Брюлик в стразах• 31 июля 2025

Виїзд дитини з України у Францію

Дівчата, ви все знаєте
Я і мій син знаходимось під тимчасовим захистом у Франції, зʼявилась інформація що для дітей потрібна віза на повернення з України.
Це правда?
Завтра літак, а я не знаю що робити.
Да_Я_ТакаЯ_• 31 июля 2025
а как выглядит защита Франции? пластик со сроком годности?
Борисфенка• 31 июля 2025
Всі країни Євросоюзу надають громадянам України тимчасовий захист до 4 березня 2027 року.
Ищу Аленя• 31 июля 2025
через Румунію почали автобуси возити, поляки, пишуть, шо не пускають, завертають людей, або дуже довго тримають
Yuliya-23• 31 июля 2025
там не віза а типу шось шо підтверджує легальне находження дитини у Франції, а прикол в тому шо окремо на дитину не видають.Видають типу на дитину і дорослого. п.с. розповідала знайома з дитиною, приїхала батьків навідать, а от на зворотню дорогу сюрприз.
Yuliya-23• 31 июля 2025
Ответ дляИщу Аленя
тільки хотіла написати
ГейСюда• 31 июля 2025
То тікі поляки чудять
Yuliya-23• 31 июля 2025
Ответ дляГейСюда
То тікі поляки чудять
вже не знають як і накапостить українцям.
Король дивана• 31 июля 2025
Ответ дляИщу Аленя
не пускають куди?
Yuliya-23• 31 июля 2025
Ответ дляКороль дивана
не пускають куди?
через польський кордон
автор Брюлик в стразах • 31 июля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ні не пластик, а папірець рожевого кольору. А у дітей зовсім ніяких документів не видають
Ищу Аленя• 31 июля 2025
Ответ дляКороль дивана
не пускають куди?
через Польський кордон
Король дивана• 31 июля 2025
Ответ дляYuliya-23
через польський кордон
з якої причини?
автор Брюлик в стразах • 31 июля 2025
Ответ дляYuliya-23
Так їх випустили?
Yuliya-23• 31 июля 2025
Ответ дляКороль дивана
з якої причини?
ну он вище ж пишуть, вимагають якийсь документ, якого впринципі не існує, і вони це знають, але їм пох.
Ищу Аленя• 31 июля 2025
Ответ дляКороль дивана
з якої причини?
безвіз вибрали, візи немає, але її Франція не дає, а дитина написана, на папірчику з мамою (то і є віза), але полякам всеодно, хочуть окремо
Yuliya-23• 31 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Так їх випустили?
ні, прийшлося терміново шукати як дістатися Румунії, авіа з Польщі і бронь готелю там в них пропала (
Король дивана• 31 июля 2025
Ответ дляYuliya-23
це лише Франції стосується чи загалом якісь нововведення по Європі?!
Yuliya-23• 31 июля 2025
Ответ дляКороль дивана
не знаю, чула тільки про Францію
автор Брюлик в стразах • 31 июля 2025
Ответ дляКороль дивана
Я так зрозуміла тільки Франція
автор Брюлик в стразах • 31 июля 2025
Ответ дляYuliya-23
Ми будемо повертатися на потязі через Угорщину
Ищу Аленя• 31 июля 2025
Ответ дляКороль дивана
Франції, інші країни ліплять дітям норм візи, лиш Франція має таку недовізу
Love_Love_Love_• 31 июля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Папір з терміном.
Не потрібна ніяка віза
Ищу Аленя• 31 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
запитайте водіїв автобусів краще
автор Брюлик в стразах • 31 июля 2025
Ответ дляИщу Аленя
запитайте водіїв автобусів краще
Запитала, кажуть, що Румунія пускає
Бодіпозітівна• 31 июля 2025
Це тільки поляки чудять таке і вимагають на дитину окрему візу/захист А французи такі як так ви ж від війни тікали нащо ви поїхали до України... Вони і з Німеччиною поставили свій контроль
Роздратована шкіра• 31 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Папір з терміном.
Не потрібна ніяка віза
Вы не в теме про Францию, не консультируйте
Роздратована шкіра• 31 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Запитала, кажуть, що Румунія пускає
Польша не пускает потому, что они приняли новый порядок! зная, что розовая бумажка-франц защита выдается только на взрослого. Придирались к докумегтам. ребенка, требовали визу(хот я мать ребенка пустили по розовой защите). Не рискуйте, не едьте через Польшу
Love_Love_Love_• 31 июля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
А ви звідки знаєте?
Да_Я_ТакаЯ_• 31 июля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
а как вы понимаете, что ребенок имеет защиту?
Роздратована шкіра• 31 июля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
вопрос к Франции