Не цілуюсь з бодуна• 01 августа 2025

Чи є серед українських спектаклів ті, які ви хотіли б подивитися вдруге?

Я такая - жду трамвая• 01 августа 2025
Всі мої сини
Калігула
Конотопська відьма• 02 августа 2025
Слишком женатый таксист, #13 в старом составе. Леси
Не люблю натовп• 02 августа 2025
Я доросла тьотя.)) Але минулого року сходила з сином на ’Острів скарбів’ в Лесі Українки. Із задоволенням пішла б ще раз на другий акторський склад для порівняння. А так... Обожнюю театр Івана Франка, до війни ходила регулярно, але ніколи двічі на одне й те саме.
Патріотка з дивану• 02 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма
А я терпеть не могу комедии. Еде дождалась, когда закончился. Особенно те,что в Леси. Исключение - Кайдашевп сім´я в Ивана Франка
Саджу все зарання• 02 августа 2025
Балет Грек Зорба в оперному..
А ще Тев´є-Тевель з Богданом Ступкою, але нажаль неможливо.
Малявка ще та• 02 августа 2025
Марія Стюарт, театр Франка
Зерносховище, музично-драматичний театр м.Рівне
Малявка ще та• 02 августа 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Балет Грек Зорба в оперному..
За Тев´є згодна з Вами. Саме зі Ступкою. Дивилася разів 7. Добре, що збереглася телевізійна версія на ютубі
Вилосипедниця• 02 августа 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Балет Грек Зорба в оперному..
Кайдашева семья со Ступкой была прекрасна.
Мы еще сбоку сидели. И все время, когда он обращался к Богу, он смотрел на нас :))
Меня это, подростка тогда, это очень забавляло. Я прям веселилась и от этого тоже (кроме того, что и спектакль классный)
Саджу все зарання• 02 августа 2025
Ответ дляВилосипедниця
А ще постійні імпровізації і спілкування з залом..геній!
Малявка ще та• 02 августа 2025
Ответ дляВилосипедниця
Ступка не грав у Кайдашевій
З понеділка на дієті• 02 августа 2025
Кайдашева сім´я в Франка
неДоЖиру• 02 августа 2025
Загадкове нічне вбивство собаки
Вилосипедниця• 02 августа 2025
Ответ дляМалявка ще та
Ступка не грав у Кайдашевій
Играл. И мы с мамой были на этом спектакле.
Малявка ще та• 02 августа 2025
Ответ дляВилосипедниця
Хай буде так у вашій пам´яті
Вилосипедниця• 02 августа 2025
Ответ дляМалявка ще та
Хай буде так у вашій пам´яті
У меня еще и мама в «свидетелях», если что :))
Тюрюнь_Тюнь• 02 августа 2025
Ответ дляМалявка ще та
Ступка не грав у Кайдашевій
Богдан Ступка дійсно грав у виставі ’Кайдашева сім´я’. Він виконував роль Кайдаша у виставі, яка була поставлена в Національному драматичному театрі імені Івана Франка. Крім того, він також знімався в однойменному мінісеріалі, де також зіграв роль Омелька Кайдаша.
Зокрема, у мінісеріалі ’Кайдашева сім´я’ (1996) Богдан Ступка зіграв головну роль Омелька Кайдаша, а його дружину, Кайдашиху, зіграла Людмила Лобза.
Таким чином, Богдан Ступка був невід´ємною частиною як сценічного, так і телевізійного втілення ’Кайдашевої сім´ї’.
Малявка ще та• 02 августа 2025
Ответ дляВилосипедниця
Це мені байдуже. Почитайте про цю виставу, почитайте перелік театральних робіт Ступки. Кайдаша грав Коляда завжди. Ступка знімався у телесеріалі.
Пам´ять інколи підводить)
ЗабежАЛОЧКА• 02 августа 2025
Ответ дляМалявка ще та
Пам´ять інколи підводить)
Главное, что по вашей версии она иногда подводит всех кроме вас
Малявка ще та• 02 августа 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ви теж бачили Ступку на сцені Франка у ролі Кайдаша?)
Малявка ще та• 02 августа 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ви бачили цю виставу?
Вилосипедниця• 02 августа 2025
Ответ дляМалявка ще та
Сколько Вам лет?
Малявка ще та• 02 августа 2025
Ответ дляВилосипедниця
Сколько Вам лет?
Яке це має значення?)
Ви хто?
Малявка ще та• 02 августа 2025
Ответ дляВилосипедниця
Дивно, що ні в рідному театрі, ні в Вікіпедії жодної згадки немає про роль великого артиста у такій визначний виставі.
Напевно, то був індивідуальний показ, для вас персонально і вашої мами)

Глядачі із захопленням сприймали ролі Ступки, зіграні ним у таких популярних виставах: «Украдене щастя», «Дядя Ваня», «Тевʼє Тевель», «Король Лір», «Сни за Кобзарем»,»Карʼєра Артура Уї», «Енеїда», «Записки божевільного», «Цар Едіп», «Лев і левиця», «Легенда про Фауста» та ін.
https://ft.org.ua/person/stupka-bogdan

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Ступка_Богдан_Силь...
Тоскующая• 02 августа 2025
Львівське танго, Слишком женатий таксист, Сім´я адамсів, Життя у рожевому кольорі, дивилась декілька разів.
Доктор Хаос• 02 августа 2025
Загадкові варіації з Вертинським.
Справа була в Чулимську з Булітко.
Потрібні брехуни з Тамарою Яценко.
Сталкери з Біблів.
Доктор Хаос• 02 августа 2025
Ответ дляМалявка ще та
Ступка не грав у Кайдашевій
Автор пише, що була підлітком. Після смерті Ступки Богдан Бенюк та інші грали деякі ролі.
Княгиня пітьми• 02 августа 2025
Так. Не пам´ятаю повну назву, але там частинка, здається, ’усі собаки потрапляють в рай’ чи щось таке. Чи миколаївський, чи херсонський театр.
Не гавкаю- но охраняю• 02 августа 2025
Ответ дляМалявка ще та

https://ft.org.ua/person/stupka-bogdan

Ну, якщо у вікіпедії немає то звичайно там же ж все є..
Малявка ще та• 02 августа 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Знайдіть інше джерело, яке б підтвердило інформацію автора, будь ласка. Спростуйте мене)
Бува і таке• 02 августа 2025
Всі балетні вистави в оперному, обожнюю балет. Давно була в театрі, подобався спектакль Грек злоба у театрі Франка, у Молодому багато спектаклів дивилась, всі класні, у Лесі Українки Корсіканка був хороший, на Лівому березі Глядачі на допускаються був дуже смішний. В ТЮЗ ходили багато останніми роками, всі спектаклі супер