Та легко!• 01 августа в 16:29

Фоп не відправляє товар

Хотіла замовити взуття, інстаграм-магазин(позиціонує себе як фабрика-виробник і продавець),оплатила повну суму на карту фоп. Зауважили, що на наступний день відправлять. Пройшло дві доби, ттн немає,на запитання не відповідають. Є шанс повернути кошти?
dulenok• 01 августа в 16:32
50/50
Всіх підсаджую• 01 августа в 16:32
У меня была похожая ситуация, меня месяц за нос водили, в итоге пообещали деньги вернуть и молчали.
Нашла контакты в гугле человека на которого фоп зарегистрирован, звонила не взяли, но через 2 часа после звонка тупо прислали деньги (думаю по номеру поняли что это заказчик).
Я уже тут описывала ситуацию, советчицы предложили зааалить его вопросами, где мой заказ или деньги, но к тому времени деньги уже вернули после звонка
Повелитель бітка• 01 августа в 16:38
Покажите магазин , чтобы я там ничего не покупала. А то я любитель
черная мамба• 01 августа в 16:39
Одесса? покажите кто
автор Та легко! • 01 августа в 16:44
Ответ длячерная мамба
Одесса? покажите кто
Ні,Дніпро. Але я ще сподіваюсь, що не шахраї. Знаю цю фабрику багато років, раніше купували це взуття в фізичних магазинах, тому і зразу сплатила на фоп. Фоп пробивається як виробник і продавець взуття. Я все ж таки сподіваюсь ще... але...
Сіточка• 01 августа в 16:44
я взагалі думаю, що вам ще відправлять, просто необов’язкові продавці(
У мене було минулого тижні нечаянно промахнулась і перевела кошти на інший ФОП (у мене було кілька у вибраних). Написала в службу підтримки банку про помилковий платіж. В той же день мені подзвонили з того ФОП куди я помилково перевела кошти, я пояснила, що випадково, в нас не мало бути в той період з ними ніяких розрахунків, вони сказали ок, повертаємо. І в той же день вернулись кошти.
Тобто банк з ними зв’яжеться для пояснень, чисто теоритично, може, вони й зможуть опиратись, але чи надовго, це вже не фізична особа - треба надати докази відправки товару
Каркуша Клара• 01 августа в 16:52
Ответ дляТа легко!
Я с Днепра, что за фирма?
автор Та легко! • 01 августа в 16:54
Ответ дляКаркуша Клара
Я с Днепра, что за фирма?
Gama
черная мамба• 01 августа в 17:02
Ответ дляТа легко!
Gama
Нее, не знаю таких. У других заказіваю.
Блакитна устриця• 01 августа в 17:13
Фабрика- продавець..) а продає на інстаграм, ну таке...
автор Та легко! • 01 августа в 17:27
Ответ дляБлакитна устриця
Фоп -виробник, можливо невірно виразилась.
Пожарник• 01 августа в 17:48
очередное доказательство поговорки лох не мамонт все никак не вымрет.
автор Та легко! • 01 августа в 17:48
Ответ дляПожарник
Це ви про себе? Самокритично
Пожарник• 01 августа в 17:49
Ответ дляТа легко!
Це ви про себе? Самокритично
это я про мамонтов которые непонятно кому наперед деньги отправляют, а потом спасите помогите.
Викачую яйцями• 01 августа в 18:30
Звернення в банк Якщо платили через банківський переказ на картку, звернись у свій банк із проханням ініціювати розслідування шахрайства. Напиши офіційну заяву. Часто банки зв´язуються з отримувачем і вимагають пояснень. Скарга до Держпродспоживслужби
Якщо ФОП реально зареєстрований — можна подати скаргу через:
сайт: https://dpss.gov.ua
або на їхній регіональний email.
Заява в Кіберполіцію
Можна подати онлайн:
https://cyberpolice.gov.ua
Скріпи заяву всіма доказами.

На майбутнє
Завжди проси накладений платіж (післяплату) або хоча б часткову оплату.
Перевіряй ФОП через opendatabot.ua
Скріни всіх сторінок, доки не надійшов товар.
автор Та легко! • 01 августа в 19:48
Дякую всім за поради, щойно отримала номер в додатку. Питання закрите