Я_не_аноним_100%• 02 августа в 10:59

Люди які не п´ють чай, що ви п´єте під час їжі?

Стало цікаво. Ну багато хто зранку до сніданку бере каву. А от обід перекус вечеря?! Що ви п´єте? Воду соки? І взимку?
Я просто все життя до всього що їм п´ю чай. Уявлення немаю що п´ють ті хто не любить чай, стало цікаво
Глас_Народа• 02 августа в 11:19
Під час їжі нічого не п,ю
Свисток ля-минор• 02 августа в 11:20
Під час їжі не пʼю , між прийомами їжі просту воду. Можу випити вранці чай, каву, а можу й не пити.
автор Я_не_аноним_100% • 02 августа в 11:21
Ответ дляХуАнита
нечем гордиться.
свой организм пожалейте, а не потокаете своему вкусу.
А ви про те що треба пити тільки чисту воду а чаї супи і тп то не вода? По перше я з цим твердженням не згодна. По друге лікаря я питала, він теж не згоден. Мені 41 рік і в мене немає проблеми зі здоров´ям. Цього я вважаю достатньо.
Без комплексів• 02 августа в 11:22
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
І взимку? Коли холодно?
Да
задумчивая мордочка• 02 августа в 11:22
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Так я і смажену картоплю з битком запивати буду якщо немає салату, бо теж буду давитися. Що тут дивного? Я і таблетки не можу ковтати тільки маленькі.
Таблетки без рідини мало хто може проковтнути. В цьому нічого дивного немає. А запивати звичайну їжу це лише звичка. Організму людини пристосований до споживання їжі без додатку рідини. Якщо хтось їсть інакше, це лише справа звички
Радикальная• 02 августа в 11:22
В чае кофеина содержится порой не меньше, чем в кофе -это раз
Чай в больших количествах вымывает железо и кальций из организма -это два
Сахар тоже не добавляет пользы
Я пью воду, но не во время еды , а между приемами пищи
Зимой -теплую воду с лимоном
Я не Тролль• 02 августа в 11:23
Кава, цикорій, какао, вода
автор Я_не_аноним_100% • 02 августа в 11:23
Ответ дляМрію про космос
Вам до психіатра...Бо вірити і думати що пів печеньки вас задавить, це не нормально.
Дякую. Мені і так добре. Мало слини виділяється просто. Так буває. І таблетки не всі можуть ковтати великі це не дивина добре що в мене не має потреби взагалі пити таблетки, я не хворію і немаю проблем зі здоров´ям. Раз на п´ять років якщо і доводиться то я просто таблетки ділю або прошу виписати в іншій формі.
ХуАнита• 02 августа в 11:24
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
вы уже взрослая девочка потому сами разберетесь.
и да,я давно пью чистую воду.супы и чаи не в счет.
потому и другим советую.
Я тут с краю постою• 02 августа в 11:25
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Не представляю как это, перебивать вкус еды чаем постоянно.
Мрію про космос• 02 августа в 11:25
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Як хочете, якщо вважаєте свій розлад нормальним для свого здоров´я.
Рано чи пізно все має своє логічне завершення)
Пекельнi Борошна• 02 августа в 11:26
Нічого не п´ю коли їм. Воду весь день п´ю. Теплу. Чай дуже рідко, зелений і без цукру.
ГонУрова дівка• 02 августа в 11:27
Я чай не вживаю взагалі ніколи і ніякий. Кілька разів на день варю каву, все інше - вода, і їжу не запиваю.
175см55кг19лет (она)• 02 августа в 11:27
Вы такой диетой заработаете себе камни в почках
автор Я_не_аноним_100% • 02 августа в 11:27
Ответ дляМрію про космос
Все дуже просто, будь який лікар вам скаже, що наприклад вам від чогось якогось продукту погано, то просто його не їжте, а не навпаки шукати причини чи пити гору ліків щоб цей продукт з´їсти. От тут те саме. Якщо я нормально почуваюся і не маю проблем зі здоров´ям. То навіщо щось змінювати якщо мені і так все ок.
Мрію про космос• 02 августа в 11:29
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Та хто ж вам забороняє давитись хлібом чи печивом? Давіться на здоров´я))
автор Я_не_аноним_100% • 02 августа в 11:30
Ответ дляМрію про космос
Так я не давлюся я запиваю чимось . Чаєм соком водою чим є можливість на даний момент.
Мрію про космос• 02 августа в 11:31
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А якби не існувало запивання, що було б з вами?
Оскорбляю всячески• 02 августа в 11:35
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я взагалі в чистому вигляді воду не п´ю..
Це погано. Починайте пити воду. На крайня газовані, можна лимончик або ягоди закидати без цукру якщо хочеться.
автор Я_не_аноним_100% • 02 августа в 11:35
Ответ дляМрію про космос
Незнаю. Я так з дитинства не можу. Мені ніколи не забороняли. І серед знайомих я не виділяюсь в гостях за столом всі п´ють коли їдять хто що.
Якщо раптом мені немає чим запити то я або взагалі не їм, або з´їм зовсім трошки.
Звісно супи я не запиваю. Можу не запивати якщо є салат овочевий.
Пригощаю кашею• 02 августа в 11:37
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ну ми всі різні, я наприклад воду взагалі не п´ю в чистому вигляді
ну, а кто-то не пьет чай или кофе
логично же ))
Мрію про космос• 02 августа в 11:38
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
От того це і є псих.розладом, який вас влаштовує. Не було би чим запивати, побачили б результат і відчули б.

Але заперечувати очевидне це найулюбленіша відмазка))
автор Я_не_аноним_100% • 02 августа в 11:38
Ответ дляОскорбляю всячески
В спеку я можу іноді випити мінеральну воду з цитрусовими. Але це не літрами.
Любви вам!• 02 августа в 11:38
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Какой вес, если не секрет
Пригощаю кашею• 02 августа в 11:38
Ответ дляМеломанка Маланка
в моей большой семье просто воду пью одна я
все - компоты, чаи, лимонады, колы, узвар - что угодно, но только не вода
вот вы например - почему предпочитаете чай, с сахаром наверное, простой воде
я предпочитаю чай простой воде, но без сахара
просто потому, что вкуснее
автор Я_не_аноним_100% • 02 августа в 11:39
Ответ дляПригощаю кашею
ну, а кто-то не пьет чай или кофе
логично же ))
Це я розумію, мені стало цікаво а що ж тоді п´ють тому і створила тему. Я ж не кажу що як я це правильно і не нав´язую свої вподобання.
автор Я_не_аноним_100% • 02 августа в 11:40
Ответ дляЛюбви вам!
Какой вес, если не секрет
56кг
Акуна_Матата• 02 августа в 11:41
Вы как моя мама. Без чая на завтрак, обед и ужин не может. В перерывах ещё кофе.
Я во время еды и после никогда не пью.
За Пол часа до завтрака - стакан воды.
За час до обеда - компот, за час до ужина - сок и если жарко могу ещё перед сном выпить воду
Любви вам!• 02 августа в 11:41
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я водой не напиваюсь, зранку треба чорний міцний з цукром щоб не був гіркий інакше не прокинусь. Вода не смачна. А от чай я п´ю 3-5 чашок на день, в будь яку спеку чи холод це має бути ледь не окроп. Завжди і всюди беру свій чай який мені смакує. І так все життя.
И как жару переносите, градусов 35?
Булку Дай• 02 августа в 11:42
С едой ничего
А так кофе