Колишня муза• Изменено 31 июля 2025

Зіпсувався настрій...

Зайшла сьогодні в магазині у примірочну, треба було спортивний костюм придбати. Боже, цей жах у дзеркалі🤦‍♀️ Нашо я туди взагалі заходила, краще пройшла б повз...
Моє тіло за неповних 4 роки війни перетворилось на драглі - жир, живіт, целюліт, ноги з набряками під вечір🤦‍♀️
З 48 розміру маю вже 54-56(( І геть нічого не виходить зробити з цим. Харчуюся з квітня-травня: овочі свіжі і тушковані, риба, м´ясо. Вже десь місяць свої огірки пішли. Їм багато салатного листя, петрушку, кріп, редиску свою, капусту свіжу. Каші рідко - гречку, в основному. Якби ще не боліли сильно ноги, можна було б поновити пробіжки зранку до роботи, можливо, я б тоді трохи краще почувалася.
Немає ані сил, ані нервів на це старече тіло. А мені ж тільки 50, ще не бабця😭
Vita_Nikolaeva• 31 июля 2025
Ответ дляМама Чели
В мене інколи складається враження,що в багатьох магазинах якісь дзеркала не такі.
саме так

дзеркала багато де дуже к*нчені + світло таке ж
вибачте
Lusi l• 31 июля 2025
Ответ дляКолишня муза
Так у мене питання в іншому: як вийти з усього цього?
Почати потихеньку щось змінювати -не потрібно відразу різко ,кожен день потрохи працювати над собою
Наша взяла• 31 июля 2025
Ответ дляКолишня муза
На жаль, все навалилося відразу, так...
Возможно все еще устаканится, гормоны нормализуются и вес придет в вашу норму. Плохим настроением вы себе точно не поможете.
Vita_Nikolaeva• 31 июля 2025
Ответ дляКолишня муза
спочатку вирівняти баланс калорій - те що їсте і те що витрачаєте

щоб побачити чи дійсно ви не перебираєте у калоріях
Анютины ласки• 31 июля 2025
Ответ дляКолишня муза
На жаль, все навалилося відразу, так...
Ну якось пробуйте хоч 5 кг скинути,це дуже важко вже ,ну але я ось 3 скинула,теж під 50.Ну я плаваю,ходжу багато і вага була 60
Vita_Nikolaeva• 31 июля 2025
Ответ дляКолишня муза
На жаль, все навалилося відразу, так...
авторко - просто хочу вас підтримати, хоч словом, хоч віртуально

це впливає на настрій згодна - але загалом у вас не катастрофічна ситуація, все можна потихеньку вирішити. ви одна у себе і вам з собою ще багато років жити - не гнобіть себе і своє тіло буль ласка. ви вже велика молодець що думаєте у напрямку як собі допомогти. у вас все вийде
Гигиенишвили• 31 июля 2025
Заведіть собаку, бажано мисливської породи, ні зранку ні ввечері навіть часу не будете мати на поїсти, і ганяти по 12 км вдень. В мене є знайома 64 рочки - агонь жіночка з собакою, струнка, ні живота, ні боків і купа енергіі. До собаки - навіть важко по сходам ходити було
Для драки• 31 июля 2025
Ответ дляКолишня муза
Не дай вам Боже мої проблеми. Про проблеми я не писала тут нічого...
То что вы пишите - полная ерунда.
Багиня• 31 июля 2025
Автор, если реально хотите хорошие советы
Напишите подробно что вы ели и пили к примеру вчера и позавчера
И когда именно и сколько
Каждую печеньку и фрук пишите, кофе компот тоже

Попробуем вместе понять из-за чего вес
Дружная семейка• 31 июля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
саме так

вибачте
Підтримую. Особливо освітлення в кабінках, гавно
Дюйм оф о4ка• 31 июля 2025
Ответ дляГигиенишвили
У меня собака охотничей породы. Ее утром еще разбудить надо, чтобы на улицу пойти, и поуговаривать. И на улице дела поделает и домой тянет, приходится ее силой тянуть хоть вокруг дома обойти. Так что не всегда выход
Дюйм оф о4ка• 31 июля 2025
Ответ дляДружная семейка
Всемвремя удивляюсь, в чем логика таких зеркал и освещения. Наоборот покупатель должен хорошо выглядеть в примерочной, чтоб захотеть купить
Работать надо• 01 августа 2025
Ответ дляКолишня муза
Що тут нереального? Війна, нерви, передклімакс...
Великі об´єми, на жаль. ОГ, наприклад, змінився з 94 до 112. Про талію і стегна взагалі мовчу
Передклімакс — ось відповідь на ваші запитання. Більшість тут цього поки не розуміють, поки не доживуть до того. Тому і радять просто рахувати калорії.
Работать надо• 01 августа 2025
Ответ дляКолишня муза
Я думаю, тут зіграли свою роль втрата роботи у 2021-му, нерви, передклімакс та довготривале гормональне лікування ((
І гормональне лікування, і передклімакс мають значний вплив на вагу та «якість» тіла. Змінюється метаболізм. Чекати, поки не завершиться гормональна перебудова організму. Поки продовжувати слідкувати за харчуванням та фізичною активністю.
Меломанка Маланка• 01 августа 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
а горішки їсте, чи може олією салати багато заправляєте? звідки зайва вагаа може прийти як ви самі думаєте?

вага в основному росте коли споживаєте більше калорій ніж витрачаєте - попробуйте хоч 1 день порахувати свої денні калорії - це дуже цікаво
А ви що,все знаєте,найрозумніша тут знайшлася?
Меломанка Маланка• 01 августа 2025
Автор,все буде добре,головне - поменше нервуйте,побільше позитивних емоцій,можливо хобі знайдіть для себе різноманітні,можливо танці,або багато ходити пішки (якщо є така можливість) і ще побільше висипайтеся!У вас все буде добре,додайте рухів,не потрібно ні в якому разі урізати раціон (якщо ви правду написали,що їсте).
В мене теж вага росте,коли починаю менше рухатись((((((((
Меломанка Маланка• 01 августа 2025
Ответ дляНепогодка
Я навпаки, сьогодні отримала задоволення від покупок. Таки в розмірі S мені ідеально
Круто!А як автору питання це допоможе!??
Меломанка Маланка• 01 августа 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva

Автор стала менше рухатись - що вам незрозуміло????????
Vita_Nikolaeva• 01 августа 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
вы истеричка?
Меломанка Маланка• 01 августа 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
вы истеричка?
Удивляет,когда люди невнимательно читают то,что пишут.Жесть,это же несложно ведь.И кстати,вы двуличная,сначала наехали на автора,а потом резко поддержали её.
Vita_Nikolaeva• 01 августа 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
тетя я не знаю кто ты но твое мнение мне на*ер не встралось
Меломанка Маланка• 01 августа 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Понятно.
Меломанка Маланка• 01 августа 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Если покупатель размера М,а ему понравился спортивный костюм размера S или XS,то как не пытайся,в противном случае - порвётся,а в не противном - будет сидеть в облипку!
Меломанка Маланка• 01 августа 2025
Ответ дляРаботать надо
Згодна з вами повністю.
автор Колишня муза • 01 августа 2025
Ответ дляГигиенишвили
Я ходжу по 8 км щоденно пішки на роботу та додому. А ще й ноги болять(( Собаку вигулювати немаж кому протягом дня