Я_не_аноним_100%• 02 августа 2025
Люди які не п´ють чай, що ви п´єте під час їжі?
Стало цікаво. Ну багато хто зранку до сніданку бере каву. А от обід перекус вечеря?! Що ви п´єте? Воду соки? І взимку?
Я просто все життя до всього що їм п´ю чай. Уявлення немаю що п´ють ті хто не любить чай, стало цікаво
Ластоноша• 02 августа 2025
Во время еды ничего не пью. Зачем? После - чай, кофе. Воду в перерывах между едой
Міс Всесвіт• 03 августа 2025
Під час їжі хіба що алкоголь. А чай, кава - то поза їжею.
Якщо ви не можете їсти без рідини, у вас гостра нестача води. Пийте просту воду побільше, але не під час їжі, а взагалі. На початках можна і під час їжі води ковтати, поки водний баланс налагодиться.