля 2025
Ответ дляNatalia505
Ви питаєте з якою ціллю? Я вже тут колись відповідала про масло, виявляється ціль була критикувати будь який вибір окрім автора.
Просто цікаво
oboeva• 31 июля 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Ви не знаєте овочевих компанії?
То погугліть
то есть вы пишете, а я должна гуглить, гуглила не нашла, какие именно? и в тех компаниях обычные люди собирают яблоки, а не ежики
Бессмертный пони• 31 июля 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Вы с Урала ? Процессы поставки овощей и фруктов представляете хоть примерно ? Сельхозпродукцию выращивают не какие-то мифические компании , а фермеры . У них яблоки , сливы и прочие арбузы скупают оптовые торговые компании , которые потом поставляют все это в супермаркеты и более мелкие магазины . Єто если очень обобщенно . Как оптовая торговая компания может контролировать процесс выращивания яблок или картошки ?