Кишмишная Мая• Изменено 01 августа в 07:59
Чем отличается жена от сожительницы?
Кроме штампа в паспорте. С психологической и духовной точек зрения?
А так же отношение мужчины в обоих случаях
Ждушечка• 01 августа в 12:06
Ответ дляСлобожаночка
Тут половина так живе. Чи ви не читаєте тем, ´вигнав, не маю куди йти, я сирота, у вінку´.
Зарплати маленькі із ними нереально заробити на житло
Рубаю олівлє• 01 августа в 12:07
Чудова дискусія про поділ майна. Тільки чогось ніхто не згадав за 8 сторінок, як квартири, машини, бізнеси чоловіки записують на маму, сестру, троюрідну бабусю чи внучату тітку. і в той же час у цивільному шлюбі квартиру купуються навпіл, про що чорним по білому написано в договорі і складають заповіти будучи при тямі.
Якщо чоловік гімно, а жінка не дуже далекоглядна то ніякі штампи не врятують
Ждушечка• 01 августа в 12:08
Ответ дляСама собі лікар
Юридично. приклад з життя- з мого.
покинув чоловік,2 дітей. знайшов собі молодшу на 9 років. Прожили вони 10 років. Нажили купу статків (хто і шо купував - не знаю).Але куплена квартира 3 кімн нова, заміський будинок, 4 місця в паркінгу. АЛЕ! На ній він так і не одружився. ВІдірвався тромб,миттєва смерть колишнього. Батьки його вже померли. Хто отримав отой увесь спадок? Правильно. Мої діти. Приживалка бігала ,кричала, подавала позов до суду. Але усе майно записано на чоловіка. Довести,що купувала вона(а це значить гроші мали платитися з ЇЇ картки) вона не змогла. Лишилася ні з чим. А якби одружилася- все майно навпіл. Єдине ,що якусь техніку вивезла по тихому.
Тому,якщо живете разом,наживаєте статки і не одружуєтеся,то в разі смерті чоловіка його майно отримають діти від попередніх шлюбів,його батьки,а ви лишитеся ні з чим.
тепер я живу з дітьми в їх квартирі в хорошому районі,а вона живе в 1 кімн хрущівці десь виселках,причому знімає її
Так може вона нічого не купувала дійсно?
ЗабежАЛОЧКА• 01 августа в 12:10
Ответ дляПусин Кукин
Всем, абсолютно всем, потому как без штампа вас ничего не держит вместе.
То есть вместе держит только штамп? Печально
Ждушечка• 01 августа в 12:11
Ответ дляСама собі лікар
припис адвоката. Якщо ви не розписані, НЕ ПРАЦЮЄТЕ, тобто це значить НЕ ВЕДЕТЕ спільного побуту, не заробляєте разом, ви ніколи і нічого не отримаєте з майна через суд. Навіть якщо є спільні діти. Ваше - це аліменти, якщо співмешканець записаний батьком. Але ніякого майна діти при житті батька через суд не отримають. після смерті - так.
якщо ви працюєте і квартира куплена чи холодильник на ваші гроші( виписка з банку),то ще є шанс довести це і забрати.
коли людина у шлюбі ,то незалежно від того чи працює жінка чи ні (тобто просто сидить вдома) - вона отримує половину майна.
Діти отримають
ЗабежАЛОЧКА• 01 августа в 12:11
Ответ дляЖдушечка
А як тоді чоловік заробив? Насособирав?
Ждушечка• 01 августа в 12:12
Ответ дляСлобожаночка
А ще кажуть бумерангу не існує
Він винен ,що захотів помоложе?
Слобожаночка• 01 августа в 12:14
Ответ дляЖдушечка
В моєму колі немає безхатьків. У вашому їх багато? Спадок, купівля, оренда, кредит, що завгодно.
Слобожаночка• 01 августа в 12:15
Ответ дляЖдушечка
Він винен ,що захотів помоложе?
А хтось писав про його вину? Він помер, йому пофіг.
Позитивна• 01 августа в 12:15
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А як тоді чоловік заробив? Насособирав?
У многих квартиры от родителей
Ждушечка• 01 августа в 12:15
Ответ дляГейСюда
Поступил как-то ко мне в отделение мужчина. За ним следом примчалась девушка, представилась женой, бегала-хлопотала, заботилась всячески
Потом как-то говорю ему ’Ваша жена...’ Мужик заржал ’Какая жена, доктор? То сожительница’
Вот и вся разница
По одному чоловікові ви судите?
Кто крайний?• 01 августа в 12:16
Ответ дляСама собі лікар
ви ж бачите як вона біситься. Бо вона і є тою безправною співмешканкою. Ось тут плюється і вимагає якихось посилань. Але від того н ічого не міняється. Співмешканка ніхто і звуть її ніяк, хто б що тут не доводив. вона не має права на ЙОГО майно.а лише на те, що купила сама.
Ссылки в студию!
Повітруля• 01 августа в 12:17
Ответ дляПозитивна
Что значит дошлюбне майно и вы как жена в пролете, это же не так если муж умер , все майно вам и его детям
Дошлюбне це те яке я купила коли ще чоловіка в проекті не було. У чоловіка дошлюбне це квартира його бабусі яка її йому подарувала на 20 річчя
Слобожаночка• 01 августа в 12:18
Ответ дляПозитивна
У многих квартиры от родителей
Тоді чому в жінок їх немає, чи жінки всі сироти?
Позитивна• 01 августа в 12:18
Ответ дляПовітруля
Понятно, но после смерти пофиг дошлюбне или нет, все получает второй
Позитивна• 01 августа в 12:21
Ответ дляСлобожаночка
Я таких вообще не встречала, у меня всех кого знаю и знакомые знакомых, соседи, все женщины с квартирами, ну нет никого чтобы была бомж, а жила у мужчины.
Я в Киеве живу и родилась тут , тут все киевляни с квартирами .
Ещё полно одиноких женщин 50+ которые уже много лет живут сами в трёшке
Рубаю олівлє• 01 августа в 12:21
Навіть у розповіді про квартру, будинок та паркомісця, що заважало чоловіку, який тутбувався б і поважав свою співмешканку записати частину майна не неї, зробити дарчу або ще краще з точкки зору його спокою написати заповіт хоча б вже тоді коли в нього стався інсульт. Не сильна в юридичних тонкощах, але маючи заповіт, 10 років сумісного проживання і сусідів, а також свідків лікарів які могли б свідчити що жінка 7 років їздила ним по лікарнях, ну явно ж лежача стільки людина зверталась до лікарень, можна було б спокійно претендувати на свою ЗАКОННУ 1/3.
Але якось так вийшло, що за такий довгий проміжок спільного проживання ні чоловік ні жінка навіть не подумали за завтрашній день. Чи винна тут саме відстуність штампу чи відношення людей один до одного та до життя вцілому?
Ждушечка• 01 августа в 12:21
Ответ дляСама собі лікар
вы юрист? думаю,нет,раз таоке пишете)))). совместное проживание доказать то можно, но оно особо не имеет юрид.силы. ПОчему? потому что если люди не расписаны ,то чтоб доказать,что имущество твое - оплата должна производиться с ТВОЕЙ карты !иначе шансов нет. нерасписанные - не семья. Только законная жена получает имущество после смерти независимо от того,с чьей карты или за ниличку оно покупалось. сожительница должна доказать покупку выпиской из банка СО СВОЕЙ КАРТЫ. вот в чем разница. и именно это я буквально неделю назад слышала от юристки (небольшое видео на ФБ),которая призывала расписываться,если вы начинаете покупать общее имущество.Иначе женщина останется ни с чем.
А чому саме жінка залишається ні з чим?
Тобто скинулись разом на квартиру,а записали тільки на чоловіка її,це як взагалі?
Слобожаночка• 01 августа в 12:22
Ответ дляРубаю олівлє
Варіантів маса насправді. Якщо чоловік поважає ту з якою проживає, то на вулиці вона точно не залишиться, після його смерті. Якщо жінка поважає себе, то вона взагалі від нього не залежить, має своє, окреме майно, в яке вона може піти разом з дітьми.
Сама собі лікар• 01 августа в 12:23
Ответ дляКто крайний?
Ссылки в студию!
Та хоч всеріться, нічого від того не зміниться. співмешканка ніхто в юрид.плані.
Ждушечка• 01 августа в 12:23
Ответ дляСама собі лікар
были)соседи,которые подтвердили что они жили вместе. но на решение суда это не повияло. Юридически они не семья. Все имущество на нем или покупалось с его карт, счетов. Получается- она никто и зовут ее никак.
Може просто він купував особисто за свої?
Якщо вона не дала ні копійки то логічно,що не її то
Слобожаночка• 01 августа в 12:24
Ответ дляЖдушечка
А чому саме жінка залишається ні з чим?
В неї немає офіційного підтвердження що вона на нього скидалася
No problems• 01 августа в 12:27
Жена получит наследство, если муж не напишет завещание, а сожительница получит наследство, только если будет завещание
Ну и, если живет с военным, а он погибнет на войне, то жена может выплаты оформить, а сожительница не сможет
Другой разницы не вижу
Сито для думок• 01 августа в 12:27
Ничем. Расписались через 20 лет. Отношение мужа всегда было хорошим. Ни он ни я не любим свадьбы, скопление людей.
Ждушечка• 01 августа в 12:27
Ответ дляАноним ФЕЯ
Тим що співмешканку завжди можна копняком під зад вигнати, а з дружиною так не вийде.
Вийде,в мене брат вигнав офіційну дружину коли дізнався про зраду ,при чому із пендулями під сраку і речами,які летіли із балкону
Смешнюча• 01 августа в 12:29
Ответ дляMoon shine
З досвіду життєвого моїх родичів, друзів - жінка отримує половину майна, а після його смерті є спадкоємицею 1 лінії. Після його смерті в разі розлучення - спільні діти отримують ( до виповнення ними 18 р).майно+ його батьки.
Співмешканка нічого не отримує,а також якщо дітям більше 18 років.Так прописано в Сім.кодексі.
О, діти у разі розлучення батьків мають право на спадщину після смерті батька лише до 18 років? Можна посилання? Я думала,законні діти мають право на спадщину незалежно від віку
Ждушечка• 01 августа в 12:29
Ответ дляГерцогиня
Это в наше так
В Украине жена является одним из наследников первой очереди наряду с детьми и родителями.
Например если у мужчины живы родители и есть 2 детей, то жена получает 20% от наследства
Але ж не все отримує)
Сама собі лікар• 01 августа в 12:29
Ответ дляЖдушечка
якщо ви не розписані- все треба доводити. якщо чоловік взяв готівку жінки і поклав на свою карту чи купує щось, Чи взяв від неї половину грошей і купує зі своєї карти --вважається що то його майно. Як вона доведе ,що гроші її? ніяк. чи вони живуть на її гроші (їжа наприклад), а на його купили авто. ЦЕ його авто і співмешканка нічого не має. Бо гроші платилися з його рахунків. У разі шлюбу- все навпіл,незважаючи що вона дала,скільки чи не дала взагалі.
це мені адвокат пояснював на пальцях. ось у чому прикол. у разі неоформленого шлюбу якщо жінка щось хоче мати з майна, вона мусить довести,що це майно куплено з її карток на її гроші. на майно чоловіка вона прав не має.
Рубаю олівлє• 01 августа в 12:30
Ответ дляNo problems
Другой разницы не вижу
а як щодо того, що тепер військові, можуть офіційно підтверджувати кому саме вони ’заповідають’ виплати в разі їх смерті?
Писали про таке. І я так зрозуміла там не потрібне ніяке документальне підтвердження відносин окрім нотаріального засідчення волі.