Поддакиваю иногДА• 31 июля в 19:48

Як вираховується конкурсний бал при вступі?

Як людина, яка має нижчі бали з трьох предметів, може займати вище місце у рейтингу на вступ в університет та мати вищий конкурсний бал? Однаковий університет і спеціальність
мадам Везувий• 31 июля в 19:50
Могут быть доп баллы
дама_из_декрета• 31 июля в 19:51
Призовые места в олимпиадах
Гравіцапа• 31 июля в 19:51
Так а скріни розрахунку скиньте. Може то укр.філологія
Гравіцапа• 31 июля в 19:51
Ответ длядама_из_декрета
Призовые места в олимпиадах
Нема такого вже давно
Ростки жимолости• 31 июля в 19:52
може залежати від пріорітету, який ви поставили.
Указка• 31 июля в 19:52
От вуза зависит. Я смотрела правила приема для консерватории (дочь через 2 года будет поступать). Там такая формула 0.1х(сумму баллов по всем предметам нмт)+0.6хбалл творческого конкурса
дама_из_декрета• 31 июля в 19:54
Ответ дляГравіцапа
Нема такого вже давно
Ага. Розкажіть мені
Я працюю в університеті
За правилами МОН, переможці та призери IV етапу Всеукраїнської олімпіади можуть отримати додаткові бали до конкурсного бала (до 20 балів з одного предмета).Це стосується вступу на спеціальності, для яких цей предмет є профільним.
Плюс власні університетські олімпіади — наприклад, Київський національний університет ім. Шевченка, КПІ ім. Сікорського, Львівська політехніка. Переможці можуть отримати бонусні бали.
vinika• 31 июля в 19:55
Чтоб разобраться в этом, надо доп.высшее закончить. Все нервы уже потрачены, на моменте регистрации кабинета
Шкала Радощів• 31 июля в 19:56
Ответ дляРостки жимолости
Ні, від пріоритету не залежить
Астановитесь• 31 июля в 19:56
Есть группа на Фейсбуке ,,вступ 2025,, там могут объяснить. Я два года читаю эту группу, правда до сих пор не поняла всю систему при поступлении
Придумывал гений
На границе• 31 июля в 19:58
Ответ дляАстановитесь
Придумывал гений
Меня убило, что на контракт нужно приоритеты выставлять. Хотят облегчить жизнь приёмной комиссии
Гравіцапа• 31 июля в 19:59
Ответ длядама_из_декрета
Ага. Розкажіть мені
Я працюю в університеті
Автор хай покаже розрахунок. Цікаві призери з такими балами
Sir le Noir• 31 июля в 20:02
1.Абітурієнт вказав вищий пріорітет заяві, ніж ваша.
2.Він має квоту( пільгову категооію).
3. Його заяву розглянули раніше і вказали статус. Наприклад: його заява вже зареєстрована, а ваша тільки надійшла з сайту.
Або його заява вже допущена до конкурсу, а ваша тільки зареєстрована.
Тому, можна подзвонити до закладу освіти і розпитати, з якої причини ваша заява нижче в рейтингу.
( Номер та адреса ел.пошти приймальної комісії відображається в кабінеті вступника).
Зрадорозганячка• 31 июля в 20:03
Ответ дляШкала Радощів
Ні, від пріоритету не залежить
На некоторые специальности, не популярные, если ставишь 1 приоритет
Sir le Noir• 31 июля в 20:06
Ответ дляЗрадорозганячка
На бакалавра після повної загальної освіти в цьому році мають вказувати пріоритет заяві. Це стосується і контракту і бюджету.
Максимум 15 заяв може подати вступник за період вступної кампанії.
Зрадорозганячка• 31 июля в 20:11
Ответ дляSir le Noir
Зачисление абитуриентов на специальности, которым оказывается особая поддержка, имеет определенные особенности.

В частности, при поступлении на указанные специальности для получения степени бакалавра применяется отраслевой коэффициент к конкурсному баллу 1,02 для поданных заявлений с приоритетностью 1 и 2.
Sir le Noir• 31 июля в 20:20
Ответ дляЗрадорозганячка

Автор же не вказала ні спеціальність, ні вступ на бюджет/контракт, ні розташування закладу вищої освіти.
Регіональний коефіцієнт для певної обл.свій. ще ж є і галузевий коефіцієнт, які ви згадали. Він застосовується до певних спеціальностей, яким надається держпідтримка.
Все це можна прочитати в правилах прийому та на сайті МОН.
автор Поддакиваю иногДА • 31 июля в 20:31
це один і той самий університет, і та сама спеціольність
Оле Лукойе• 31 июля в 20:33
Ответ дляЗрадорозганячка

И что с того? Это же балы соискателей на одну специальность в одном вузе и коэффициенты у них одинаковые.
Мейк-ап форева• 31 июля в 20:36
Ответ дляПоддакиваю иногДА
То там розписано як рахується КБ, різні коефіцієнти в залежності від предмета НМТ.
Наприклад так рахується економіка в нархозі.
Оле Лукойе• 31 июля в 20:37
Там реально дебильная система. Дочь сдавала НМТ в году, когда было 3 предмета. Ее ’конкурентка’ в году, когда 4 предмета. У дочери НМТ бали немного ниже, творческий ниже, итоговый выше. Но там 1-2 место и обе проходят на бюджет, так что не принципиально.
Біла пантера• 31 июля в 20:47
Галузевий коефіцієнт, бал на профільний предмет вищий вашого
автор Поддакиваю иногДА • 31 июля в 20:54
Всім дякую, у другої людини розрахунок по нмт 2024 року
Кава з адреналіном• 01 августа в 00:24
Ответ дляSir le Noir
2.Він має квоту( пільгову категооію).
Нічого з цього не впливає на конкурсний бал
Асталависта бэйби• 01 августа в 01:15
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Моя донька також поступає по нмт 2024, тому що по формулі нмт 2025 виходить нижче на 10 балів.
Sir le Noir• 01 августа в 13:37
Ответ дляКава з адреналіном
Про конкурсний бал я нічого не розписувала. Ясно, що пріорітетність не впливає на формування конкурсного балу.
Запитання було про вищий рейтинг з нижчими балами, і що на це впливає.
Це нюанси електронного подання заяв.
В цьому році додали пріоритетність заяв+ більше вступників зі спец.категоріями вступу , їх треба підтверджувати багатьма документами, довідками, виписками і т.д. , тому , звичайно, в приймальній ’ зашиваються’ , і можуть бути помилки.
Також я не маю справу з бюджетом ( приватний заклад освіти). Там ще свої додаткові нюанси зарахування та формування рейтингового списку.
Зазначила тільки загальні.
Кава з адреналіном• 01 августа в 21:10
Ответ дляSir le Noir
Це нюанси електронного подання заяв.
Зазначила тільки загальні.
На вищій рейтинг впливає статус заяви, тобто на якому етапі розгляду вона знаходиться, та бали як основний чинник. Квотники окремо, але за таким саме принципом.