сама себе прекрасная• 01 августа в 10:06
Чи зручна така сумка? (Boston bag)
Привіт всім! Може хто має сумку такої форми, чи зручна вона у користуванні? Чи зручно її відкривати і чи не заважає ручка коли треба щось відкрити-дістати із сумки?
Виглядає дуже гарно і стильно, але я завжди і за практичність також)
Дякую 🌷
Бутерброд и я• 01 августа в 10:16
Главное красота, кому нужна в таких вещах удобность. Удобно это Спортивные вещи должны быть
Позаземний розум• 01 августа в 10:19
Перша, що на магніті досить зручна. Багато разів бачила подібні в магазині, але так і не купила. Була б незручна, я б її взагалі не розглядала.
Сосиска_Втесте• 01 августа в 10:40
Те що не тримає форму, я не вмію носити. Ці сумки в мене стають як сумки бомжа.
Тому ні, ношу сумки біль жорсткі
сама себе прекрасная
• 01 августа в 10:55
Ответ дляМerida
Красивенько. Сдайте, где продаются.
На Алі є, і в інста магазинчиках які возять Китай)
Ответ длясама себе прекрасная
Я раз в жизни взяла сумку с али когда-то, и ее смогла ее выветритт. Воняла не резиной или чем-то таким, а говном каким-то. Так и не носила ни разу. В магазинчик зайду, спасибо. Мне понравилась