Я_не_аноним_100%• 02 августа 2025
Люди які не п´ють чай, що ви п´єте під час їжі?
Стало цікаво. Ну багато хто зранку до сніданку бере каву. А от обід перекус вечеря?! Що ви п´єте? Воду соки? І взимку?
Я просто все життя до всього що їм п´ю чай. Уявлення немаю що п´ють ті хто не любить чай, стало цікаво
Прокачую сідниці• 02 августа 2025
Автор , я в дитинстві НІКОЛи не пила воду . От ніколи в сімʼї у нас навіть води ніде чистої не було щоб попити .
Пили чаї , компоти (пооучається що воду з крана кипʼятили). Літом інколи купували воду газовану , але рідко .
Зараз пью просто воду . Каву зранку . Ніяких чаїв , ніяких компотів .
Не правильна культура з дитинства . Доречі ви з якого міста ?
пьЯНА• 02 августа 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
А кто сказал, что правильно, а что нет?
Я тут с краю постою• 02 августа 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Горілку, іноді вино. Зранку каву.
’Зранку пиво’ думала прочитаю.
Оченьценная• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я не можу проковтнути їжу без рідини .
Попробуй жевать
ЧупакабраЗеБест• 02 августа 2025
Ответ дляБезВзяток
Я во время еды вообще не пью ничего
Уже после еды воду . И дети привыкли к воде ,никаких компотов не варила и не варю
мне тоже не понять, это что суп чаем запивать?
или макароные с октлетой и помидорами тоже чаем? в желудке помойка.
СпайдерВумен• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ну ми всі різні, я наприклад воду взагалі не п´ю в чистому вигляді
А чай компот з цукром?
Рубаю олівлє• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Дякую. Мені і так добре. Мало слини виділяється просто. Так буває. І таблетки не всі можуть ковтати великі це не дивина добре що в мене не має потреби взагалі пити таблетки, я не хворію і немаю проблем зі здоров´ям. Раз на п´ять років якщо і доводиться то я просто таблетки ділю або прошу виписати в іншій формі.
Ну вы сами пишете, что у вас мало слюны. Но это редкость и исключение, обычно люди ничем еду не запивают. Вы ее запиваете из за низкого слюноотделения
тогдалия• 02 августа 2025
Салат. Якщо пити під час їжі, то важкість, неприємні відчуття. Достатньо до їжі випити води, а потім вже нормально поїсти з овочами
тогдалия• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я не можу проковтнути їжу без рідини .
Бо воду не п´єте
Полтавська галушка• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Незнаю. Я так з дитинства не можу. Мені ніколи не забороняли. І серед знайомих я не виділяюсь в гостях за столом всі п´ють коли їдять хто що.
Якщо раптом мені немає чим запити то я або взагалі не їм, або з´їм зовсім трошки.
Звісно супи я не запиваю. Можу не запивати якщо є салат овочевий.
Вас просто так приучили с детства. Есть отдельный вид людей, которые со времен совка уверены, что сухомятка вредно и обязательно нужно запивать, а еще суп ежедневно - иначе умрешь. А по факту вредно именно запивать еду, а суп бесполезная и даже вредная еда (я его лет 20 не ела уже и мне он не нужен).
И воду чистую пить нужно обязательно (исключительно отдельно от еды!) - это не только про здоровье, а и про внешний вид, молодость, состояние кожи. Вы в свои 41 выглядите на сколько?
Я така бойова• 02 августа 2025
Ответ дляБезВзяток
Я во время еды вообще не пью ничего
Я только утром бутеры с кофе пью. А так тоже не запиваю, еда отдельно, чай отдельно
Я_не_аноним_100%
• 02 августа 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Ну супи я їм вкрай рідко , готую коли хтось з домашніх просить, то може і по півроку не варити і не їсти. Ні моя мама якраз не запиває під час їжі, а п´є після, вона мене не привчала спеціально. Але я просила бо мені
так легше, не забороняли. На свої 41 і виглядаю. Шкіра не суха
Полтавська галушка• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ну вот, это же очевидно. Мне тоже 41 + двое взрослых детей. И мне больше 20-25 не дают. И вес 42 кг при росте 160.
тогдалия• 02 августа 2025
А ще , якщо не знаєте, наші клітини можуть лише молекули води пропускати, і організм витрачає дуже багато сил та ресурсів, щоб з рідини, яку ми споживаємо, відокремити воду. Це на зовнішньому виді вказується одразу
Я_не_аноним_100%
• 02 августа 2025
Ответ дляПолтавська галушка
В 41 год весить как ребенок? Вы серьезно? Нашли чем козырнуть. Спасибо мне в молодости 45 кг по вашем росте было мало. Я столько весить не хочу. Я взрослый человек. И поводу 20-25 тоже. Я работала в бьюти сфере и поверьте в 40+ никто на 20-25 не выглядит.
Мне не хочется выглядеть как подросток.
Я_не_аноним_100%
• 02 августа 2025
Ответ длятогдалия
Шлунку байдуже разом чи окремо потратила рідина. Він все перетравить. Чомусь мої знайомі приблизно мого віку які п´ють ту воду як верблюди виглядають гірше, стан шкіри і тп. Норма споживання 30мл на кг ваги. Це якщо без спорту і навантажень ( спека тощо) ..включно з іншими рідинами.
Полтавська галушка• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Мне не хочется выглядеть как подросток.
Я не выгляжу как подросток, а как молодая девушка. У меня очень тонкая и легкая кость и при 45 кг я вообще бегемот. Естественно, что в бьюти-сфере вы таких как я не встретите, так как я даже у косметолога никогда не была. А те кто злоупотребляет бьюти-процедурами выглядят еще старше - парадокс. Молодость может быть только натуральной.
У вас слишком много желчи. Вот что делает с вашим организмом недостаток, и даже полное отсутствие воды.
Сладкий лимончик• 02 августа 2025
Чай чи кава- для мене це як окремий прийом їжі. Каву люблю зранку, між сніданком та обідом. Зранку і протягом дня п’ю воду. Чаї не люблю зовсім, п’ю лише тоді, коли лікую хворе горло.
PORKA• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я не можу проковтнути їжу без рідини .
оу....понятно, даже суп?
Я_не_аноним_100%
• 02 августа 2025
Ответ дляPORKA
оу....понятно, даже суп?
Суп можу звісно.
Я_не_аноним_100%
• 02 августа 2025
Ответ дляPORKA
всмысле, ем голубцы или борщ и запиваю чем то?
Голубці запиваю борщ ні він і так рідкий
Я_не_аноним_100%
• 02 августа 2025
Ответ дляПолтавська галушка
З желчью у меня все в порядке. Никаких проблем со здоровьем у меня нет
Пополняю_Карму• 02 августа 2025
Ответ дляМрію про космос
Навіщо пити під час їжі?
Тот же вопрос, читаю и прозреваю
Уже думала, я одна вообще ничего не пью во время еды, реально зачем?
Ростки жимолости• 02 августа 2025
Ответ дляНічний дожор
Воду. Не уявляю як пити чай під час їжі
А я не представляю, как пить воду во время еды, мне прямо ужас. Я выросла в Азербайджане, чай это мое все))
Ростки жимолости• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я взагалі в чистому вигляді воду не п´ю..
Вот и скажите мне А у вас кожа плотная, подкожный жир? Потому что я то же самое делаю, с детства привыкла пить только чай, изредка компоты, воду Ну очень-очень редко. А была у массажистки недавно, она говорит прямо насильно надо заставлять себя пить воду, потому что у меня кожа хорошая но подкожная жир, он не плотный.
Ростки жимолости• 02 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Представьте себе Я даже суп с чаем, 🤣. Немного, максимум полстакана с едой, но всегда чай.