БлинчикБезСметанки• 01 августа в 16:10

Девочки кто отправлял детей в лагерь у всех так?

Дала сыну с собой вкусняшки,сушки,всякое печенье,конфеты.
Вожатый все забрал (в конце отдаст) и сказали что запрещено с собой,только на территории покупать 🤦🏻‍♀️
Там мороженное 7€ стоит
Все детство ездила в лагеря - такого не было.
Потерял браслет от номер - штраф 50€
Идеальная оптимистка• 01 августа в 16:24
У мене донька була вожатою в таборі. То казала, що не можна шоколад, чіпси, конфети та все те, що швидко псується. Печиво без начинки можна. Гроші у дітей вони теж збирали та видавали, коли дітям було потрібно. Централізовано водили в магазин або ларьок, коли діти хотіли щось собі придбати, але не запрещьонку. Морозиво можна було. Але ціни були звісно не такі шалені.
сладкий_ноябрь• 01 августа в 16:25
Ответ дляБойцовская
Конфеты со следами арахиса какого-нибудь, деть угостит аллергика, у аллергика случится какой-нибудь отек квинке... весь этот гемор надо лагерю?
++++
Помогалочка• 01 августа в 16:25
Всю еду и лекарства азабрали. Еду с концами, лекарства врачу, выдаю. Детям сами то, что нужно принимать. Да, так. Давали правила. Там было это указано. И подписывали договор, где написано, что о все испорченное имущество должны возместить родители. И телефоны забирают. Выдают на 2 часа в день после обеда и после ужина.
Аноним_1857• 01 августа в 16:26
Ответ дляДама_из_рекламы
7 евро мороженое , это свежеприготовленное ? Сколько интересно стоит путёвка ?
В Іспанії коробка морозива з 6-7 порцій - 3 євро. В спеціальних закладах типу «Морозиво особливого приготування» морозиво - по 4 чи 5 євро за велику порцію. То явно 7 євро за порцію - це перебір. Це бізнес. Вони це воду можуть продавати по 1,50 євро за 0,5 л, коли бутль з 10 літрів коштує 0,90 євро. А бутилка 0,5 л коштує 30-40 центів. Це бізнес на дітях, на жаль.
Дама_из_рекламы• 01 августа в 16:28
Ответ дляАноним_1857
Та я розумію , тому і питаю . Порція 7 евро , ще треба постаратися щоб знайти .
автор БлинчикБезСметанки • 01 августа в 16:30
Ответ дляПомогалочка
Оооо с телефонами это круто,я бы только за
А то мой только и хочет сидеть в нем,хорошо что родительский контроль есть
Помогалочка• 01 августа в 16:31
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я плохо кормлю своего ребенка,раз он у меня постоянно просить какую-то вкусняху?
Или может вы плохо едите,раз чай с тортом пьете?
Вам стоит почитать правила и договор. Уверена, что у вас все это указано. В нашем так.
Аноним_1857• 01 августа в 16:31
Автор, яке у вас місто (місцевість)? Чи передбачено програмою відпочинку, що дітей будуть возити у велике місто на екскурсію? Чи можуть водити до магазину, щоб діти щось купили? Це спитайте в організаторів. Це шанс дійсно щось купити. Також спитайте дитину, що з харчуванням, якщо воно хороше і там дають смаколики, то може не слід панікувати. Є в таборах і фрукти дають, і морозиво, і торти. Тому не поспішайте. Якщо зовсім нічого не дають та нікуди водити не будуть в магазини, а дитина хоче морозива. Ну що ж робити. Хай вже там купляє. Не псувати ж відпочинок. Скільки дитина там буде? Днів 10. В день по морозиву, ну витратить 70 євро, якщо по іншим питанням буде все ок, то залишаться гарні враження від відпочинку. Якщо і в інших питаннях будуть проблеми, то обʼєднуйтеся з батьками та пресуйте організаторів, нехай накрутки менше ставлять за морозиво, знахабніли геть ці бізнесмени.
Помогалочка• 01 августа в 16:32
Ответ дляБойцовская
Или угостит диабетика
Аноним_1857• 01 августа в 16:33
Ответ дляДама_из_рекламы
Це дуже нахабна накрутка на дітях. Вони користуються тим, що батьки далеко, та не знають цін. Іспанці дітям беруть морозиво по 3 євро за коробку. 7 євро це дорого. Дуже прикро, що наші деруть три шкури з дітей. Бо я так розумію, сам відпочинок так само дорого і батьки вже заплатили.
Пацаааааааан• 01 августа в 16:34
Ответ дляdulenok
у каждого лагеря свои правила...если вы в него едите, то должны соблюдать.
Есть в лагерь не нуно
Помогалочка• 01 августа в 16:34
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Да, моя ездила всегда в такие, где не забирали. Сейчас первый раз в таком, где забирают. Она сама довольна. Заняты целый день.
сладкий_ноябрь• 01 августа в 16:34
Ответ дляПомогалочка
І так буде відбуватися постійно, якщо не читаєш договір.
Навряд чи автор просто віддала дитину чужим людям.
dulenok• 01 августа в 16:35
Ответ дляПацаааааааан
Есть в лагерь не нуно
ну слава Богу!!! а то я аж извелась, как это никто из Советчиц не ткнул в оЧепятку.
Помогалочка• 01 августа в 16:38
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну мы раньше отправляли на сборы и танцевальный лагерь. Ни разу никакого договора не было. Просто знали куда отправляли и с кем. Такое впервые. Может и у автора так, а может не прочитала. Бывает всякое.
сладкий_ноябрь• 01 августа в 16:41
Ответ дляПомогалочка
Як це не було договору?
Вашу дитину по дорозі загублять і скажуть, що так і було.
Як можна так безвідповідально ставитися до поїздок ваших дітей. Як мінімум згоди повинні бути, в також договір про відповідальність двох сторін,
Элька-Карамелька• 01 августа в 16:41
Донька в таборі в Карпатах, 1 порція чаю (пакетик залитий кип´ятком) - 60 грн :) чіпси по 100 маленька пачка, дев´ятий день там, вже більше 2000 пішло на ’смаколики’ і вечірній чай (трошки хворіла). З собою теж брала рюкзак всякого, але купа дітей, всі запаси розійшлися ще в перші 2 дні.
сладкий_ноябрь• 01 августа в 16:41
Ответ дляПомогалочка
Мої діти навіть якщо на 2 дні їхали з тренером, завжди був договір в двох екземплярах. Для батьків і для тренера
Помогалочка• 01 августа в 16:43
Ответ длясладкий_ноябрь
Як це не було договору?
Бумажка какая-то одна, страховка. Большого договора, как в тот, который скйчас не было. Подробностей уже не помню. В один от дюсш заполняли бланк о том,что ребёнок не был еще в бесплатном. Но договор =контракт с прописаными пунктами впервые.
Так точно!• 01 августа в 16:44
Ответ длясладкий_ноябрь
Завжди було правило, жодної їжі з собою.
Ваша дитина отруїться, то будуть винні організатори і тд, їм ці проблеми не потрібні.
Син був у Болгарії і у Карпатах. Не було таких заборон.
Ще й вожаті їх водили у місцеві магазини щось докупити.
Так точно!• 01 августа в 16:46
Ответ дляПомогалочка
Де це така в´язниця за великі гроші?
сладкий_ноябрь• 01 августа в 16:46
Ответ дляТак точно!
Та без проблем, вожаті можуть водити купувати(це контрольовані покупки), а от з собою привозити забороняють(бо це безконтрольне поїдання)
Аноним_1858• 01 августа в 16:47
Вперше таке чую
Помогалочка• 01 августа в 16:47
Ответ дляТак точно!
Де це така в´язниця за великі гроші?
А в чем в´язниця? Закарпатье
Так точно!• 01 августа в 16:49
Ответ дляПомогалочка
Или угостит диабетика
У таборах немає окремих меню для дітей, які потребують особливого харчування.
Щоб без цукру, лактози, несмажене - нічого такого немає у меню, крім води
Помогалочка• 01 августа в 16:55
Ответ дляТак точно!
Ну в лагерях обычно адекватное питание. Конфеты не дают.
А нашем в этот раз прописаны болезни при каких нельзя, сахарный диабет в их числе.
сладкий_ноябрь• 01 августа в 17:00
Ответ дляТак точно!
Є!!!
Безлактозні, безглютенові.
сладкий_ноябрь• 01 августа в 17:01
Ответ дляПомогалочка
+
Якщо в дитини проблеми і організатори не забезпечують харчування, то таку дитину просто не беруть
Так точно!• 01 августа в 17:06
Ответ дляПомогалочка
Я була минулого року у таборі разом з дітьми.
Сосиски смажені, макарони з маслом, смажена картопля і т.д.
Так вийшло, що у старшого була підозра на гепатит і ми ще добу чекали виїзду. Нічого не було у їдальні несмаженого, що можна дати дитині, якій треба поберегти ШКТ. Навіть у макаронах було багато масла. Я купувала їжу в магазині йому окремо.

Морозиво і булки дають дітям на полуденок і різні солодощі. Були і апельсини, на які у когось можлива алергія.
Помогалочка• 01 августа в 17:16
Ответ дляТак точно!

Мою дочь очень сложно накормить, переборчивая. Питанием мега довольна. Сегодня на завтрак сырники, обед борщ, отбивная, гречка, морковка по-корейски как она сказала, но я сомневаюсь что именно по-корейски ). Ужин пока не знаю. Вот забыла я совсем, что вчера она сне говорила было. Помню только блинчики на завтрак. Говорит очень вкусно все. Ничего вредного.