Не цілуюсь з бодуна• 01 августа 2025
Чи є серед українських спектаклів ті, які ви хотіли б подивитися вдруге?
Малявка ще та• 02 августа 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ну, якщо у вікіпедії немає то звичайно
там же ж все є..
Отож бо, тіки сині морди. Театрали))) з амнезією)))
Не гавкаю- но охраняю• 02 августа 2025
Ответ дляМалявка ще та
Просто я якось шукала в яких спектаклях він грав, то у нього більше 100 ролей, але немає їх повного переліку, навіть на сайті театру. Якщо вірити вікіпедії, то у нього 34 ролі...
Конотопська відьма• 05 августа 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Я доросла тьотя.)) Але минулого року сходила з сином на ’Острів скарбів’ в Лесі Українки. Із задоволенням пішла б ще раз на другий акторський склад для порівняння. А так... Обожнюю театр Івана Франка, до війни ходила регулярно, але ніколи двічі на одне й те саме.
А на який вік Острів приблизно, для дитини?
Конотопська відьма• 05 августа 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
А я терпеть не могу комедии. Еде дождалась, когда закончился. Особенно те,что в Леси. Исключение - Кайдашевп сім´я в Ивана Франка
Та я давно ходила, років 10 мабуть
Не люблю натовп• 05 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Там є вікове обмеження, якщо не помиляюся, 12+. Але були й молодші діти, яким було страшно на деяких моментах.