Кишмишная Мая• Изменено 01 августа в 07:59
Чем отличается жена от сожительницы?
Кроме штампа в паспорте. С психологической и духовной точек зрения?
А так же отношение мужчины в обоих случаях
No problems• 01 августа в 12:31
Ответ дляАноним ФЕЯ
Тим що співмешканку завжди можна копняком під зад вигнати, а з дружиною так не вийде.
А что помешает? Вроде у нас разводы не запрещены
Муж подругу с маленькой 2-х летней дочкой выгнал и привел в дом любовницу. И ни свидетельство о браке не помогло, ни обручальное кольцо 🤷🏻♀️
Ждушечка• 01 августа в 12:32
Ответ дляСама собі лікар
ви читаєте очима чи сракою???де в мене написано, що при розлученні діти отримують майно????прошу процитувати. Діти отримують майно лише після смерті батька.
При розлученні майно отримує лиш законна жінка. співмешканка отримує лиш те, ЩО ОСОБИСТО НЕЮ КУПЛЕНО І ДОВЕДЕНО ЦЕ СУДОМ виписками з банку. Оце залізно.
якщо співмешканка не отримує офіційних доходів,нічого не купувала за свої- вона в прольоті
А чому діти не отримують нічого?
Сама собі лікар• 01 августа в 12:32
Ответ дляЖдушечка
А чому діти не отримують нічого?
у разі розлучення нічого.псля смерті- так
No problems• 01 августа в 12:33
Ответ дляMoon shine
З досвіду життєвого моїх родичів, друзів - жінка отримує половину майна, а після його смерті є спадкоємицею 1 лінії. Після його смерті в разі розлучення - спільні діти отримують ( до виповнення ними 18 р).майно+ його батьки.
Співмешканка нічого не отримує,а також якщо дітям більше 18 років.Так прописано в Сім.кодексі.
😂😂😂😂
В семейном кодексе прописано, что дети 18+ не получают наследство родителей? Это какой страны семейный кодекс вы читали?
Пусин Кукин• 01 августа в 12:33
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
То есть вместе держит только штамп? Печально
Такэ життя)
Сама собі лікар• 01 августа в 12:34
Ответ дляЖдушечка
Може просто він купував особисто за свої?
Якщо вона не дала ні копійки то логічно,що не її то
якби у шлюбі- незалежно дала вона чи ні- все навпіл.
No problems• 01 августа в 12:35
Ответ дляПусин Кукин
Такэ життя)
Так наоборот тогда лучше быть сожительницей, чтоб если с гомном живешь, встала и ушла, а не мучалась, потому что штамп…
Сама собі лікар• 01 августа в 12:37
Ответ дляЖдушечка
А чому саме жінка залишається ні з чим?
Тобто скинулись разом на квартиру,а записали тільки на чоловіка її,це як взагалі?
бо нерозписані. скидатися навпіл і купувати спільне майно не у шлюбі можуть тільки ідіоти. або все треба прописувати в купчій .як правило,цього не роблять.. купується на когось одного. ну от в разі чого- отой другий лишається з голою сракою. бо треба довести,що я,дала,наприклад,на квартиру спільну 30% чи 50%. у шлюбі нічого не доводитьсявсе майно куплене навпіл. Навіть якщо я 10 років сиджу на шиї чоловіка і геть не працюю.
Кто крайний?• 01 августа в 12:39
Ответ дляСама собі лікар
Та хоч всеріться, нічого від того не зміниться. співмешканка ніхто в юрид.плані.
Нету?
Пусин Кукин• 01 августа в 12:39
Ответ дляNo problems
А с чего вы взяли, что она с ’говном’ живёт, а не он?)
Ждушечка• 01 августа в 12:39
Ответ дляСама собі лікар
мало чого треба було.Якщо довго живеш з чоловіком,він має майно + купуєте спільне в шлюбі,треба розписуватися. бо у випадку його смерті тебе виженуть під-зад ногою.
БО 1 лінія унаслідування- діти і батьки. а співмешканка ніяких прав не має.ВОна не жінка.
А хто чоловік вона чи гермафродит ?
Ждушечка• 01 августа в 12:42
Ответ дляСлобожаночка
Штамп їй дасть право на половину майна і як мінімум аліменти на дітей
Аліменти на дітей мають бути незалежно від шлюбу
Ждушечка• 01 августа в 12:49
Ответ дляMoon shine
Як це повнолітні діти не отримають майно батька?
Ждушечка• 01 августа в 12:52
Ответ дляСама собі лікар
ви ж бачите як вона біситься. Бо вона і є тою безправною співмешканкою. Ось тут плюється і вимагає якихось посилань. Але від того н ічого не міняється. Співмешканка ніхто і звуть її ніяк, хто б що тут не доводив. вона не має права на ЙОГО майно.а лише на те, що купила сама.
А навіщо бути нікчемою,якій потрібне майно,на яке вона не заробила?
Ждушечка• 01 августа в 12:52
Ответ дляСлобожаночка
Достатньо забити в пошук права дітей у шлюбі. Користуйтесь гугліть, не дякуйте.
Права дітей не залежать від шлюбу батьків
Ждушечка• 01 августа в 12:57
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А як тоді чоловік заробив? Насособирав?
Чоловіки більше заробляють,мій іпотеку брав наприклад
Мені з моєю зарплатою іпотеку ніхто не дасть
ЗабежАЛОЧКА• 01 августа в 12:58
Ответ дляПозитивна
У многих квартиры от родителей
Родители только у мужиков были?
Ждушечка• 01 августа в 12:58
Ответ дляСлобожаночка
В моєму колі немає безхатьків. У вашому їх багато? Спадок, купівля, оренда, кредит, що завгодно.
До чого тут безхатьки?
Ждушечка• 01 августа в 12:59
Ответ дляСлобожаночка
Тоді чому в жінок їх немає, чи жінки всі сироти?
В більшості є ,в мене наприклад немає
ЗабежАЛОЧКА• 01 августа в 13:00
Ответ дляРубаю олівлє
Навіть у розповіді про квартру, будинок та паркомісця, що заважало чоловіку, який тутбувався б і поважав свою співмешканку записати частину майна не неї, зробити дарчу або ще краще з точкки зору його спокою написати заповіт хоча б вже тоді коли в нього стався інсульт. Не сильна в юридичних тонкощах, але маючи заповіт, 10 років сумісного проживання і сусідів, а також свідків лікарів які могли б свідчити що жінка 7 років їздила ним по лікарнях, ну явно ж лежача стільки людина зверталась до лікарень, можна було б спокійно претендувати на свою ЗАКОННУ 1/3.
Але якось так вийшло, що за такий довгий проміжок спільного проживання ні чоловік ні жінка навіть не подумали за завтрашній день. Чи винна тут саме відстуність штампу чи відношення людей один до одного та до життя вцілому?
Ви дійсно не сильна в юридичних тонкощах. При наявності заповіту на співмешканку навіщо сусіди та інші свідки? І чого це заповіт на 1/3?
No problems• 01 августа в 13:02
Ответ дляПусин Кукин
Там написано что только из-за штампа живет. Значит как мужчина, не устраивает. Иначе бы он писал, что живет только из-за штампа, а у нее были бы другие причины
ЗабежАЛОЧКА• 01 августа в 13:02
Ответ дляПозитивна
И у женщин
Та выше просто писали, что женщинам нереально заработать, квартиры только у мужиков)
Позитивна• 01 августа в 13:03
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Не только, у меня квартира от родителей
ЗабежАЛОЧКА• 01 августа в 13:04
Ответ дляСмешнюча
О, діти у разі розлучення батьків мають право на спадщину після смерті батька лише до 18 років? Можна посилання? Я думала,законні діти мають право на спадщину незалежно від віку
Діти мають право на спадщину батька незалежно від їх віку і від того, чи були їх батьки розлучені чи ні. Ця тема прекрасно ілюструє повне невігластво людей у таких базових речах
ЗабежАЛОЧКА• 01 августа в 13:06
Ответ дляЖдушечка
ВСІ чоловіки більше заробляють? Ну навіщо Ви пишете цю нісенітницю? Якщо Ви гола боса і в вінку, то це не значить, що всі жінки такі ж голозаді
ТебеОноНадось• 01 августа в 13:08
Ответ дляМетелики на душі
В случае развода жена получает половину совместно нажитого. В случае тяжёлой болезни может претендовать на алименты.
Ну и что бы там не говорили, в сожительстве женщина себя считает замужем, а мужчина свободным.
Если мужчина считает себя свободным в отношениях, то ему штамп не помешает
С остальными аргументами согласна
Ждушечка• 01 августа в 13:09
Ответ дляСлобожаночка
В неї немає офіційного підтвердження що вона на нього скидалася
В чому тоді записали на одного, якщо скидадись двоє?
Гарачий Чокалад• 01 августа в 13:09
Ответ дляЛатвийские_Номера
Разница в штампе и вытекающих отсюда правах. Моя знакомая прожила с мужчиной около 40 лет, детей нет, не расписаны. Мужчина умер, его сын от 1 брака претендует на квартиру, хотя он его бросил младенцем. Причем сама она сына и оповестила. Порядочная женщина.
Так может потому и претендует, что отец бросил. Должна же быть хоть какая-то компенсация за отсутствие отца в жизни ребенка.
Рубаю олівлє• 01 августа в 13:10
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Заповіт теж можна пробувати оскаржувати. Тоді свідки, які підтвердять громадянський шлюб будуть не зайві.
І в чоловіка ще є двоє дітей від попереднього шлюбу, тож принаймні 1\3 точно її законна частина. Ну якщо до всіх відноситись по людськи